Jak zainstalować Twitter jako progresywna aplikacja internetowa na komputery Mac

Twitter  PWA na Macu

Twitter ma nową aplikację na Maca, ale to nie jest filiżanka herbaty dla wszystkich. Chcesz Twitter doświadczenie internetowe, ale w formie aplikacji? Oto jak zainstalować Twitter jako aplikacja internetowa na komputerze Mac.

TwitterNowa aplikacja na Maca została zbudowana przy użyciu Catalyst, an Apple technologia, która ułatwia programistom zamiast tego wprowadzanie aplikacji na iPada na komputer Mac. To sprawiło, że aplikacja jest trochę niepodobna do Maca i szorstka na brzegach. Bez uciekania się do aplikacji innej firmy możesz korzystać z Twitter interfejs internetowy w formie aplikacji za pomocą kilku szybkich kliknięć.

Sekret polega na odwrocie Twitter w progresywną aplikację internetową. Niedawno iDB powiedział ci, jak zainstalować Outlook.com jako progresywną aplikację internetową na macOS. Tej samej techniki można również używać z tą samą rzeczą Twitter.

Czym dokładnie jest progresywna aplikacja internetowa?

Bez wchodzenia w zbyt wiele szczegółów, progresywna aplikacja internetowa (PWA) to aplikacja, którą można uruchomić z poziomu przeglądarki. Dostarczany przez Internet, może działać na dowolnej platformie, pracować w trybie offline i zapewniać funkcje podobne do aplikacji do pobrania z App Store.

Podobnie jak w przypadku innych rozwiązań wieloplatformowych, celem jest pomoc deweloperom w tworzeniu aplikacji międzyplatformowych łatwiej niż w przypadku aplikacji natywnych.

Mówi się, że PWA jest responsywny, szybszy po załadowaniu, instalowalny bez App Store oraz działa i działa jak każda inna aplikacja.

zainstalować Twitter jako progresywna aplikacja internetowa

Obecnie musisz użyć przeglądarki Chromium, takiej jak Chrome lub Brave. Więc po prostu otwórz przeglądarkę, idź do Twitteri zaloguj się.

Na pasku adresu przeglądarki powinien być widoczny znak znak plus po prawej. Jeśli najedziesz na niego kursorem, zobaczysz etykietę „Zainstaluj Twitter”Co dokładnie chcesz zrobić, prawda?

Zainstaluj Chrome Twitter

Kliknij znak plus a następnie kliknij zainstalować w małym wyskakującym oknie.

Zainstaluj Chrome Twitter Pop-up

Bum! Twitter powinien otworzyć się w swoim własnym oknie.

Twitter  PWA na Macu

Ponadto powinien zostać otwarty folder, który teraz zawiera Twitter app. Możesz więc przeciągnąć go lub utworzyć alias i przeciągnąć go na pulpit lub dok jako skrót, jeśli chcesz.

Twitter  Chrome Apps Finder Folder Mac

Jeśli zamkniesz folder zbyt szybko i chcesz go ponownie otworzyć, otwórz Finder, kliknij Udać się > Przejdź do folderu a następnie skopiuj / wklej poniższą ścieżkę, zastępując swoją nazwę użytkownika nazwą użytkownika, w polu i kliknij Udać się.

/Users/YourUsername/Applications/Chrome Apps.localized/Twitter.app

Jeśli nie chcesz tworzyć skrótu, nadal możesz go otworzyć Twitter aplikacja bezpośrednio z Chrome. Będzie dostępny w Twojej kolekcji innych aplikacji Chrome.

Twitter  Aplikacje Chrome

Podsumowując

Mający Twitter ponieważ aplikacja internetowa jest przydatna i działa dobrze. Jakie są Twoje myśli? Czy zamierzasz oddać swój Twitter czy aplikacja innej firmy do progresywnej aplikacji internetowej? Daj nam znać!