Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak wyszukać klucz seryjny dowolnego oprogramowania (2024)

Jak wyszukać klucz seryjny dowolnego oprogramowania (2022)

Oto metoda, dzięki której można łatwo znaleźć klucz seryjny oprogramowania 2019 dostępnego w Internecie. Większość z nich to oprogramowanie innych firm. W zamian za numer seryjny produktu płaci użytkownik, a ostatecznie oprogramowanie jest bezpłatne tylko przez kilka dni. Istnieje jednak metoda, dzięki której można korzystać z oprogramowania za darmo.

Obecnie za wiele oprogramowania nie zapłacono w całości, ale można je pobrać w Internecie za darmo. Jednak niektóre z tych programów wymagają nowego numeru seryjnego, aby uzyskać dostęp do usług oprogramowania.

Jak znaleźć numer seryjny oprogramowania

Niektóre witryny podają numery seryjne oprogramowania, które chcesz aktywować. Jednak głównym problemem jest to, że nie można uzyskać bezpośredniego dostępu do tych witryn, przeszukując je zwykłymi słowami kluczowymi. Ponieważ witryny te nie mają wystarczającego priorytetu, aby można je było łatwo zobaczyć w Google, w tej sztuczce wyszukiwania danych Google przedstawię konkretną technikę wyszukiwania, dzięki której będziesz mógł bezpłatnie uzyskać numer seryjny lub numer produktu dowolnego oprogramowania. Wystarczy zastosować się do poniższej metody.

Metoda 1: Użyj oprogramowania o rozmiarze 1 megabajta!

Oprogramowanie Craagle to niezależna wyszukiwarka służąca do wyszukiwania aktywatorów różnych programów. Korzystając z tego oprogramowania, możesz znaleźć wszelkiego rodzaju aktywatory oprogramowania, takie jak crack, numer seryjny, klucz, generator kluczyi inne pliki aktywacyjne programu. Ważną rzeczą w tym oprogramowaniu jest to, że będziesz miał bezpośredni dostęp do żądanego aktywatora i nie będziesz musiał udawać się na stronę jego wydawcy. Ponadto ta aplikacja ma objętość mniejszą niż jeden megabajt i jest przenośna. To oprogramowanie obsługuje większość witryn publikujących aktywatory oprogramowania i można uzyskać do nich dostęp za pomocą jednego wyszukiwania.

CZYTAĆ:  Kto płaci podatek franczyzowy w Delaware i jak jest on obliczany?

Metoda 2: Na stronach zewnętrznych

1- Przede wszystkim otwórz Google.

2- Wpisz nazwę swojego oprogramowania, dodając „94FBR”.

3- (na przykład „Nero express 94FBR”)

4- Teraz zobaczysz numer seryjny swojego produktu bezpośrednio w wynikach wyszukiwania; skopiuj i wklej go do specjalnej sekcji oprogramowania.

5- To wszystko! Praca skończona! Teraz możesz uzyskać numer seryjny całego oprogramowania, jakie chcesz.

Dzięki tej metodzie możesz łatwo otrzymać i aktywować produkt oraz numer seryjny produktu, a także bezpłatnie korzystać z płatnego oprogramowania. Nie ma potrzeby przeglądania różnych stron internetowych i marnowania czasu na tych stronach. Mam nadzieję, że artykuł przypadł Ci do gustu. Nie zapomnij podzielić się tym ze znajomymi i opowiedzieć nam o swoich doświadczeniach z użyciem tych technik.

Metoda 3: Szukaj w różnych witrynach

Po prostu wyszukaj nazwę oprogramowania w Google i dodaj do niego słowo do pobrania. Na przykład pobierz Nero 2020

Znajdziesz setki witryn, z których większość zawiera crack/wersję seryjną tego oprogramowania osobno do pobrania. Pamiętaj tylko, aby wpisać dokładną wersję oprogramowania.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz premium motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie SamsungaBezpłatne pobieranie motywów WordPressudemy do pobrania za darmo