Jak zaprzyjaźnić się z kimś na Discord

Czy zdarzyło Ci się, że ktoś ciągle przesyła ci wiadomość, że musisz ciągle sprawdzać jego wiadomości, ponieważ nie chcesz wyglądać niegrzecznie? Czy kiedykolwiek chciałeś kogoś zablokować, ale w subtelny sposób? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to jesteś we właściwym miejscu; ponieważ teraz masz rozwiązanie. Wśród wielu funkcji Discord jest też jedna, która pozwala zaprzyjaźnić się z kimś. Poniżej przedstawiono dwa sposoby na zaprzyjaźnienie się z kimś na Discord, a także dwa sposoby na zawarcie przyjaźni. (Ponieważ wszystko wymaga równowagi, prawda?)

Zobacz także: Discord Not Opening – Jak to naprawić

Gdy usuniesz znajomego, nie otrzyma on powiadomienia. Jeśli udostępnisz dowolne serwery tej osobie, nie będziesz mógł przeglądać jej wiadomości. Zostaną również usunięte z listy „Znajomi”. Oni też nie będą w stanie cię obalić. Jeśli spróbują wysłać Ci wiadomość, otrzymają tę wiadomość: „Nie można dostarczyć tej wiadomości, ponieważ nie udostępniasz serwera odbiorcy lub wyłączyłeś bezpośrednie wiadomości na udostępnionym serwerze, odbiorca przyjmuje tylko bezpośrednie wiadomości od znajomych lub zostałeś zablokowany przez odbiorcę. ” Tak, to kęs. Ale w gruncie rzeczy nadal mogą dowiedzieć się, że je usunąłeś. Jeśli to dla Ciebie problem, użyj metody 2 od dołu. Jest o wiele mniej skuteczny niż usuwanie kogoś, ale w tym przypadku jest to najlepsza opcja.

Aby zaprzyjaźnić się z kimś na Discord, wykonaj następujące kroki:

  • Przede wszystkim otwórz wybraną aplikację Discord (możesz to również zrobić w przeglądarce internetowej). Zaloguj się przy użyciu swoich informacji.
  • Następnie przejdź do serwera, który udostępniasz tej osobie. Jeśli nie udostępniasz serwera, nie martw się! Po prostu wyszukaj ich nazwę w pasku wyszukiwania u góry.
  • Kliknij znacznik Discord. Byłoby to kliknięcie prawym przyciskiem, jeśli używasz pulpitu.
  • Z menu rozwijanego wybierz „Usuń znajomego”. Na urządzeniu mobilnym możesz przeciągnąć palcem w prawo po znaczniku Discord, stuknij opcję „Więcej”, a następnie wybierz „Usuń znajomego”.
  • Aby wyciszyć kogoś na Discord, wykonaj następujące kroki:

  • Przede wszystkim otwórz wybraną aplikację Discord (możesz to również zrobić w przeglądarce internetowej). Zaloguj się przy użyciu swoich informacji.
  • Następnie przejdź do serwera, który udostępniasz tej osobie. Jeśli nie udostępniasz serwera, nie martw się! Możesz to również zrobić poprzez DM.
  • Kliknij znacznik Discord. Byłoby to kliknięcie prawym przyciskiem, jeśli używasz pulpitu.
  • Z menu rozwijanego zaznacz pole obok opcji „Wycisz”. Jeśli używasz do tego swoich DM, przesuń palcem w lewo, kliknij „Powiadomienie” i wybierz przedział czasowy, dla którego chcesz je wyciszyć.