Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zainstalować GBWhatsApp na Androidzie bez utraty czatów/plików multimedialnych

Przewodnik po instalacji GBWhatsApp na Androidzie bez utraty czatów/plików multimedialnych: Cześć chłopaki!! Dzisiaj w tym samouczku powiemy Ci, jak łatwo zainstalować GBWhatsApp na urządzeniu z Androidem, nie tracąc żadnych czatów ani plików multimedialnych. W tym poście znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące procesu pobierania, a także instalowania tej aplikacji o nazwie GBWhatsApp bez konieczności utraty jakichkolwiek czatów, zdjęć, plików audio, filmów lub innych plików multimedialnych. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kilka pobrań, a następnie postępować zgodnie z przewodnikiem krok po kroku wymienionym poniżej.

Skoro tu trafiłeś, jestem pewien, że należysz do grona użytkowników, którzy po prostu uwielbiają korzystać z WhatsApp. Ze względu na niesamowity wzrost odsetka osób posiadających smartfony, łączenie się ze sobą stało się bardzo wygodne. WhatsApp to jeden z najważniejszych powodów łatwości połączenia. Prosty, ale niesamowity interfejs jest głównym powodem, dla którego WhatsApp stał się jedną z najlepszych aplikacji społecznościowych dostępnych obecnie na rynku.

Jednak dla niektórych użytkowników proste konto WhatsApp nie wystarczy. Tacy użytkownicy wymagają od swoich aplikacji coraz więcej. GBWhatsApp to mod WhatsApp, który zapewnia swego rodzaju aktualizację w stosunku do WhatsApp. Korzystając z GBWhatsApp, możesz ukryć pisanie, status online, wysłać ponad 100 zdjęć za jednym razem i wiele więcej.

Pobierać

Pobierz najnowszy plik APK dla GBWhatsApp

Jak zainstalować GBWhatsApp bez utraty czatów i plików multimedialnych

GBWhatsApp na Androida bez utraty czatów

  • Pobierz apk plik dla GBWhatsApp, przechodząc do linku wymienionego powyżej.
  • Teraz zainstaluj plik, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, ale pamiętaj, aby go jeszcze nie otwierać.
  • Otwórz normalną aplikację WhatsApp na swoim urządzeniu, która zawiera wszystkie Twoje czaty.
  • Naciśnij przycisk menu, a następnie kliknij Ustawienia.
  • Kliknij Czaty -> Kopia zapasowa czatu opcje.

GBWhatsApp na Androida bez utraty czatów

  • Teraz kliknij Kopia zapasowa przycisk, który rozpocznie tworzenie kopii zapasowych czatów.

przesiewacz 1502549719033

  • Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej otwórz GBWhatsApp na swoim urządzeniu.
  • Gdy się otworzy, kliknij Potwierdź i kontynuuj. Teraz kliknij opcję Kopiuj dane WhatsApp.
  • Teraz zweryfikuj swoje urządzenie, wprowadzając swój numer telefonu.
  • Po zweryfikowaniu telefonu wybierz opcję Opcja przywracania po znalezieniu kopii zapasowej czatów i plików multimedialnych.