Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zalogować się do telegramu bez konieczności podawania numeru i otrzymywania kodu weryfikacyjnego za pośrednictwem wiadomości SMS

Załóżmy, że masz problem z otrzymaniem kodu weryfikacyjnego za pośrednictwem wiadomości SMS, aby zalogować się na konto Telegramu, lub chcesz zalogować się do Telegramu bez numeru. W takim przypadku możesz skorzystać z metod przedstawionych w tym artykule.

Jeśli wyszukiwarka Google doprowadziła Cię do tego artykułu, najprawdopodobniej jesteś jednym z tych użytkowników, którzy mieli problemy z otrzymaniem kodu weryfikacyjnego za pośrednictwem wiadomości SMS w celu zalogowania się do Telegramu. Telegram to oparta na chmurze usługa przesyłania wiadomości, która wykorzystuje system haseł jednorazowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa kont użytkowników, które są wysyłane w postaci pięciocyfrowego kodu na numer telefonu użytkownika.

W tym artykule poznasz różne metody wprowadzania Telegramu bez konieczności otrzymywania kodu SMS-em. Pamiętaj tylko, że Telegram, podobnie jak wiele aplikacji do przesyłania wiadomości, opiera się na numerze telefonu; Dlatego, aby mieć pewność, że zawsze będziesz miał dostęp do swojego konta, warto posługiwać się numerem telefonu.

Zaloguj się do Telegramu bez konieczności otrzymywania kodu SMS-em

Ogólnie rzecz biorąc, Telegram może wysłać użytkownikowi kod uwierzytelniający w czterech przypadkach:

1. Kiedy tworzysz nowe konto w Telegramie.

2. Gdy chcesz zalogować się na swoje konto Telegram za pomocą innego urządzenia.

3. Kiedy chcesz odzyskać hasło.

4. Kiedy zmienisz numer telefonu.

Dodatkowo za każdym razem, gdy usuniesz urządzenie z listy aktywnych sesji, wylogujesz się z konta lub ponownie zainstalujesz aplikację Telegram, konieczne będzie wprowadzenie kodu weryfikacyjnego. We wszystkich tych przypadkach użycie kodu weryfikacyjnego ma kluczowe znaczenie; w przeciwnym razie każdy mógłby łatwo uzyskać dostęp do Twojego konta Telegram.

Czasami jednak czekasz na otrzymanie kodu weryfikacyjnego SMS-em, ale z jakiegoś powodu kod nie jest wysyłany na Twój numer telefonu. W takim przypadku powinieneś wiedzieć, że nie jesteś ograniczony do odbierania SMS-ów i możesz skorzystać z innych metod opisanych poniżej.

Zaloguj się do Telegramu, korzystając z połączenia telefonicznego.

Jeśli nie udało Ci się otrzymać kodu weryfikacyjnego Telegramu za pośrednictwem wiadomości SMS, możesz zalogować się na swoje konto Telegramu za pomocą połączenia telefonicznego. Pamiętaj jednak, że priorytetem Telegramu przy wysyłaniu kodu jest najpierw wysłanie kodu do innego urządzenia podłączonego do Twojego konta Telegram, a następnie wysłanie kodu SMS-em. Jeśli czekasz na przesłanie kodu SMS-em, ale kodu nie otrzymasz, najpierw upewnij się, że nie uzyskujesz dostępu do swojego konta z innego urządzenia. Następnie poczekaj trzy minuty na otrzymanie wiadomości SMS.

W takim przypadku otrzymasz połączenie od Telegramu, w którym głos odczyta pięciocyfrowy kod. Wpisując ten kod, możesz uzyskać dostęp do swojego konta Telegram. Jeśli za pierwszym razem nie odbierzesz połączenia Telegram, musisz chwilę poczekać, aż opcja połączenia zostanie ponownie aktywowana. Dopóki ten okres nie minie, wybranie opcji „Nie otrzymałem kodu” spowoduje wysłanie wiadomości e-mail do zespołu pomocy technicznej Telegramu w celu rozwiązania problemu.

