Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak założyć konto na Instagramie

W tym artykule poznasz etapy tworzenia konta na Instagramie za pomocą smartfona.

Utworzenie konta na Instagramie to proste zadanie polegające na wykonaniu kilku krótkich kroków. Tworzenie konta na Instagramie przebiega tak samo na telefonach z systemem Android i iPhone. Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś składania nowego oświadczenia na Instagramie, wykonaj poniższe proste kroki. Bądź z Limitem.

Utwórz konto na Instagramie

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji Instagram uruchom ją. Na stronie głównej Stwórz nowe kontoIZaloguj sieBędziesz musiał stawić czoła dwóm opcjom. OpcjonalnyZaloguj siePrzydaje się, gdy chcesz zalogować się do swojego konta na Instagramie przed jego utworzeniem. Aby utworzyć nowe konto, należy kliknąć opcję opcjonalną Stwórz nowe konto.

Na następnej stronie możesz utworzyć wybrane przez siebie nowe konto, korzystając z numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail. Najlepiej po założeniu konta podać swój adres e-mail lub numer telefonu, aby zabezpieczyć swoje konto i szybciej je odzyskać w przyszłości, w zależności od wybranej metody (numer lub e-mail). Oznacza to, że jeśli po wypełnieniu raportu wykonałeś wersję za pomocą numeru telefonu, dodaj także swój adres e-mail.

Po wprowadzeniu numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail dotknij Następny.

Utwórz konto na Instagramie

Instagram poprosi Cię teraz o wprowadzenie kodu weryfikacyjnego wysłanego na Twój numer telefonu komórkowego lub adres e-mail. Po wpisaniu kodu dotknij Następny. Jeśli nie otrzymasz kodu, kliknij Wyślij ponownie kod Do wyślij ponownie kod.

CZYTAĆ:  Przyszłość gier: jak Web3 kształtuje następną generację gier

Utwórz konto na Instagramie

W następnym kroku musisz podać swoją nazwę użytkownika i hasło. Aby zapisać hasło, możesz sprawdzić Zapamiętaj hasło opcja. Jeśli chcesz, aby Twoi odbiorcy zsynchronizowali się z Twoim kontem na Instagramie, dotknij Kontynuuj i synchronizuj kontakty przycisk; W przeciwnym razie wybierz Kontynuuj bez synchronizowania kontaktów przycisk.

Utwórz konto na Instagramie

Następnie Instagram poprosi Cię o podanie daty urodzenia. Po wpisaniu daty dotknij Następny.

Utwórz konto na Instagramie

Na następnej stronie Instagram zapyta Cię, czy chcesz zalogować się na nowe konto. Wybierz opcję Zarejestruj się zalogować się i Zmień nazwę użytkownika aby zmienić swoją nazwę użytkownika.

Utwórz konto na Instagramie

Następnie Instagram umożliwia znalezienie znajomych z Facebooka poprzez połączenie konta Instagram z Facebookiem na Instagramie. Jeśli nie chcesz tego robić, wybierz opcję Pominąć opcję, a w przeciwnym razie Połącz się z Facebookiem przycisk.

Utwórz konto na Instagramie

W następnym kroku możesz wybrać zdjęcie do swojego profilu, wybierając opcję Dodaj opcję zdjęcia. Jeśli nie chcesz tego robić, wybierz opcję Pominąć opcja. Pamiętaj, że możesz później zmienić swoje zdjęcie profilowe, nazwę użytkownika i nazwę użytkownika w ustawieniach konta.

Utwórz konto na Instagramie

Jeśli na tym etapie wybierzesz zdjęcie profilowe, możesz udostępnić je jako swój pierwszy post na Instagramie. Jeśli nie chcesz, aby zdjęcie profilowe było publikowane, musisz odznaczyć opcję Udostępnij także to zdjęcie w poście opcja. Na koniec dotknij Następny.

Utwórz konto na Instagramie

Instagram zasugeruje kilka popularnych kont na Instagramie, które będą Cię śledzić w następnym kroku. Na tej stronie Sugestie osób możesz śledzić swoje ulubione konta lub łączyć swoje kontakty i znajomych z Facebooka ze swoim kontem na Instagramie.

Utwórz konto na Instagramie

Twoje konto na Instagramie jest teraz gotowe do użycia. Informacje o użytkowniku możesz edytować w sekcji profilu, dotykając przycisku Przycisk Edytuj profil.

Utwórz konto na Instagramie

Możesz łatwo utworzyć nowe konto na Instagramie, wykonując kilka krótkich kroków, jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas tworzenia konta na Instagramie.

CZYTAĆ:  Co zrobić, gdy klient nie zapłaci za Twoje usługi

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz zerowe motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmobezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie lenevoPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs online