Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zainstalować wtyczki ChatGPT?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zainstalować wtyczki ChatGPT?

ChatGPT odniósł ogromny sukces zamiast ograniczonych przeszkolonych danych do listopada 2023 r. Jednak uruchomienie Google Bard z pełnym dostępem do internetu postawiło ChatGPT przed wyzwaniem. Wyzwanie zostało przyjęte i teraz ChatGPT może odpowiedzieć na bieżący temat, jeśli zainstalujesz wtyczki ChatGPT.

Tak, OpenAI nie pozwoliło Google Bard przyćmić ChatGPT. Oficjalnie uruchomili kilka wtyczek do ChatGPT. Teraz możesz zainstalować wtyczki ChatGPT, aby uzyskać bardziej aktualne i dokładniejsze odpowiedzi od ChatGPT na dowolny temat.

Zweryfikowana odpowiedź eksperta

Aby zainstalować wtyczki ChatGPT, musisz mieć dostęp do ChatGPT Plus. Otwórz swoje konto ChatGPt Plus. Wybierz Ustawienia, a następnie kliknij Funkcje beta. Switch w opcji „Wtyczki”. Następnie wybierz Wtyczki, a następnie Sklep wtyczek. Zrobione!

Od samego początku ChatGPT był zawsze krytykowany za ograniczenie dostępu do danych. Ilekroć zapytasz ChatGPT o jakikolwiek aktualny temat z roku 2023, ChatGPT odpowie „Według mojej wiedzy odciętej we wrześniu 2023 r. nie ma konkretnego odniesienia do…”. Teraz, gdy mamy możliwość instalowania wtyczek ChatGPT, odblokowany został nowy potencjał ChatGPT.

Czym są wtyczki ChatGPT?

Wtyczki ChatGPT to rozszerzenia stron trzecich, które mają na celu wzmocnienie ChatGPTT dzięki nowym możliwościom. Opublikowane przez OpenAI na wtyczce ChatGPT „Wprowadziliśmy wstępną obsługę wtyczek w ChatGPT. Wtyczki to narzędzia zaprojektowane specjalnie dla modeli językowych, których podstawową zasadą jest bezpieczeństwo, i pomagają ChatGPT uzyskać dostęp do aktualnych informacji, przeprowadzać obliczenia lub korzystać z usług stron trzecich.

Celem wprowadzenia wtyczek ChatGPT jest zwiększenie wydajności ChatGPT i rozszerzenie jego możliwości. Na przykład, jeśli szukasz wglądu w kryptowaluty, zwykły ChatGPT nie może zaoferować dokładnej odpowiedzi, ale jeśli zainstalujesz wtyczki ChatGPT, takie jak Polygon Plugin, możesz uzyskać aktualne informacje o rynku Crypto!

Ile jest wtyczek ChatGPT?

Do tej pory znaleźliśmy 85 dostępnych wtyczek ChatGPT. Oczekuje się, że z czasem programiści OpenAI wpadną na więcej pomysłów i zaczną tworzyć bardziej odpowiednie wtyczki, aby wzmocnić ChatGPT.

Rekommenderad:  Jak naprawić niedziałający MuseNet? 9 Poprawki do wypróbowania!

Po zainstalowaniu wtyczek ChatGPT automatycznie odkryjesz, że ChatGPT Plus staje się czymś więcej niż tylko konwersacyjnym botem. Zmiana jest naprawdę imponująca i potężna!

Jak zainstalować wtyczki ChatGPT?

Cóż, jeśli masz subskrypcję ChatGPT Plus, możesz zainstalować wtyczki ChatGPT za pomocą kilku kliknięć. Oto podsumowanie tych kroków:

Krok 1: otwarty ChatGPT Plus. Jeśli nie masz dostępu do ChatGPT Plus, uaktualnij swoje konto do ChatGPT Plus.

Krok 2: Przejdź do Wybierz ustawienia, a następnie kliknij Funkcje beta.

Krok 3: Switch na przycisku przełączania obok „Wtyczki” opcja.

Krok 4: Z listy rozwijanej wybierz Wtyczkiśledzony przez Sklep z wtyczkami.

Krok 5: Wybierać OK aby przejść do następnej strony i voila! Znajdziesz listę wtyczek, których szukałeś.

Krok 6: Kliknij dowolną wtyczkę, aby ją zainstalować.

Jak dołączyć do listy oczekujących na wtyczki ChatGPT?

Tak, teraz prawda jest taka, że ​​nikt nie może instalować wtyczek ChatGPT tak po prostu, nawet jeśli ma ChatGPT Plus Subskrypcja. Wtyczki ChatGPT są nadal w fazie beta i możesz ubiegać się tylko o dołączenie do listy oczekujących. Łatwo jest dołączyć do listy oczekujących na wtyczki ChatGPT. Wykonaj poniższe kroki:

Krok 1: Iść do Wtyczka OpenAI ChatGPT. Jest to oficjalna strona bloga OpenAI poświęcona wtyczce ChatGPT, która zawiera link do ubiegania się o listę oczekujących.

Krok 2: Kliknij przycisk „Dołącz do listy oczekujących wtyczek”.

