Jak zainstalować Gears TV na Firestick / Fire TV [2020]

Gears TV to doskonała usługa IPTV, która oferuje treści rozrywkowe różnych gatunków. Jest niezależna aplikacja do przesyłania strumieniowego HDTV na żywo do które można uzyskać z urządzenia Amazon Ogień . Dzięki Gears TV na Firestick będziesz mógł przesyłać strumieniowo setki kanałów telewizji kablowej na żywo. Może transmitować transmisje ostre wideo w wysokiej jakości, dzięki czemu uzyskasz niekończącą się transmisję strumieniową. Dowiedz się więcej o Gears TV, jego funkcjach i krokach, aby zainstalować Gears TV na Firestick.

Co to jest Gears TV?

Gears TV to aplikacja Najwyżej oceniane IPTV dzięki któremu możesz zobaczyć wszystko z dowolnego miejsca. Jest to jeden z dostępnych przecinaków do kabli, który pomoże Ci przesyłać strumieniowo filmy z różnych kanałów. Możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą Firestick, ponieważ działa on najlepiej w swojej klasie z dedykowanymi serwerami. Gears TV na Firestick zapewnia przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości bez bufora. Umożliwi to nadawanie programów telewizyjnych, takich jak PPV, NBA, NFL i inne.

Dzięki subskrypcji Gears TV masz dostęp do kanały premium w Firestick dla maksymalnej rozrywki. Możesz wybierać spośród ponad 300 kanałów, aby z łatwością przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści. Gears TV jest uważana za niezawodną aplikację IPTV, która ma nieograniczona przepustowość i zapewniać prawdziwe wrażenia telewizyjne bez polegania na abonamencie telewizji kablowej. Gears TV na Firestick ma dedykowane serwery dużej mocy, aby zapewnić najlepszą obsługę co sekundę.

Funkcje Gears TV na Firestick

 • Gears TV na Firestick to usługa IPTV, za pomocą której można przesyłać strumieniowo Programy telewizyjne w żywy i treść sportowy bez konieczności polegania na tradycyjnym kablu.
 • Jest to przecinak do kabli do transmisji pay-per-view i więcej treści sportowych o wyraźnej jakości na Firestick. Z łatwością może nadawać w rozdzielczości 1080p i wysokiej rozdzielczości.
 • Gears TV na Firestick to najlepszy dostawca IPTV, który ma setki serwery masywny z 10 gigabitów . Dlatego nigdy nie doświadczysz buforowania, ponieważ gwarantuje to jakość transmisji co sekundę.
 • Nie musisz zajmować się umowami z aplikacją Gears TV, jak to możliwe anuluj w dowolnym momencie . Przesyłaj strumieniowo wszystkie popularne wydarzenia pay-per-view z sekcji PPV bez dodatkowych kosztów.
 • Dla entuzjastów sportu Gear TV na Firestick oferuje takie kanały, jak NFL Sunday Ticket, NBA League Pass, NHL Center Ice, NFL RedZone, MLB Extra Innings i inne.
 • Uzyskaj nieograniczoną obsługę przepustowości z Gears TV, ponieważ nigdy nie doświadczysz problemy z przyspieszeniem podczas przesyłania filmów do Firestick.
 • Jak zainstalować Gears TV na Firestick

  Ponieważ Gears TV nie jest dostępny w App Store w Amazon, musisz go pobrać za pomocą aplikacji Downloader. Alternatywnie możesz zainstalować Gear TV za pomocą Kodi, ponieważ jest on dostępny jako dodatek. Z poniższych metod jasno omówimy, jak pobrać i zainstalować Gears TV na Firestick.

  Metoda 1: Kroki, aby zainstalować Gears TV na Firestick za pomocą aplikacji Downloader

  Aplikacja Downloader to aplikacja zgodna z Firestick, za pomocą której można zainstalować dowolną aplikację innej firmy na urządzeniach Amazon. Wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać dostęp do Gears TV na Firestick za pomocą aplikacji Downloader.

  Krok 1: Idź do Ustawienia Firestick> My Fire TV / Device > wybierz opcję Deweloper > włącz Debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł .

  Krok 2: Musisz przejść do ekranu głównego Firestick i dotknąć karty Szukaj .

  Krok 3: Wprowadź nazwę aplikacji jako Downloader i kliknij przycisk wyszukiwania.

