Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak wyświetlić liczbę pobrań lub odtworzeń utworu w Spotify

Spotify to jedna z wiodących na świecie usług strumieniowego przesyłania muzyki, wraz z takimi nazwami jak Deezer i Apple Muzyka. Na platformie dostępne są miliony piosenek, które możesz wykorzystać. Są to zarówno hity znanych artystów z przebojami Billboard 100, jak i piosenki niezależnych wykonawców w niszowych gatunkach.

Jeśli szukasz następnej ulubionej piosenki lub chcesz sprawdzić najpopularniejsze i sprawdzić, o co tyle zamieszania, zapoznaj się z naszym przydatnym przewodnikiem.

Pokaż mi liczby

Istnieje kilka różnych sposobów sprawdzenia, ile odtworzeń ma utwór w Spotify. Na szczęście wszystkie są proste i nie powinny zająć więcej niż kilka sekund. Pierwszą opcją jest otwarcie aplikacji Spotify lub uzyskanie dostępu do wersji internetowej tutaj, wpisz poszukiwanego artystę i przejdź bezpośrednio do jego strony.

Gdy tam dotrzesz, zobaczysz ich 10 najpopularniejszych utworów, przynajmniej w ostatnim miesiącu. Zaraz po nazwach tych piosenek zobaczysz, ile mają utworów. To jest prostsza metoda, ponieważ dokładna liczba strumieni jest widoczna od razu.

Na przykład, tutaj możesz zobaczyć stronę artysty brytyjskiego zespołu Arctic Monkeys, który pokazuje ich najczęściej odtwarzane utwory, przy czym pierwszy „Do I Wanna Know?” Ma ponad 750 milionów strumieni.

zobacz, ile pobrań lub odtworzeń ma piosenka w Spotify

Alternatywnie, jeśli próbujesz znaleźć utwór, który nie jest najczęściej odtwarzany przez artystę, jest to również wykonalne, choć z kilkoma dodatkowymi krokami. W przeciwieństwie do 10 najpopularniejszych utworów wyświetlenia nie są wyświetlane natychmiast na stronie utworu. Co więc musisz zrobić, aby zobaczyć liczbę strumieni dla innych utworów? Nic skomplikowanego, nie martw się.

Najpierw znajdź album, którego utwór jest częścią, a następnie kliknij go. Po uzyskaniu dostępu zobaczysz całą listę utworów. Gdy znajdziesz utwór, którego szukasz, najedź myszką na małe linie po prawej stronie ekranu (oznaczające „ocenę” utworu), aby zobaczyć liczby, których szukasz. Linie znajdują się w tym samym miejscu, w którym wyświetlane są numery strumieni najpopularniejszych utworów.

Rekommenderad:  VikAppointments: Zarezerwuj i zaplanuj spotkania jak szef

Hej, a co z moimi utworami?

Jeśli jesteś artystą / muzykiem, który ma utwory w Spotify i chcesz sprawdzić statystyki swoich utworów, powinieneś przejść do swojego profilu Spotify dla artystów. Stamtąd będziesz mógł zobaczyć, ile razy Twoje utwory były przesyłane strumieniowo, i będziesz mieć dostęp do dodatkowych informacji. Należą do nich, gdzie na świecie był przesyłany strumieniowo z najmniej lub więcej. Ponadto, ile list odtwarzania i które utwory są częścią itd.

Ponadto, jeśli dodałeś utwór do swojej biblioteki, dostęp do numerów jest jeszcze łatwiejszy. Nie musisz szukać piosenki w aplikacji. Pamiętaj, że wszystkie te wskazówki są przeznaczone dla internetowej lub stacjonarnej wersji Spotify, ponieważ te same funkcje nie są dostępne w wersjach mobilnych. Tak więc najlepszym rozwiązaniem, aby być bezpiecznym, byłoby znalezienie tego, czego potrzebujesz na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

ile pobrań lub odtworzeń ma piosenka w Spotify

Moc sugestii

Jeśli chcesz udostępnić tę samą opcję w mobilnej wersji Spotify, przejdź do strony społeczności Spotify i oddaj swój głos. Programiści Spotify wykazali chęć słuchania swoich użytkowników, więc ten pomysł może się jeszcze przynieść z wystarczającym wsparciem, a każdy głos się liczy

Czy masz jakieś inne pytania lub specjalne sztuczki do podzielenia się, jeśli chodzi o Spotify? Napisz do nas komentarz lub dwa.

Table of Contents