Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zabezpieczyć swój udział w europejskim boomie wakacyjnym online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zabezpieczyć swój udział w europejskim boomie wakacyjnym online

Większe tłumy, dłuższe kolejki, mniej miejsc parkingowych – z roku na rok gorączka przedświątecznych zakupów w sklepach stacjonarnych w całym kraju staje się coraz bardziej napięta.

Ze skomplikowanymi płatnościami, niepewnymi stronami internetowymi, wadliwymi produktami i niewłaściwymi rozmiarami świat online nie jest wcale mniej chaotyczny. Jednak teraz wydaje się, że nasi kuzyni w Europie znajdują sprytne rozwiązania, które sprawiają, że proces płatności online jest prostszy i bezpieczniejszy. A klucz? Oferowanie odpowiedniego rozwiązania płatniczego.

Gdyby zapytać europejskich kupujących online, jaka jest ich preferowana metoda płatności, w dużej mierze powiedzieliby, że faktura po dostawie to sposób, w jaki chcieliby zapłacić za zamówiony towar. W Niemczech, największym rynku e-commerce w Europie, który w 2011 roku wygenerował 21 miliardów euro, aż sześciu na dziesięciu konsumentów wybrałoby tę metodę płatności ponad wszystkie inne.

Do niedawna handlowcy wahali się przed oferowaniem faktury ze względu na potencjalne straty kredytowe i związane z oszustwami. Jednak teraz firmy takie jak Klarna pokrywają to ryzyko. Dzięki temu nawet mniejsi handlowcy, którzy nie mają zasobów do fakturowania wewnętrznego, mogą oferować swoim klientom preferowaną metodę płatności.

Jako sprzedawca w USA oznacza to, że możesz przejąć większą część dynamicznie rozwijającego się rynku europejskiego (wzrost o 20% w latach 2011-2012) i poszerzyć bazę klientów, po prostu oferując preferowane rozwiązanie. A czy jest lepszy czas w roku niż Boże Narodzenie.

Jak zatem różnią się europejskie trendy zakupów online w okresie Świąt Bożego Narodzenia??
Dane firmy Klarna, wiodącego dostawcy rozwiązań płatniczych opartych na fakturach online w Europie, pokazują wzrost sprzedaży o 43% w grudniu 2012 r. w porównaniu z grudniem 2011 r.

Klarna wykazała również dwukrotnie większą liczbę zakupów dokonanych w grudniu w porównaniu z resztą roku, przy czym 13 grudnia to dzień szczytu, a poniedziałki szczytowy dzień tygodnia. Aby spojrzeć na to z perspektywy, Klarna odnotowała wzrost o 38% w zeszłym roku i zamierza osiągnąć 50 milionów transakcji do czasu powrotu handlu do normy w styczniu. Transakcje, w których możesz ubiegać się o udział.

Rekommenderad:  16 pomysłów na biznes z ciężarówkami

Rozwiązania płatnicze Klarna są dostarczane z preinstalowanym 3dcart. Ucz się więcej.

Sklepy 3dcart oszczędzają 450 € na opłacie startowej dzięki Klarna. Podpisz tutaj.

IMG CREDIT: Berlin kupujący na jarmarku bożonarodzeniowym na Gendarmenmarkt za pośrednictwem CBSsnews.com