Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zainstalować Netflix na swoim telewizorze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zainstalować Netflix na swoim telewizorze

Netflix jest fabrycznie zainstalowany na wielu telewizorach, ale nie martw się, jeśli nie możesz go znaleźć na swoim. Pobranie serwisu Netflix na telewizor jest bardzo proste, a pobranie i zainstalowanie aplikacji zajmie tylko kilka minut.

Oto, jak możesz uzyskać Netflix na swoim smart TV. Za chwilę będziesz oglądał na potęgę.

Czy mogę pobrać Netflix na mój telewizor?

Wszystkie cztery główne systemy operacyjne smart TV (Tizen, WebOS, Android TV i Roku TV) są kompatybilne z Netflix. W rzeczywistości większość nowoczesnych inteligentnych telewizorów ma już preinstalowany serwis Netflix.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Nowsze modele telewizorów Fire TV, LG, Philips, Samsung, Sharp, Vizio, Hisense, Panasonic, Roku TV, Sanyo i Sony są wyposażone w gotową do użycia aplikację Netflix. Wystarczy zalogować się na swoje konto, aby rozpocząć oglądanie.

Netflix zaleca nawet określone telewizory, które już zawierają aplikację, w oparciu o kryteria takie jak łatwość dostępu i czy telewizor automatycznie aktualizuje się w tle.

Możliwe, że będziesz mógł pobrać aplikację na swój telewizor bez żadnych problemów. Zajmie to tylko kilka minut i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej.

Jak uzyskać Netflix na swoim telewizorze

Istnieje więcej niż jedna metoda oglądania Netflix na telewizorze, ale pobranie oficjalnej aplikacji jest z pewnością najlepsze, jeśli masz inteligentny telewizor.

Aby to zrobić:

  1. Podłącz telewizor do Internetu.
  2. Przejdź do sklepu z aplikacjami swojego telewizora.
  3. Wyszukaj aplikację Netflix i pobierz ją.
  4. Otwórz aplikację (w zależności od telewizora może pojawić się na ekranie głównym lub wysuwanym panelu aplikacji) i przejdź przez proces konfiguracji. Możesz zarejestrować się lub zalogować na istniejące konto Netflix.
  5. Netflix wyśle ​​Ci kod aktywacyjny, więc zanotuj to.
  6. Wejdź na stronę netflix.com/activate, najlepiej w przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym.
  7. Wprowadź kod z Netflix i naciśnij Aktywuj.
Rekommenderad:  Płatność za kliknięcie (PPC) — co to jest, ważne wskaźniki i korzyści

Aplikacja Netflix na telewizorze powinna się automatycznie odświeżyć, aby zalogować się na konto.

Odtąd wyświetli pulpit nawigacyjny Netflix. Teraz możesz cieszyć się najlepszymi programami, które Netflix ma do zaoferowania.

Rozwiązywanie problemów z aplikacją Netflix na telewizorze

Jeśli masz problem z zainstalowaniem serwisu Netflix na telewizorze, nie martw się. Należy wykonać kilka kroków rozwiązywania problemów.

Najpierw upewnij się, że telewizor jest podłączony do internetu i że nie ma żadnych problemów z siecią. Sprawdź, czy możesz połączyć się z Wi-Fi z telefonu lub innego urządzenia, aby zdiagnozować problem. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z dostawcą usług internetowych.

Po upewnieniu się, że połączenie internetowe nie stanowi problemu, spróbuj wyłączyć lub odłączyć telewizor. Niektóre telewizory mają tryb uśpienia, który nie jest tym samym, co wyłączenie, więc upewnij się, że telewizor rzeczywiście całkowicie się wyłącza — na niektórych urządzeniach możesz to zrobić, przytrzymując przycisk zasilania na pilocie przez pięć sekund.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, sprawdź, czy Twój telewizor ma jakieś nowe aktualizacje, których jeszcze nie zainstalowałeś. Możliwe, że korzystasz ze starej wersji systemu i po jej zaktualizowaniu aplikacja Netflix zacznie działać.

Ostatnim krokiem jest przejście do ustawień telewizora i sprawdzenie, czy możesz znaleźć informacje o tym, dlaczego tak się dzieje. Czy Twój telewizor ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić nową aplikację? Czy musisz dostosować ustawienia internetowe?

Jeśli nadal nie masz szczęścia, przejdź do Centrum pomocy Netflix i wyszukaj „jak korzystać z serwisu Netflix na”, a następnie producenta telewizora. Otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące telewizora.

W serwisie Netflix zawsze jest coś nowego

Jeśli masz szczęście, Twój telewizor będzie już wyposażony w Netflix. Jeśli nie, powyższe kroki pomogą Ci rozwiązać problem i będziesz gotowy, aby cieszyć się wszystkim, co Netflix ma do zaoferowania.

Rekommenderad:  Dlaczego widzisz błędy 403 i jak je naprawić

Katalog Netflix stale się rozwija, więc przejrzyj swoją nową aplikację telewizyjną, aby odkryć wszystkie wspaniałe filmy i programy telewizyjne.

Table of Contents