Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zablokować ekran podczas oglądania Netflix

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zablokować ekran podczas oglądania Netflix

Podczas przesyłania strumieniowego programu w serwisie Netflix naprawdę nie chcesz żadnych przerw — takich jak pomijanie oglądanego odcinka, gdy przypadkowo dotkniesz ekranu. Na szczęście istnieje sposób, aby temu zapobiec.

Netflix umożliwia zablokowanie ekranu, dzięki czemu możesz oglądać programy i filmy bez żadnych zakłóceń, nawet jeśli przypadkowo upuścisz telefon. W tym artykule dowiesz się, jak zablokować ekran podczas oglądania serwisu Netflix. Zacznijmy.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Po co blokować ekran podczas oglądania Netflix?

Większość ludzi ogląda Netflix po długim dniu w pracy lub wieczorem, aby się wyciszyć, więc zwykle są zmęczeni.

Podczas oglądania zwykle stają się tak zrelaksowani, że zaczynają odczuwać senność i mogą przypadkowo dotknąć ekranu. To powoduje, że przewijają do tyłu, do przodu, przeskakują do następnego odcinka, a nawet nieumyślnie opuszczają program.

Drobny błąd, taki jak upuszczenie telefonu, gdy ręce się zmęczą, może również prowadzić do jednego z tych scenariuszy — i wszyscy wiemy, jak irytujące i rozpraszające może to być.

Niezależnie od tego, czy bawisz się samotnie, czy oglądasz Netflix online ze znajomymi, zablokowanie ekranu może zapobiec irytującym rozproszeniom.

Jak zablokować ekran podczas oglądania Netflix

Zablokowanie ekranu podczas oglądania Netflix jest dość proste. Oto, co należy zrobić:

Otwórz aplikację Netflix na swoim telefonie i zacznij odtwarzać program telewizyjny lub film. Dotknij ekranu, a następnie dotknij zamek przycisk u dołu ekranu.

To wszystko — Twój ekran jest teraz zablokowany. Nic się nie stanie, gdy dotkniesz ekranu telefonu, chyba że go odblokujesz. Zamiast tego zostanie wyświetlony plik Ekran zablokowany komunikat u dołu ekranu.

Aby odblokować ekran, dotknij go, aby wyświetlić zamek ikona ponownie. Teraz dotknij Odblokować ekran? przycisk.

Rekommenderad:  Jak otworzyć próbki kolorów w Photoshopie?

Pamiętaj, że ta funkcja jest dostępna tylko w aplikacji mobilnej Netflix. Możesz jednak uzyskać do niego dostęp bez względu na to, z jakiego kraju oglądasz.

Ogranicz przerwy w serwisie Netflix

Nie każdy ma stojak na swój telefon, który pozwala cieszyć się wrażeniami bez użycia rąk podczas przesyłania strumieniowego. Zapewnij sobie spokój ducha, blokując ekran podczas oglądania serwisu Netflix. W końcu nikt nie chce bawić się ekranem swojego telefonu podczas oglądania czegoś online.

Table of Contents