Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zainstalować moduł Gravity Box Xposed na Androidzie Oreo 8.0/8.1

Tutaj udostępnimy szczegółowy przewodnik Zainstaluj moduł Gravity Box Xposed na Androidzie Oreo 8.0/8.1.Jeśli zainstalowałeś niestandardową pamięć ROM na swoim urządzeniu z Androidem opartym na systemie Android Oreo 8.0/8.1 i szukasz sposobu na dostosowanie swojej pamięci ROM, aby w pełni ją wykorzystać. Możesz usłyszeć termin zwany Xposed Framework, który jest w zasadzie narzędziem, które pomogło ci dostosować niestandardowe ROMy. Jest dostępny dla wielu wersji Androida, a teraz jest dostępny także dla Oreo.

Po obejrzeniu odsłonięcia Xposed framework inny programista zaczął tworzyć więcej podobnych modułów i wymyślił moduł o nazwie „Pudełko grawitacyjne”, który został wydany 2 dni temu dla Androida Oreo. Zasadniczo jest to również moduł Xposed, który pomoże Ci dostosować niestandardową pamięć ROM opartą na systemie Android Oreo. Wielu użytkowników może już się z tym zapoznać.

Dzisiaj w tym artykule pokażemy, jak zainstalować Pudełko grawitacyjne Moduł Xposed na Androida Oreo. Stworzyliśmy pełny przewodnik krok po kroku dotyczący instalacji modułu Gravity Box Xposed. Musisz dokładnie wykonać kroki opisane poniżej, w przeciwnym razie możesz otrzymać uszkodzone urządzenie

Ostrzeżenie

rootmygalaxy.net nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, które poniosłeś urządzenie podczas korzystania z tego samouczka. Zrób to na własne ryzyko. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby zrootować urządzenie bez żadnych problemów.

Pobierz najnowszą wersję Gravity Box dla Oreo na Androida 8.0/8.1

Jak zainstalować GravityBox w oparciu o Androida Oreo 8.0/8.1 na swoim urządzeniu z Androidem

Pobierz i zainstaluj moduł Gravity Box Xposed na Androidzie Oreo 8.0/8.1

  • Przede wszystkim musisz pobrać i zainstalować framework Xposed na swoim Androidzie Nougat.
  • Teraz pobierz i zainstaluj zainstalowany plik APK Xposed TUTAJ
  • Teraz musisz pobrać moduł Gravity Box Xposed z sekcji pobierania.
  • Zainstaluj moduł Gravity Xposed
  • Po pomyślnym zainstalowaniu na urządzeniu otwórz go.
  • Zobaczysz wiele ulepszeń, a teraz możesz dostosować je do swoich potrzeb.
  • To wszystko, co musisz zrobić.

Jeśli masz jakieś pytania z tym związane lub jakiekolwiek wątpliwości, zadaj je w sekcji komentarzy.

Kredyt: C3C076