Zaloguj się do Telegramu, korzystając z połączenia telefonicznego

Zgodnie z ostrzeżeniem Telegramu kody logowania są przesyłane wyłącznie za pośrednictwem połączeń telefonicznych na konta, które ze względów bezpieczeństwa aktywowały opcję uwierzytelniania dwuskładnikowego w Ustawieniach > Prywatność i bezpieczeństwo > Weryfikacja dwuetapowa. Jeśli masz problemy z odbieraniem połączeń telefonicznych, włączenie tej opcji może rozwiązać problem.

Zaloguj się do Telegramu za pomocą kodu QR.

Możliwość zeskanowania kodu QR, która została dodana do Telegramu w 2020 r., to kolejna metoda uwierzytelniania, której możesz użyć, aby uzyskać dostęp do konta Telegram, jeśli wystąpi problem z odbieraniem wiadomości SMS. Oczywiście pamiętaj, że ponieważ proces skanowania odbywa się za pośrednictwem telefonu, tą metodą można wejść na konto tylko za pośrednictwem internetowej lub stacjonarnej wersji Telegramu; Z tego powodu musisz już mieć dostęp do swojego konta w telefonie.

Zaloguj się do Telegramu za pomocą kodu QR

Aby skorzystać z kodu QR, otwórz aplikację mobilną Telegram i w sekcji ustawień wybierz opcję Urządzenia. Naciśnij niebieski przycisk Połącz urządzenie stacjonarne i skieruj aparat telefonu na kod QR wyświetlany w internetowej lub komputerowej wersji Telegramu, aby zeskanować kod i natychmiast zalogować się na swoje konto.

Zaloguj się do Telegramu za pomocą innego urządzenia.

Według Telegramu najbezpieczniejszą metodą uwierzytelnienia umożliwiającą zalogowanie się na konto użytkownika jest wysłanie kodu weryfikacyjnego na inne urządzenie, na którym zalogowałeś się na to samo konto. Jednym z częstych powodów, dla których użytkownicy nie otrzymują kodu za pośrednictwem wiadomości SMS lub połączenia telefonicznego, jest to, że są zalogowani na tym samym koncie na innym urządzeniu, a Telegram próbuje wysłać kod weryfikacyjny na to urządzenie.

Listę wszystkich urządzeń podłączonych do Twojego konta możesz zobaczyć w sekcji Urządzenia w sekcji Ustawienia Telegramu. W sekcji Bieżąca sesja poznasz nazwę urządzenia, za pomocą którego aktualnie sprawdzasz swoje konto.

W sekcji Aktywna sesja możesz zobaczyć wszystkie inne urządzenia, które mogą uzyskać dostęp do Twojego konta. Gdy jedno z urządzeń jest połączone z Twoim kontem Telegram i chcesz zalogować się na innym urządzeniu, otrzymasz kod logowania w wiadomości od Telegramu na podłączonym urządzeniu.

Zaloguj się do Telegramu za pomocą innego urządzenia

Wybierając opcję Zakończ wszystkie inne sesje, możesz zamknąć dostęp wszystkich urządzeń z wyjątkiem bieżącego urządzenia do Twojego konta Telegram. W takim przypadku otrzymanie kodu weryfikacyjnego Telegramu za pośrednictwem innego urządzenia nie będzie możliwe.

Zaloguj się do Telegramu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W swojej ostatniej aktualizacji we wrześniu Telegram ogłosił ulepszenie przepływu logowania w celu zwiększenia bezpieczeństwa kont użytkowników; Dzięki temu użytkownicy regularnie logujący się i wylogowujący ze swojego działania mogą otrzymać kody do logowania poprzez swój adres e-mail lub skorzystać z możliwości logowania się za pomocą Apple ID lub Google ID.