  Krok 4: W wyniku wyszukiwania musisz kliknąć aplikację Downloader i kliknąć opcję Zdobądź .

  Krok 5: Gdy aplikacja Downloader zakończy proces pobierania, musisz ją otworzyć.

  Jak zainstalować Gears TV na Firestick / Fire TV [2020] 1

  Krok 6 : W zakładce Strona główna , musisz wprowadzić adres URL jako https://bit.ly/2CLJnmH i kliknij opcję Go.

  Jak zainstalować Gears TV na Firestick / Fire TV [2020] 2

  Krok 7: Musisz kliknąć przycisk Dalej aby umożliwić Gear TV zakończenie procesu pobierania.

  Jak zainstalować Gears TV na Firestick / Fire TV [2020] 3

  Krok 8: Kliknij przycisk Zainstaluj aby rozpocząć instalację Gear TV na Firestick.

  Jak zainstalować Gears TV na Firestick / Fire TV [2020] 4

  Krok 9: Gdy zobaczysz powiadomienie o zainstalowanej aplikacji, musisz kliknąć przycisk Otwórz .

  Jak zainstalować Gears TV na Firestick / Fire TV [2020] 5

  Krok 10: Kliknij opcję Gotowy aby otworzyć aplikację Gears TV na Firestick. Kliknij na Usuń usunąć plik apk z Gear TV na Firestick.

  Krok 11 : Kliknij Zaakceptuj Po otwarciu aplikacji.

  Jak zainstalować Gears TV na Firestick / Fire TV [2020] 6

  Krok 12: Możesz zalogować się do Gears TV na Firestick, aby przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści online.

  Jak zainstalować Gears TV na Firestick / Fire TV [2020] 7

  Metoda 2: Kroki, aby zainstalować Gears TV na Firestick za pomocą Kodi

  Ponieważ Gear TV jest dostępny jako dodatek, każdy, kto ma Kodi zainstalowany na Firestick, może uzyskać dostęp do tej aplikacji IPTV. Dowiedz się, jak zainstalować Gear TV na Firestick za pomocą Kodi od dołu.

  Krok 1: Otwórz Kodi i przejdź do Ustawienia wybrać System Fit.

  Krok 2: Teraz musisz kliknąć opcję Uzupełnienia aby aktywować opcję Nieznane źródła. Kliknij na Tak po wyświetleniu monitu o wyskakujące okienko.

  Krok 3: Wróć do ekranu głównego Kodi, aby kliknąć opcję Menedżer plików i kliknij opcję Dodaj źródło, aby wybrać Brak.

  Krok 4: Musisz wpisać adres URL jako https://bit.ly/2CLJnmH i wprowadź nazwę aplikacji jako Gears TV. Kliknij przycisk Zaakceptuj .

  Krok 5: Musisz wrócić do ekranu głównego aplikacji Kodi i kliknąć opcję Uzupełnienia kliknij ikonę pola w lewym górnym rogu.

  Krok 6: Kliknij opcję Zainstaluj z pliku zip i kliknij Gears TV.

  Krok 7: Teraz musisz kliknąć plik zip repozytorium. . Po pojawieniu się komunikatu wyskakującego należy kliknąć opcję Zainstaluj z repozytorium, aby wybrać repozytorium Gear TV. Wybierz Gears TV i kliknij przycisk Instaluj.

  Krok 8: Teraz przejdź do dodatków i kliknij Gear TV, aby otworzyć Firestick.

  Krok 9: musisz kliknąć Wyczyść pamięć podręczną i paczki . Dzięki temu możesz używać Gear TV na Firestick za pomocą Kodi.

  Wnioski

  Gears TV oferuje nieograniczoną rozrywkę do strumieniowego przesyłania, ponieważ jest to jedna z najbardziej znanych aplikacji IPTV. Pozwala nigdy nie przegapić ulubionych programów telewizyjnych i kanałów na żywo. Chociaż jest to aplikacja klasy premium IPTV, jest to aplikacja, którą warto wydać, ponieważ zwiększyła niezawodność strumieniowania treści online. Oferuje ponad 400 kanałów, a w dowolnym momencie uzyskasz nieograniczone doznania strumieniowe. Dzięki serwerom dedykowanym łączenie się z ulubionymi transmisjami nie jest już skomplikowane. Możesz używać Gear TV na Firestick do strumieniowego przesyłania dowolnych treści bez problemów.