Jak zaktualizować Galaxy S10 / S10 Plus na Androida 10 już teraz

Samsung Galaxy Skład S10 otrzymuje teraz oficjalną aktualizację Androida 10. Jeśli nosisz dowolny telefon z serii S10, możesz go teraz zaktualizować. To jest samouczek do aktualizacja Galaxy S10 / S10 Plus na Androida 10. Przewodnik tutaj pokaże Ci kroki, aby zainstalować oficjalną aktualizację systemu.

aktualizacja Galaxy S10 / S10 Plus na Androida 10

Galaxy Aktualizacja S10 Androida 10

Po miesiącach testów wersji beta wreszcie wprowadzono ostatnią aktualizację Androida 10 do telefonów S10. Samsung wydał aktualizację dla Galaxy S10E, Galaxy S10 i Galaxy S10 Plus. W pierwszej fazie aktualizacja dociera do Galaxy Właściciele S10 w Niemczech za pośrednictwem OTA. Aktualizacja została udostępniona dla modeli G97 * F z linii S10.

Aktualizacja Androida 10, w przeciwieństwie do poprzednich aktualizacji Androida, nie koncentruje się zbytnio na nowych funkcjach. Raczej koncentruje się na nowym interfejsie użytkownika. Samsung aktualizuje One UI do One UI 2.0. Nowy interfejs ulepsza poprzedni interfejs, aby wyglądał lepiej.

Począwszy od ekranu blokady po ustawienia telefonu, Samsung zmienił prawie wszystko. Nowy interfejs użytkownika 2.0Inspiracja pochodzi z aplikacji Samsung Good Lock 2019. Jeśli korzystałeś z Good Lock, już znasz większość interfejsu One 2.0 cechy.

Galaxy Aktualizacja oprogramowania układowego systemu Android S10 Plus Android 10 Jeden interfejs użytkownika 2 – Zdjęcie CC: Samsung

Samsung zmienił wygląd elementów na ekranie. Na przykład firma próbowała teraz zmieścić więcej przełączników w jednym panelu powiadomień. Podobnie, więcej ikon / opcji mieści się w menu aplikacji ustawień. Samsung zmienił interfejs użytkownika aplikacji aparatu. Od symbolu aparatu po ustawienia aparatu, wszystko jest nowe. W aplikacji aparatu znajduje się nowy przycisk „Więcej”, który umożliwia teraz dostęp do większej liczby funkcji aparatu.

Tryb ciemny działa teraz z większą liczbą aplikacji. Teraz może nawet przyciemnić tapetę. Aplikacja do tapet na telefon nie prowadzi do Galaxy Przechowuj już. Będzie Cię tylko w menu tapet.

Samsung zmienił również sposób, w jaki aplikacja telefonu wyświetla połączenie podczas korzystania z określonej aplikacji. Zamiast zajmować cały nagłówek telefonu, wyskakujące okienko wygląda na znacznie mniejsze, a teraz odwraca uwagę od tego, co robiłeś wcześniej na telefonie.

Inne niż nowy One UI 2.0, aktualizacja Androida 10 zapewnia ulepszenia wydajności i baterii. Dzięki tej aktualizacji Twój telefon będzie działał lepiej niż wcześniej. Ponadto wprowadza najnowszą łatkę bezpieczeństwa na płycie.

Aktualizowanie Galaxy S10E / S10 / S10 Plus na Androida 10

Jeśli mieszkasz w Niemczech, możesz po prostu przejść do ustawień telefonu, otworzyć aktualizację oprogramowania i sprawdzić dostępność aktualizacji. Dostaniesz Androida 10 bezprzewodowo. Ale jeśli mieszkasz w innym kraju i nie chcesz czekać na OTA dla swojego regionu, możesz teraz ręcznie zainstalować aktualizację Androida 10. Można to zrobić za pomocą Odin 3.13.1. Pokażę Ci poniższe kroki, aby zaktualizować Galaxy S10 / S10 Plus na Androida 10 teraz ręcznie. Przed rozpoczęciem flashowania musisz przygotować telefon.

