Jak wyświetlić numer seryjny, wersję oprogramowania i pamięć masową? Kindle

Trzymanie Kindle Papier biały

Jeśli posiadasz Kindle Paperwhite, może nadejść czas, kiedy będziesz potrzebować informacji o urządzeniu. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwiązać problem, chcesz sprawdzić, czy masz najnowsze oprogramowanie układowe, czy po prostu chcesz wiedzieć, ile pozostało Ci wolnego miejsca, jest to łatwiejsze niż myślisz.

Tutaj pokażemy, jak znaleźć numer seryjny, wersję oprogramowania i dostępne miejsce na Kindle Biały papier.

Otwórz informacje o urządzeniu na swoim Kindle

Najszybszy sposób na zebranie informacji o Twoim Kindle Paperwhite jest na samym urządzeniu. I na szczęście zobaczysz wszystkie trzy powyższe informacje w sekcji Informacje o urządzeniu w ustawieniach.

1) Obudź się Kindle Paperwhite i uzyskaj dostęp do pasek narzędzi na górze.

2) Otwórz Ustawienia, dotykając Ustawienia (ikona koła zębatego) na pasku narzędzi i wybieraniu Wszystkie ustawienia lub stukając w Menu przycisk (trzy kropki) w prawym górnym rogu i wybór Ustawienia.

3) Wybierać Opcje urządzenia.

4) Wybierać Informacje o urządzeniu.

Kindle  Informacje o urządzeniu Paperwhite

Otworzy się małe okno, które wyświetla potrzebne informacje. Zobaczysz adres Wi-Fi, numer seryjny, wersję oprogramowania układowego i dostępne miejsce.

Kindle  Szczegóły informacji o urządzeniu Paperwhite

Zaktualizuj swój Kindle

Jeśli korzystasz ze starszej wersji oprogramowania układowego lub nie masz pewności, czy wymaga aktualizacji, możesz łatwo sprawdzić w Opcjach zaawansowanych w Ustawieniach.

Wykonaj te same kroki 1 Poprzez 3 nad. Następnie wybierz Zaawansowane opcje. Jeśli Zaktualizuj swój Kindle można wybrać opcję, a następnie dotknij jej, aby zaktualizować urządzenie. Jeśli jest wyszarzony, masz najnowszą wersję dla swojego urządzenia.

Kindle  Paperwhite Sprawdź aktualizację

Włącz swój numer seryjny Amazon

Jeśli masz problemy z urządzeniem, ponieważ nie możesz go obudzić ani włączyć, możesz uzyskać Kindle Numer seryjny Paperwhite od Amazon Strona. Umożliwi to uzyskanie wsparcia przy użyciu tej informacji.

Aby przejść bezpośrednio do tego miejsca, kliknij ten link do Zarządzaj zawartością i urządzeniami, a następnie przejdź do kroku 4 poniżej. W przeciwnym razie skorzystaj z poniższych instrukcji, aby tam przejść.

1) Zaloguj się do swojego Amazon konto i otwórz Konta i listy menu rozwijane u góry.

2) Wybierać Twoje treści i urządzenia.

3) U góry wybierz Urządzenia patka.

4) Kliknij ikona dla twojego Kindle.

Zobaczysz swoją Kindle numer seryjny wśród innych szczegółów wymienionych pod jego nazwą. I pamiętaj, możesz zmienić nazwę swojego Kindle Paperwhite wprost z tego miejsca.

Kindle  Numer seryjny Paperwhite włączony Amazon

Zawijanie tego

Kiedy potrzebujesz szczegółowych informacji o swoim Kindle Paperwhite, ważne jest, aby wiedzieć, gdzie je znaleźć. Dodaj ten artykuł do zakładek, aby następnym razem, gdy będziesz potrzebować jego numeru seryjnego lub podobnych informacji, mógł go szybko znaleźć.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz, jak zrobić zrzut ekranu na swoim Kindle.