Jak zabezpieczyć Androida za pomocą usługi VPN

Android VPN

VPN to platforma, w której rejestrowanie gadżetów może przekierowywać ruch internetowy przez serwer lub komputer znaleziony w dowolnym miejscu na świecie. Głównym celem tego jest bezpieczeństwo. W momencie, gdy organizacja lub klient może przekierować swój ruch i ukryć go przed pobliskimi systemami, intruzom łatwiej jest ukryć wszelkie dane lub delikatne dane. Niezależnie od tego, czy łączysz się z internetem na komputerze, czy telefonie komórkowym, powinieneś użyć wirtualny prywatny serwer lub VPN.

Co VPN robi dla systemu

W momencie włączenia VPN ruch jest kierowany przez zakodowane przejście do serwera obsługiwanego przez organizację VPN. Oznacza to, że Twój dostawca usług internetowych i wszystko, co jest związane z Twoim przełącznikiem, nie będzie miało możliwości zobaczenia Twojego ruchu w sieci. Z serwera VPN ruch wychodzi na otwartą sieć. Z wyjątkiem odwiedzin witryny korzystającej z protokołu HTTPS ruch nigdy nie jest znowu mieszany.

Ponieważ wydaje się, że ruch pochodzi z serwera VPN, Twój rzeczywisty adres IP został skutecznie zakryty. Jest to istotne, ponieważ adresy IP są rozpowszechniane geograficznie i można je wykorzystać do zlokalizowania szorstkiego obszaru. Jeśli ktoś sprawdzi Twój adres IP, zobaczy adres IP serwera VPN. Może się to okazać przydatne, jeśli chcesz ukryć swój obszar. Skojarząc się z serwerem VPN w Londynie, możesz sprawić, aby pojawiał się tak, jakbyś miał dostęp do Internetu z Wielkiej Brytanii.

Czy VPN jest bezpieczny w użyciu na telefonie z Androidem

Jest niewątpliwie chroniony, aby korzystać z VPN w telefonie. To znaczy, gdy wybierasz niezawodną aplikację. Aplikacja VPN wysokiej jakości daje szansę na zmianę serwera, przez który komunikujesz się z Internetem, w zasadzie ukrywając twój obszar. Dzięki temu można uzyskać dostęp do treści zablokowanych w określonych regionach lub zachować poziom bezpieczeństwa w Internecie.

Czym są, czym są, jeśli VPN ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa twojego powiązania internetowego, jakie niebezpieczeństwa może przynieść VPN?

    Fałszywe oszustwa VPN Sieci VPN rejestrujące dane Sieci VPN sprzedające szczegóły przeglądania partnerom reklamowym Znacząco zmniejszone prędkości przeglądania

Jak wybrać bezpieczną sieć VPN dla systemu Android

VPN koduje informacje, które pozostawiają gadżet związany z internetem, zapewniając przewagę prywatnego systemu, nawet gdy jesteś otwarty.

Następnie możesz uzyskać dostęp do witryn i usług, które są zablokowane geograficznie w określonych dzielnicach, będziesz trzymać się z dala od spooferów Wi-Fi podczas korzystania z niezwiązanych systemów kawiarni i ukryjesz swój własny adres IP, podając historię wyszukiwania większa anonimowość. Sieci VPN działają niezależnie od tego, czy masz miejsce do pracy, stację roboczą czy telefon komórkowy. W przypadku telefonów komórkowych VPN musi być aplikacją. Oto jak zapewnić swój telefon:

· Skontaktuj się z ukochaną administracją VPN, aby potwierdzić, że korzystają one z aplikacji przenośnej.

    Pobierz – Apple App Store ma zarejestrowane aplikacje VPN na iPhone'a lub iPada oraz sklep Google Play na telefony z Androidem. Po prostu skorzystaj z oficjalnego sklepu Google Play na Androida, ponieważ sklepy z opcjami mogą zawierać złośliwe oprogramowanie lub aplikacje nieposiadane. przejrzeć z. Aby uzyskać płatną administrację VPN, musisz również przesłać szczegóły płatności. Sprawdź symbol na pasku stanu u góry ekranu telefonu – jeśli aplikacja VPN jest uruchomiona, na Androidzie powinien być widoczny symbol klucza lub VPN dla iOS. Sprawdź naszą listę VPN dla Androida

VPN dla Androida a inne telefony komórkowe są nieco trudniejsze, jeśli przez większość czasu poruszasz się przez włączenie telefonu komórkowego. Za każdym razem, gdy tracisz i odzyskujesz dostępność informacji, VPN musi się łączyć ponownie, co obejmuje zaskakującą pauzę. Jest tylko bardziej niepewne, że twoi klienci mogą przechwycić ruch w Twojej komórce. Widzieliśmy jednak, że specjaliści pokazują, że jest on zazwyczaj gotowy. Użyj jednej z najlepszych sieci VPN i zapewnij bezpieczeństwo swojemu urządzeniu.