Obecnie opcja ta nie jest jeszcze aktywowana dla użytkowników i znajduje się w fazie beta. Mimo to wg jeden z twórców aplikacji którym udało się zapisać zrzut ekranu tej funkcji, Telegram wkrótce umożliwi użytkownikom łączenie ich adresów e-mail z kontami. Ta funkcja prawdopodobnie pojawi się w sekcji Prywatność i bezpieczeństwo aplikacji Telegram, a po jej wybraniu wyświetli się zdanie „Ten adres e-mail będzie używany za każdym razem, gdy będziesz logować się na swoje konto Telegram z nowego urządzenia”.

Zaloguj się do Telegramu za pośrednictwem poczty elektronicznej

Jednak do czasu aktywacji tej funkcji Telegram będzie wysyłał użytkownikowi kody logowania wyłącznie za pośrednictwem wiadomości tekstowych, połączeń telefonicznych lub innych podłączonych urządzeń. Ponadto, gdy czekasz na czas oczekiwania na ponowne połączenie Telegramu, jeśli klikniesz opcję Nie otrzymałem kodu, otworzy się strona tworzenia wiadomości e-mail, na której możesz omówić problem nieotrzymania kodu logowania e-mailem z zespołem wsparcia Telegramu.

Zakładanie konta w Telegramie bez numeru telefonu i karty SIM; Korzystanie z numeru wirtualnego.

Jak powiedzieliśmy wcześniej w tym artykule, jedynym sposobem utworzenia konta Telegram jest użycie numeru telefonu i nie można zamiast tego użyć adresu e-mail; Ale ten numer telefonu może być wirtualny i nie być powiązany z Twoją kartą SIM. Numer wirtualny to usługa niezwiązana z linią telefoniczną, która nie jest ograniczona do stałej lokalizacji i może być wykorzystywana do wykonywania lub odbierania połączeń za pomocą dowolnego urządzenia, w tym telefonu komórkowego lub telefonu programowego.

Tworząc wirtualny numer dla Telegramu, WhatsApp lub sieci społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, możesz łatwo zarejestrować się na tych platformach i cieszyć się ich korzyściami bez używania swojego numeru. Ponadto numer wirtualny służy także do wykonywania połączeń oraz wysyłania i odbierania SMS-ów. Wystarczy udostępnić odbiorcom swój wirtualny numer i komunikować się z nimi, płacąc za to opłatę.

Telegram zablokował większość bezpłatnych numerów wirtualnych dostępnych dla wszystkich użytkowników i z tego powodu nie zalecamy ich używania; Ponieważ Twoje dane osobowe są łatwo dostępne dla następujących osób korzystających z tego samego wirtualnego numeru i istnieje ryzyko utraty w każdej chwili kont użytkowników utworzonych przy użyciu tych bezpłatnych wirtualnych numerów.

W artykuleco to jest numer wirtualny i jak możemy mieć numer wirtualny dla siebiewprowadzono listę dostawców numerów wirtualnych, w tym Google Voice, za pomocą których, zgodnie z ich opłatą abonamentową, możesz założyć konto Telegram niezależnie od numeru telefonu i karty SIM.

częste pytania

Dlaczego kod weryfikacyjny Telegramu nie został do mnie wysłany?

Czasami podczas wysyłania kodu weryfikacyjnego w celu wejścia do Telegramu mogą wystąpić problemy, takie jak problem z anteną i brak połączenia z wyłącznikiem filtra. Przyczyną tego problemu są problemy z serwerem telegramów.

Czy mogę zalogować się na swoje konto Telegramu za pomocą poczty elektronicznej?

Tak, możesz wprowadzić swój adres e-mail do Telegramu, korzystając z przewodnika wspomnianego w tym artykule. Jeśli wystąpi problem z wysłaniem kodu weryfikacyjnego SMS, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą kod weryfikacyjny.

Czy mogę założyć konto w Telegramie bez użycia numeru karty SIM?

W tym artykule omówiono i opisano bezpieczną i bezproblemową metodę tworzenia konta Telegram bez użycia telefonu komórkowego.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobieranie premium motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmopobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie micromaxPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmo