Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zablokować ekran YouTube podczas odtwarzania filmów?

Czy wiesz, że podczas odtwarzania filmów z YouTube’a na smartfonie będzie można wybrać inny film, po prostu dotykając ekranu? A co jeśli oddałeś władzę nad swoim smartfonem swojemu dziecku i ono chce oglądać filmy na YouTubie, ale Ty nie chcesz, żeby przeglądało inne treści lub przez przypadek subskrybowało inne kanały? Można to łatwo zrobić, blokując urządzenie z Androidem.

Jeśli chcesz to zrobić, ten przewodnik będzie dla Ciebie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak zablokować ekran YouTube podczas odtwarzania filmów.

Jak zablokować ekran YouTube podczas odtwarzania filmów (Android)?

Jak zablokować ekran YouTube podczas odtwarzania filmów?

Chociaż nie możesz natywnie zablokować ekranu YouTube podczas oglądania filmów, możesz rzeczywiście zablokować YouTube i inne aplikacje za pomocą zintegrowanych funkcji swojego urządzenia. Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Android, możesz włączyć opcję przypinania ekranu, przechodząc do głównej zakładki ustawień. Oto kroki, jak to zrobić –

Krok 1: Przejdź do Ustawień, zabezpieczeń i funkcji zaawansowanych

Na ekranie głównym urządzenia znajdź Ustawienia, a następnie dotknij je. Następnie przewiń w dół, aż znajdziesz opcję Zabezpieczenia i wybierz „Zaawansowane”. Po otwarciu menu rozwijanego będziesz mógł kontynuować kolejne kroki.

Krok 2: Wybierz przypinanie aplikacji, a następnie włącz ją

Wybierz opcję „Przypinanie aplikacji na ekranie” i włącz ją. Umożliwi to włączenie ekranu blokady w filmie.

Krok 3: Otwórz aplikację w Przeglądzie

Następnie uruchom YouTube i otwórz film, który chcesz obejrzeć. Otwórz ekran Przegląd na swoim urządzeniu podczas korzystania z aplikacji YouTube. W prawym górnym rogu ekranu pojawi się kłódka. Aby kontynuować, musisz go dotknąć.

Krok 4: Przypnij film, który chcesz obejrzeć

Po włączeniu ekranu blokady w oknie Przegląd oglądanie filmów na ekranie blokady zostanie włączone.

Aby odpiąć wideo, wystarczy dotknąć przycisku Początek, a następnie nacisnąć ikonę kłódki w lewym górnym rogu.