Jak zainstalować Smart IPTV na swoim urządzeniu Amazon Firestick

zainstaluj Smart IPTV na Firestick

IPTV oznacza Internet Protocol Television. Za pomocą inteligentnego IPTV możesz przesyłać strumieniowo kanały telewizyjne za pośrednictwem sieci protokołów internetowych. Smart IPTV to jedna z najlepszych aplikacji do przesyłania strumieniowego, która oferuje różne treści w przystępnej cenie.

Smart IPTV i Amazon Firestick są ze sobą nierozerwalnie związane, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione programy Amazon Firestick w dowolnym momencie za pomocą Smart IPTV. Interesujące w Smart IPTV jest jego dostępność i technologia bez kabli. Jeśli zainstalujesz Smart IPTV na Amazon Firestick, nie musisz polegać na telewizji kablowej. Możesz oglądać ulubione kanały telewizyjne w dogodnym czasie. Nawet nie musisz rezygnować z jakości, ponieważ treści, które otrzymasz na Smart IPTV, są w jakości HD. Innym ważnym aspektem jest to, że możesz nagrywać programy telewizyjne i filmy do oglądania we właściwym czasie.

Jak zainstalować Smart IPTV dla Firestick

Zasadniczo Smart IPTV działa na systemie operacyjnym Android i dlatego możesz uruchomić Smart IPTV na Amazon Firestick. Ale nie można bezpośrednio zainstalować Smart IPTV na Amazon Firestick, ponieważ został usunięty z Amazon Sklep z aplikacjami. Jednak nie musisz się tym martwić, jak w tym artykule; poznasz krok po kroku proces instalacji Smart IPTV na Amazon Firestick.

Oto krok po kroku, jak pobrać i zainstalować Smart IPTV na Firestick za pomocą aplikacji Downloader.

Krok- 1: Zezwalaj na aplikacje z nieznanych źródeł

Przed zainstalowaniem Smart IPTV na Firestick. Upewnij się, że włączasz "Nieznane źródła"

(box title = ”” border_width = ”2″ Border_style = ”dotted” bg_color = ”# d6d6d6 ″ align =” left ”) Przejdź do Ustawienia i kliknij „Urządzenia (Fire TV) ”. Następnie przejdź do „Opcje programistyczne”I kliknij„Aplikacje z nieznanych źródeł’, Aby włączyć. (/ Box)

Krok- 2: Zainstaluj program pobierający na urządzeniach telewizyjnych przeciwpożarowych

    Przejdź do ekranu głównego i kliknij ikonę „Wyszukaj” Wpisz „Downloader” i kliknij przycisk pobierania widoczny na ekranie. Następnie zainstaluj go na swoim Amazon Firestick Gotowe

Zainstaluj Smart IPTV na Firestick

Wpisz „Downloader” w pasku wyszukiwania i otwórz go. W Home Downloader wpisz adres URL wymieniony poniżej „https://bit.ly/2EeMP8BImages, a następnie kliknij przycisk„ Go ”. Rozpocznie się pobieranie na firestick. Kliknij„ Install ” przycisk Po zakończeniu instalacji aplikacji na końcu kliknij otwarty aby uruchomić aplikację Smart IPTV.

Końcowe przemyślenia

Podsumowując, można zauważyć, że korzystanie z Smart IPTV jest całkowicie bezpieczne. Dlatego możesz go zainstalować bez wahania. Poza tym jest to najlepsza opcja, aby pozbyć się telewizji kablowej, w której musisz godzinami czekać na ulubiony program. Ale Smart IPTV z pewnością zmieni Twój styl życia i doda nowy wymiar Twojemu sposobowi oglądania telewizji. Więc po prostu zainstaluj i ciesz się.