Jak wyświetlić historię połączeń FaceTime na iPhonie i iPadzie

facetime-logo "srcset =" https://i2.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2015/04/facetime-logo.jpg?resize=256%2C160&ssl=1 256w, https://i2.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2015/04/facetime-logo.jpg?resize=400%2C250&ssl=1 400w, https://i2.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2015/04/facetime-logo.jpg?resize=302%2C190&ssl=1 302w, https://i2.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2015/04/facetime-logo.jpg?resize=223%2C139&ssl=1 223w "data-lazy-rozmiary =" (maksymalna szerokość: 400px) 100vw, 400px "src =" https://i2.wp.com/www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2015/04/facetime -logo.jpg? resize = 400% 2C250 & ssl =1& is-pending-load =1"srcset =" data: image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 "/>

<p class=Często zadawane przez osoby, które są właścicielami iPhone'a lub iPada, to jak wyświetlić historię połączeń FaceTime na iOS dla nieodebranych połączeń. Korzystanie z historii połączeń FaceTime pozwoli ci wyszukać numer telefonu lub e-mail, który dzwonił do Ciebie za pomocą FaceTime w przeszłości.

W przypadku właścicieli iPhone'ów i iPadów, którzy często korzystają z audio i wideo FaceTime, możesz już wiedzieć, że ludzie mogą używać zarówno e-maili, jak i numerów telefonów podczas wykonywania połączenia FaceTime. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak uzyskać dostęp do historii połączeń FaceTime, która pokaże tylko aktywność FaceTime, zamiast łączenia jej ze zwykłą historią połączeń.

Dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać swój potencjał Apple urządzenie, sprawdź Logitech's Harmony Home Hub, Olloclip's 4-w-1 obiektyw na iPhone'a i Mophie's Opakowanie soku do iPhone'a mieć najlepsze wrażenia ze swoim Apple urządzenie.

Jak wyświetlić historię połączeń FaceTime w iOS:

 • Najpierw odblokuj iPhone'a lub iPada.
 • Otwórz aplikację FaceTime. Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji FaceTime, przesuń palcem w dół po ekranie głównym i wpisz go w pasku wyszukiwania
 • Jak wyświetlić historię połączeń FaceTime na iPhonie i iPadzie 1

 • Zostanie wyświetlona lista połączeń z numerami, z którymi skontaktowano się w sprawie FaceTime. Możesz sprawdzić, które połączenia FaceTime były wideo, a które audio, czytając opis pod każdym połączeniem. Napis „FaceTime Video” lub „FaceTime Audio”.
 • Połączenia zaznaczone na czerwono to nieodebrane połączenia FaceTime, a te szare to te, które albo odebrałeś, albo wykonałeś.
 • Aby odczytać dane kontaktowe dla każdego połączenia FaceTime, kliknij niebieskie „i” w kółku.
 • Dodatkowe porady i wskazówki dotyczące FaceTime

  Od iOS 12 FaceTime ma kilka wspaniałych dodatkowych funkcji, które z pewnością pokochają użytkownicy FaceTime. Po pierwsze, można teraz nawiązywać połączenia grupowe za pomocą FaceTime nawet z trzydziestoma różnymi użytkownikami. Wystarczy nacisnąć przycisk „+” w prawym górnym rogu ekranu i wpisać nazwiska wszystkich osób, które chcesz dodać do połączenia. FaceTime automatycznie wyświetli kanały wideo mówiących osób, ułatwiając zarządzanie rozmową z wieloma osobami.

  Kolejną przydatną funkcją FaceTime jest nagrywanie rozmów FaceTime. Jest to idealne rozwiązanie dla połączeń służbowych, zwłaszcza dla freelancerów. Aby nagrywać rozmowy FaceTime, po prostu przesuń palcem w górę od dołu ekranu podczas połączenia, dotknij przycisku nagrywania w Centrum sterowania, a telefon rozpocznie nagrywanie rozmowy!