Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak wysyłać masowe wiadomości e-mail bez lądowania w spamie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak wysyłać masowe wiadomości e-mail bez lądowania w spamie?

Nasza strona jest obsługiwana przez naszych użytkowników. Czasami uzyskujemy linki partnerskie, gdy klikasz linki partnerskie na naszej stronie internetowej

Skontaktuj się z nami w sprawie pytań

Kampania e-mail marketingowa to doskonałe narzędzie promocji nowej usługi lub linii produktów. Może się to jednak zdarzyć tylko wtedy, gdy subskrybenci otworzą wiadomość e-mail i zaufają jej na tyle, aby przejść do Twojej witryny. Zbyt często brak zaufania lub skuteczne filtry antyspamowe blokują wiadomości e-mail i wysyłają je do folderów ze spamem.

Więc co musisz wiedzieć, kiedy się uczysz jak wysyłać masowo e-maile bez wchodzenia do spamu? Oto 10 wskazówek, jak ponownie ocenić, w jaki sposób tworzysz i wysyłasz e-maile, aby uzyskać lepsze wyniki.

1) Wyczyść swoją listę e-mailową

Najlepiej zacząć od zbudowania solidnej listy e-mailowej z osobami, które chcą usłyszeć od Ciebie. Nie ma sensu łowić na wyprzedaże od przypadkowych osób. Trzymaj się sporządzonej przez siebie wiarygodnej listy subskrybentów i pamiętaj, aby od czasu do czasu zrobić jej wiosenne porządki.

2) Upewnij się, że adres nadawcy jest wyraźny

Ten brzmi prosto. Ale jedną z największych czerwonych flag dla odbiorców jest podejrzanie wyglądający adres nadawcy. Subskrybenci muszą mieć pewność, że Twoja firma wysyła tę promocję, a nie naśladowcę z dziwną zduplikowaną nazwą.

3) Stosowanie systemu Double Opt-in

Zgoda jest niezbędna, aby Twoje e-maile nie stały się spamem. Odbiorcy muszą wyrazić zgodę na otrzymywanie wszelkiej korespondencji, a najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z systemu podwójnej zgody. Daje to ludziom kontrolę nad zarejestrowaniem się do marketingu e-mailowego w witrynie internetowej, a następnie uwierzytelnieniem tego za pomocą wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

Rekommenderad:  Co to jest depop? Wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji Resale

4) Dodaj opcję rezygnacji z subskrypcji

Dodatkowym narzędziem do budowania zaufania jest link do rezygnacji z subskrypcji. W tej chwili masz szczęście, że ci subskrybenci angażują się w Twoją markę, ale może nadejść czas, kiedy zechcą uporządkować swoją skrzynkę odbiorczą lub stracą zainteresowanie Twoimi usługami. Danie im takiej opcji jest wyrazem szacunku i poprawia twoją reputację.

5) Stwórz mocny, jednoznaczny temat

Istnieje prawdopodobieństwo, że nawet jeśli wyślesz e-mail do subskrybentów, którzy wyrazili na to zgodę, Twoje e-maile zostaną oznaczone jako spam, zanim zostaną otwarte. Pierwszym krokiem jest przyjrzenie się tematowi. Powinien dawać rzetelny obraz tego, o czym jest e-mail, a trochę personalizacji też nie zaszkodzi.

6) Nie wysyłaj żadnych załączników

Załączniki zawsze wyglądają podejrzanie i zwiększają prawdopodobieństwo zgłoszenia jako spam. Wszystko, czego potrzebują odbiorcy, powinno być dostępne w treści wraz z odpowiednimi działającymi hiperlinkami do stron produktów lub usług.

7) Stosunek obrazów do tekstu

Projekt e-maila to także duża czerwona flaga. Obrazy doskonale nadają się do angażowania ludzi i prezentowania produktów lub ulepszania motywu promocyjnego. Jednak nadal musisz upewnić się, że jest wystarczająco dużo treści pisemnej, w której wyjaśnisz cel wiadomości e-mail i nawiążesz kontakt z czytelnikiem.

8) Jakość tekstu pisanego

W tej notatce opłaca się sprawdzić każdy fragment pisemnej treści e-maila i przepuścić go przez system taki jak Grammarly. Spowoduje to wykrycie błędów ortograficznych, problemów z tonem i innych problemów, które mogą sprawić, że Twoje e-maile będą wyglądać na spam i nieprofesjonalne. Dobrym pomysłem jest również unikanie nadmiernej interpunkcji i agresywnych taktyk sprzedażowych.

9) Uruchom sprawdzanie spamu

Po napisaniu treści, uporządkowaniu obrazów i dobrym temacie możesz przeprowadzić szybki test wiadomości e-mail. Te przebiegi testowe powinny wyróżniać czerwone flagi, zanim treść dotrze do kogokolwiek z listy e-mailowej. Zajmuje to trochę czasu, ale jest lepsze niż radzenie sobie z negatywnymi odrzuceniami.

Rekommenderad:  Jak zarobić $1000 miesięcznie pracując z domu

10) Oceń wskaźniki, aby wykryć problemy

Wreszcie pomaga monitorować wskaźniki związane z kampaniami e-mailowymi. Spójrz na zaangażowanie za pomocą wskaźników otwarć i kliknięć, aby zobaczyć, jak ludzie reagują na Twoje e-maile. Pomyśl, co możesz ulepszyć w następnej kampanii.

Regularne wysiłki mogą powstrzymać masowe wysyłanie wiadomości e-mail do folderów ze spamem

Na szczęście możesz wprowadzić wiele drobnych poprawek, ucząc się, jak wysyłać masowo e-maile bez przechodzenia do spamu. Im więcej wdrożysz, tym większa szansa, że ​​Twoje e-maile dotrą do właściwych osób i wygenerują wysoki współczynnik klikalności.

Wyczyść swoją listę e-mailową z subskrybentami, którzy wyrazili na to zgodę, pracuj nad jakością treści i napraw wszelkie problemy z tematem i adresem. Wszystko to powinno zmniejszyć ryzyko oznaczenia jako spam.

Table of Contents