Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zainstalować klasyczną wersję Apple Music

Apple Music Classical to samodzielna aplikacja wydana przez firmę Apple przeznaczona do słuchania muzyki klasycznej. Ta aplikacja oferuje największy katalog muzyki klasycznej, którego możesz słuchać, korzystając z subskrypcji Apple Music. Premiera miała nastąpić w 2022 roku, ale tak się nie stało. Nadeszła jednak oficjalna chwila jego premiery. W tym przewodniku dowiesz się wszystkiego o instalacji Apple Music Classical i różnych dostępnych planach.

Jak zainstalować Apple Music Classical na swoim iPhonie

Apple oficjalnie umieściło aplikację Classical Music w App Store 10 marca, a 28 marca została ona oficjalnie udostępniona publicznie. 28 stycznia Apple ogłosiło nowe oprogramowanie dla swoich produktów, w tym iOS 16.4. Oto, jak możesz zainstalować go na swoim iPhonie –

  • Upewnij się, że Twój iPhone działa w systemie iOS 15.4 lub nowszym
  • Następnie otwórz App Store
  • Następnie dotknij przycisku wyszukiwania znajdującego się w prawym dolnym rogu
  • Następnie przeszukaj aplikację Apple Music Classical, a następnie wybierz oficjalną aplikację z listy
  • Naciśnij przycisk „Pobierz”, aby zainstalować aplikację
  • Po zakończeniu aplikacja zostanie zainstalowana na Twoim iPhonie
  • Otóż ​​to

Różne plany i dostępność dla użytkowników

Apple Music Classic został oficjalnie wydany 28 marca wraz z iOS 16.4. Aplikację można pobrać i zainstalować, przechodząc do App Store. Upewnij się, że Twój iPhone działa w systemie iOS 15.4 lub nowszym. Obecnie aplikacja jest dostępna tylko dla użytkowników iPhone’a i iPoda. Można ją również zainstalować na iPadach, ale wrażenia użytkownika nie będą tak dobre, jak na iPhone’ach.

Jak zainstalować wersję klasyczną Apple MusicZdjęcie autorstwa Apple

Aby zapoznać się z cenami, aplikacja Muzyka klasyczna będzie wymagać subskrypcji Apple Music. Jeśli masz subskrypcję Apple Music, możesz z łatwością słuchać ulubionych klasyków. Jeśli jednak masz abonament Voice, nie będziesz mieć możliwości strumieniowego przesyłania muzyki klasycznej z nowej, samodzielnej aplikacji. Aby wskoczyć do świata muzyki klasycznej, musisz subskrybować plan Apple Music dla studentów, rodziny lub Apple One.

Jeśli chodzi o dostępność, aplikacja jest dostępna na całym świecie z wyjątkiem tych krajów – Korei, Chin, Rosji, Japonii, Turcji, Tajwanu, Afganistanu, Turcji i Pakistanu.