Jak zapisać wszystkie otwarte karty Safari na Macu

Zapisz otwarte karty Safari - Tab Saver dla Safari Mac

Jeśli korzystasz z Internetu do pracy lub szkoły, prawdopodobnie odwiedzasz mnóstwo witryn i musisz się do nich odwoływać. Jedną z opcji jest zapisanie otwartych kart jako zakładek w Safari. Nie zapewnia to jednak przydatnych funkcji, takich jak kopiowanie wszystkich linków jednocześnie w celu cytowania w artykule lub artykule.

W Mac App Store jest kilka aplikacji, których możesz użyć do osiągnięcia tego i innych celów. Oto jak zapisać wszystkie otwarte karty Safari na Macu.

Tab Saver for Safari

Tab Saver for Safari to świetne rozszerzenie, które pozwala zapisywać otwarte karty, a następnie robić z nimi to, czego potrzebujesz, korzystając z różnych funkcji.

Aby skorzystać z rozszerzenia, po prostu naciśnij przycisk na pasku narzędzi Safari. Następnie możesz zapisać wszystkie karty lub tylko jedną. Możesz też zapisać i zamknąć karty lub całkowicie zamknąć Safari. Możesz również zobaczyć swoje ostatnie zapisy i otworzyć ekran Tab Saver for Safari.

Opcje Tab Saver dla Safari Mac

Po otwarciu ekranu Tab Saver for Safari zobaczysz wszystkie zapisane karty i będziesz mieć wiele opcji.

  • Wybierz określone witryny.
  • Zmień nazwę sesji.
  • Dodaj kartę do sesji.
  • Skopiuj strony jako linki.
  • Skopiuj strony jako tekst.
  • Usuń sesję.
  • Przywróć wszystkie karty.

Możesz również kliknąć link, aby go otworzyć lub usunąć z sesji, jeśli chcesz i masz opcje eksportu i importu.

Ekran Tab Saver dla Safari Mac

Tab Saver for Safari to bardzo przydatne narzędzie i szybki ulubiony. Jest dostępny za $2.99 w Mac App Store.

Aplikacja do zapisywania kart Safari

Jeśli chcesz tylko móc zapisywać karty Safari lub sesję, możesz skorzystać z kilku bezpłatnych aplikacji. ReplicateTabs – Dla Safari i Toast oba umożliwiają szybkie zapisywanie i przywracanie kart. Chociaż aplikacje te nie oferują obecnie funkcji kopiowania linków, możesz ponownie otworzyć zapisane sesje w dowolnym momencie.

Podsumowując

Jeśli zapisywanie kart Safari jako zakładek to po prostu za mało do pracy, pamiętaj o Tab Saver dla Safari i jego wspaniałych funkcjach.

Czy używasz innej takiej aplikacji do zapisywania otwartych kart Safari, które chcesz polecić? Jeśli tak, zostaw komentarz poniżej, abyśmy mogli to sprawdzić!