Przygotowania do flashowania Androida 10 Galaxy S10

  Ten przewodnik jest dla wszystkich Galaxy Modele S10, S10E i S10 Plus. Nie próbuj na żadnym innym telefonie. Wykonaj kopię zapasową danych telefonu, w tym zdjęć, dokumentów, muzyki, danych WhatsApp, kontaktów, dzienników połączeń i wiadomości. Do tej instalacji potrzebujesz oryginalnego USB typu C telefonu. Na telefonie włącz Odblokowanie OEM i tryb debugowania USB. Wyłącz program antywirusowy i zaporę sieciową, jeśli masz włączony. Wyłącz także Samsung Smart Switch jeśli to było włączone.

Wymagania

  Pobierz Androida 10 na swój Galaxy S10 / S10E / S10 Plus

   Wyodrębnij pobrane oprogramowanie, aby je pobrać AP, CP, BL, CSC, Home_CSC pliki. Jeśli chcesz przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, skorzystasz z CSC plik. Jeśli nie chcesz wyczyścić telefonu, skorzystasz z Home_CSC plik.

   Jak zaktualizować Galaxy S10 / S10 Plus na Androida 10 już teraz 1

  Pobierz także Odin 3.13.1 na Twoim Windows komputer.Jeśli używasz komputera Mac, pobierz stąd Odin na macOS.

Aktualizacja Galaxy S10 / S10 Plus na Androida 10

Potrzebny czas: 10 minut.

To są proste kroki do aktualizacji Galaxy S10 na Androida 10 przez Odin.

  Otwórz Odyna 3.13.1 na komputerze i dodaj pliki AP, CP, BL i CSC.

  Przede wszystkim otwórz Odin na swoim komputerze, aw Odin kliknij AP tab i dodaj AP plik, dodaj BL plik do BL patka, CP plik do zakładki CP, Home_CSC lub CSC plik do zakładki CSC.

  Ustaw opcje w Odin.

  W Odin przejdź do Opcje i upewnij się, że jedynymi zaznaczonymi opcjami są F.Reset.Time i Automatyczne ponowne uruchomienie. Żadna inna opcja nie powinna być zaznaczona.

  Uruchom swój Galaxy S10 w tryb pobierania.

  Wyłącz telefon S10, teraz naciśnij i przytrzymaj Zwiększenie głośności + Bixby + przycisk zasilania uruchomić Poprawa. Po rozpoczęciu odzyskiwania wybierz „Uruchom ponownie do bootloadera” i naciśnij przycisk zasilania.

  Połączyć Galaxy S10 w trybie pobierania na komputer.

  Podczas gdy twój Galaxy S10 znajduje się w Tryb ściągania, podłącz go do swojego komputera. Odin się teraz pokaże "Dodany" w logach.

  Kliknij przycisk Start w Odin i zaktualizuj – To wszystko!

  Upewnij się, że wszystkie pliki zostały dodane, telefon jest podłączony, kliknij przycisk „Start” w Odin. Flashowanie oprogramowania układowego rozpocznie się i zakończy za około 10 minut. Twój telefon uruchomi się ponownie automatycznie po zakończeniu.Galaxy Aktualizacja S10 Androida 10

Po zakończeniu instalacji oprogramowania układowego Twój Galaxy S10 rozpocznie ponowną instalację. Pierwsze uruchomienie może zająć do 10-15 minut, więc nie panikuj. Odłącz telefon od komputera po ponownym uruchomieniu. Twój telefon będzie działał na Androidzie 10, gdy zobaczysz ekran główny.

Ostatnie słowa

To jest to dla tego samouczka. Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten poradnik, a teraz Twój Galaxy S10 działa na najnowszej aktualizacji Androida 10 z One UI 2.0. Jeśli masz pytania dotyczące tego przewodnika lub systemu Android 10 dla S10, skorzystaj z pola komentarza poniżej. Postaram się jak najlepiej, aby wrócić do ciebie na czas.