Krok 3: Zostaniesz przekierowany do formularza, w którym musisz podać swoje imię i nazwisko, identyfikator e-mail i kraj oraz odpowiedzieć na kilka prostych pytań.

Krok 4: Kliknij „Dołącz do listy oczekujących”, aby przesłać formularz i czekać na odpowiedź OpenAI.

Jeśli zostaniesz wybrany do okresu próbnego, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem od ChatGPT z dalszymi instrukcjami.

Rekommenderad:  Jak cofnąć w Lightroom Classic?

Jak korzystać z wtyczek ChatGPT?

Możesz zainstalować wtyczki ChatGPT, postępując zgodnie z instrukcjami w tym artykule. Jednakże zastosowanie ChatGPT wtyczki zależy wyłącznie od zainstalowanej wtyczki. Ogólnie rzecz biorąc, musisz zainstalować wtyczki ChatGPT i możesz zadawać powiązane pytania, aby sprawdzić rozszerzoną moc ChatGPT. Jeśli jednak żadna z wtyczek nie odpowiada dobrze, możesz podzielić się swoją opinią z OpenAI, zgodnie z prośbą w formularzu. Musisz pamiętać, że wszystkie dostępne wtyczki są w fazie beta i mogą być ulepszane wyłącznie na podstawie opinii.

Oto kilka przykładów studiów przypadków z wykorzystaniem wtyczek ChatGPT:

1. Planowanie wycieczki

Użytkownicy próbowali planować wycieczki z Wtyczki Kayak, Expedia i Trip.com planować wycieczki do określonych miejsc. Przyznali jednak, że wygenerowanie zaplanowanej podróży zajęło ChatGPT znacznie więcej czasu. Niestety, plan też trochę rozczarował.

Możliwym powodem może być brak stosowania dobrych i informacyjnych podpowiedzi. Z drugiej strony można również spekulować, że wszyscy ci zewnętrzni organizatorzy podróży konkurują ze sobą i mogą nie chcieć ujawnić wszystkich planów do porównania.

2. Planowanie posiłków i odkrywanie przepisów

Możesz zainstalować wtyczki ChatGPT do przeglądania przepisów i planowania posiłków. Kiedy ChatGPT został poproszony o stworzenie tygodniowego planowania zdrowych wieczornych posiłków dla pięcioosobowej rodziny [vegetarian]wynik nie był zbyt zadowalający, ponieważ ChatGPT wymyślił tylko trzy przepisy!

Użytkownicy próbowali również odkrywać przepisy i prosić ChatGPT o zmianę niektórych określonych składników, aby byli kreatywni, ale ChatGPT raz za razem pokazywał ten sam oryginalny przepis!

3. Tworzenie listy odtwarzania Spotify

Możesz zainstalować wtyczki ChatGPT, takie jak PlaylistAI ChatGPT Plugin, aby stworzyć dla siebie unikalną listę odtwarzania. Użytkownicy stwierdzili, że wynik tej wtyczki jest wystarczająco dobry, aby tworzyć przyzwoite listy odtwarzania. Jednak wtyczce nadal brakuje kreatywności i pewnych ograniczeń, takich jak niemożność połączenia wielu list odtwarzania w jedną!

Sprawdź więcej artykułów na ChatGPT

Wniosek

Szczerze mówiąc, możesz zainstalować wtyczki ChatGPT i wypróbować je wszystkie lub tyle, ile możesz. Jednak prawda została przyznana, że ​​wtyczki ChatGPT są wciąż w fazie beta i wymagają dużo pracy, aby konkurować z pełnym potencjałem. Jeśli jednak spojrzeć w przyszłość, użycie wtyczek do chatbotów AI to bardzo kreatywna myśl. Możesz wybrać wtyczki zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i sprawić, by bot ChatGPT AI specjalizował się w tym temacie! Podziel się swoimi przemyśleniami.

Rekommenderad:  Jak naprawić buzz audio Windows 10

Często Zadawane Pytania

P1: Dlaczego nie widzę opcji wtyczki w ChatGPT?

Jeśli nie widzisz opcji wtyczki w ChatGPT, oznacza to, że nie jesteś uaktualniony do ChatGPT Plus. uaktualnij swoje konto do ChatGPT Plus, aby korzystać z wtyczek.

P2: Jak wyświetlić listę wtyczek dodanych do ChatGPT?

Zaktualizuj swoje konto ChatGPT do ChatGPT Plus, a następnie przejdź do ustawień, a znajdziesz opcję wtyczki. Przejdź do wtyczek i możesz wyświetlić listę wtyczek dodanych do ChatGPT.

P3: Jak zapewnić bezpieczeństwo ChatGPT podczas korzystania z wtyczek?

Zgodnie z zapowiedzią OpenAI wszystkie wtyczki oferowane dla ChatGPT są zabezpieczone. Dlatego nie ma potrzeby martwić się o zabezpieczenie konta ChatGPT.

P4: Jak odinstalować wtyczki na ChatGPT?

Otwórz ChatGPT Plus i przejdź do sklepu z wtyczkami. Wszystkie zainstalowane wtyczki będą oznaczone znacznikiem wyboru, kliknij zaznaczenie, aby odinstalować wtyczkę.