Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zalogować się do serwisu Canva: przewodnik krok po kroku dla początkujących

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zalogować się do serwisu Canva: przewodnik krok po kroku dla początkujących

Nasza strona jest obsługiwana przez naszych użytkowników. Czasami uzyskujemy linki partnerskie, gdy klikasz linki partnerskie na naszej stronie internetowej

Skontaktuj się z nami w sprawie pytań

Jak zalogować się do serwisu Canva: przewodnik krok po kroku dla początkujących

Jesteś nowy w serwisie Canva i zastanawiasz się, jak zacząć? Czy chcesz projektować wspaniałe obrazy do swoich projektów osobistych lub zawodowych?

Canva to platforma do projektowania grafiki online, która sprawia, że ​​tworzenie pięknych projektów jest niezwykle proste.

W tym przewodniku krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces logowania do serwisu Canva, abyś mógł od razu zacząć tworzyć piękne projekty.

Często Zadawane Pytania

Czy potrzebujesz loginu, aby korzystać z serwisu Canva?

Tak, użytkownicy muszą zarejestrować konto Canva przed skorzystaniem z ich usług. Użytkownicy mogą rozpocząć projektowanie od razu po założeniu konta lub zalogowaniu, ponieważ usunięto typowe procedury onboardingowe.

Dlaczego nie mogę zalogować się do serwisu Canva?

Być może byłeś częścią zarządzanego konta Canva i zostałeś usunięty; w takim przypadku możesz wrócić, kontaktując się z właścicielem/zarządcą konta lub administratorem IT.

Możliwe też, że złamałeś wytyczne dotyczące dopuszczalnego użytkowania i warunków korzystania z serwisu Canva.

Czego potrzebujesz, aby zalogować się do serwisu Canva

Założenie konta Canva to pierwszy krok do zalogowania. Do utworzenia konta potrzebny jest adres e-mail i hasło.

Możesz założyć konto Canva, korzystając z danych logowania z konta Gmail lub Yahoo, które już posiadasz. Ponadto możesz zarejestrować się w serwisie Canva za pomocą konta Google lub Facebook konto.

Po przygotowaniu adresu e-mail i hasła możesz przejść do kolejnego etapu.

Jak zalogować się do serwisu Canva: instrukcje krok po kroku

Nauczenie się, jak zalogować się do serwisu Canva i uzyskać dostęp do swojego konta, to jedna z podstaw korzystania z serwisu Canva. Proces otwierania konta Canva jest szybki i prosty. Odwiedź www.canva.com i wybierz opcję „Zarejestruj się”, aby rozpocząć.

Rekommenderad:  Jak naprawić statyczne na jabłka FaceTime

Następnie pojawi się prośba o podanie adresu e-mail i hasła. Możesz zarejestrować się za pomocą swojego Facebooke-mail lub konto Google.

Canva wprowadziła wiele ulepszeń, a jednym z jej głównych celów było zapewnienie ludziom możliwości łatwego i szybkiego logowania się do serwisu Canva.

Ich podstawowym sposobem logowania się do serwisu Canva i tworzenia konta jest korzystanie z Google, Facebooki inne konta e-mail. Możesz także zalogować się do serwisu Canva za pomocą AppleMicrosoft i Clever.

Pomaga to ludziom uniknąć zablokowania dostępu do serwisu Canva, jeśli zapomną hasła, co z kolei eliminuje proces zmiany haseł.

Jeśli zarejestrowałeś się ze swoim Facebook lub konto Google, możesz również zalogować się przy użyciu tych poświadczeń.

Po prostu kliknij „Zaloguj się z Facebook” Lub “Zaloguj się przez Google”, a zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz wprowadzić swoje dane uwierzytelniające.

Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony do pulpitu nawigacyjnego Canva. Stąd możesz uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi do projektowania i zacząć tworzyć piękne efekty wizualne.

Najlepsze praktyki dotyczące bezpieczeństwa haseł

Wybierając solidne hasło i wdrażając dodatkowe środki bezpieczeństwa, możesz zapewnić bezpieczeństwo swojemu kontu Canva. Najlepsze praktyki dotyczące bezpieczeństwa haseł są wymienione poniżej:

 • Użyj silnego hasła: Użyj liter, cyfr i symboli, aby wzmocnić swoje hasło. Możesz wzmocnić swoje hasło, używając kombinacji liter, cyfr i symboli.
 • Nigdy nie używaj tego samego hasła na różnych kontach: Konieczne jest utworzenie oddzielnych haseł dla każdego konta, aby zapewnić ich bezpieczeństwo.
 • Często zmieniaj hasło: Dobrym pomysłem jest rutynowa zmiana hasła, aby zapewnić jego bezpieczeństwo.
 • Nigdy nie ujawniaj swojego hasła: Ważne jest, aby zachować swoje hasło w tajemnicy, aby było bezpieczne.
 • Zastosuj uwierzytelnianie dwuskładnikowe: Canva zapewnia uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które zwiększa bezpieczeństwo konta.
Rekommenderad:  Pozycjonowanie w wyszukiwarkach to już przeszłość

Dostęp do narzędzi projektowych w serwisie Canva

Po zalogowaniu zostaniesz przekierowany do pulpitu Canva. Wszystkie narzędzia do projektowania, w tym szablony, tła, tekst, kształty, ikony i inne, są dostępne z tego miejsca.

Kliknij przycisk „Utwórz” w prawym górnym rogu ekranu, aby rozpocząć tworzenie projektu. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz wybrać szablon lub zacząć od zera. Ponadto możesz używać słów kluczowych do wyszukiwania szablonów i teł.

Po wybraniu szablonu lub tła możesz zacząć dostosowywać je za pomocą tekstu, kształtów i ikon.

 • Kliknij przycisk „Tekst” w lewym górnym rogu ekranu, aby dodać tekst.
 • Kliknij przycisk „Kształty” w lewym górnym rogu ekranu, aby dodać nowe kształty.
 • Kliknij przycisk „Ikony” w lewym górnym rogu ekranu, aby dodać ikony.

Kiedy skończysz, możesz kliknąć przycisk „Udostępnij” w prawym górnym rogu pulpitu nawigacyjnego. Otrzymasz opcję zapisania pliku w wielu formatach, takich jak PDF, PNG i MP4.

Możesz także udostępnić projekt lub projekt na wielu platformach, aby współpracować z członkami zespołu, takich jak Prezentacje Google, Prezentacje i inne.

Podobne samouczki do sprawdzenia

 • Jak wylogować się z serwisu Canva: Zastanawiasz się, jak wylogować się z serwisu Canva? Ten artykuł wyjaśni, jak się do tego zabrać.
 • Jak korzystać z elementów Canva: Profesjonaliści wiedzą, kiedy i gdzie zastosować każdy element Canva, co umożliwia im tworzenie oszałamiających wizualizacji dla każdej firmy. Ale co z początkującymi? W tym artykule pokażemy, jak korzystać z elementów Canva.
 • Jak naprawić niedziałającą Canva: Istnieje kilka kroków, które możesz wykonać, aby rozwiązać problemy z serwisem Canva. W tym artykule pokażemy, jak naprawić niedziałającą Canva.

Podsumowanie

Logowanie do serwisu Canva jest proste i zajmuje tylko kilka minut. W serwisie Canva możesz szybko projektować wspaniałe obrazy, które przyciągną uwagę odbiorców.

Mamy nadzieję, że ten samouczek ułatwił Ci efektywne korzystanie z serwisu Canva, pokazując, jak się zalogować. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w sekcji komentarzy.

Rekommenderad:  Jak ustawić system Windows 10 jako domyślne tło pulpitu?