Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zarabiać na arbitrażu detalicznym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na arbitrażu detalicznym

Jeśli jesteś profesjonalistą w znajdowaniu niesamowitych ofert na przedmioty, których szukają ludzie, możesz zarobić dodatkowe pieniądze dzięki arbitrażowi detalicznemu.

Ta tajna poboczna zgiełk może być świetną opcją, jeśli potrzebujesz gotówki i wiesz, jak obracać przedmioty dla zysku.

Pokażemy Ci, w jaki sposób arbitraż detaliczny może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele finansowe.

Co to jest arbitraż detaliczny?

Na najbardziej podstawowym poziomie arbitraż detaliczny to praktyka polegająca na kupowaniu artykułów detalicznych po niskiej cenie, a następnie ich odsprzedaży z zyskiem.

Robisz to, uzyskując okazyjne stawki na różne produkty, które znajdziesz online lub osobiście w sklepach.

Gdy znajdziesz świetną ofertę, odsprzedajesz przedmiot po wyższej cenie w dniu AmazoneBay lub korzystając z własnego sklepu internetowego.

Jak zarabiać na arbitrażu detalicznym?

Zarabianie na arbitrażu detalicznym wymaga trochę czasu, wiedzy i doświadczenia.

Aby odnieść sukces, musisz upewnić się, że różnica między tym, ile płacisz za przedmioty, a tym, za co je sprzedajesz, jest wystarczająco duża, aby pokryć Twój czas i wydatki.

Zanim kupisz przedmiot do odsprzedaży, upewnij się, ile jest wart Twój czas, aby mieć pewność, że osiągasz przyzwoity zysk. Jeśli planujesz wysyłkę przedmiotów, upewnij się, że koszt jest również brany pod uwagę.

Gdzie można znaleźć zapasy do arbitrażu detalicznego?

Pierwszą częścią sukcesu w arbitrażu detalicznym jest znalezienie zapasów we właściwych miejscach. Oto kilka pomysłów, gdzie możesz szukać świetnych okazji na produkty, które możesz odsprzedać.

Sklepy z artykułami używanymi

Sklepy z artykułami używanymi mogą być doskonałym miejscem do znalezienia zapasów do arbitrażu detalicznego. Dzieje się tak, ponieważ sklepy z używanymi rzeczami są często pełne nowych i delikatnie używanych ubrań i artykułów gospodarstwa domowego.

Większość sklepów z artykułami używanymi nie pobiera opłat powyżej $5 lub tak dla elementów odzieży. Artykuły gospodarstwa domowego i przedmioty osobiste, takie jak akcesoria, są również niedrogie.

Odwiedź lokalne sklepy z artykułami używanymi w dni wyprzedaży, aby zaoszczędzić jeszcze więcej na zakupach.

Stojaki na wyprzedaże domów towarowych

Pod koniec każdego sezonu lokalne domy towarowe wycofują wszystkie produkty sezonowe, sprzedając je po niższych cenach.

Na przykład, gdy nadejdzie jesień, możesz spodziewać się bardzo niskich cen na wszystkie pozostałe artykuły letnie.

Odzież, meble ogrodowe i letnie zabawki będą przecenione. Sklepy robią to, ponieważ muszą wyczyścić towar, aby zrobić miejsce na przedmioty jesienne.

Jeśli dobrze wyszukujesz, możesz uzyskać świetne oferty na przedmioty z wyprzedaży, które możesz odwrócić i odsprzedać.

Możesz także skorzystać z wyprzedaży, robiąc zakupy w sklepach internetowych sprzedawców detalicznych. Niektóre oferty mogą nie być oferowane w sklepie.

Jeśli możesz spełnić wymagania dotyczące bezpłatnej wysyłki, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Im tańsze przedmioty, tym większy zysk ze sprzedaży.

Wtorek rano

Tuesday Morning to sieć sklepów detalicznych specjalizująca się w sprzedaży towarów z wyprzedaży innych detalistów.

Firma posiada ponad 400 sklepów zlokalizowanych na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jeśli mieszkasz w pobliżu sklepu, możesz być mile zaskoczony ofertami, które możesz znaleźć.

Szukaj przedmiotów, które można łatwo wysłać i które przypadną do gustu szerokiemu gronu kupujących.

Sklepy z grami wideo

Jeśli sklep z grami wideo oferuje grę lub pakiet w ramach wyprzedaży, możesz znaleźć oferty arbitrażu.

Sprzedaż gier wideo może być lukratywny, ponieważ wiele osób lubi to hobby.

Jednym z obszarów do rozważenia są retro gry wideo. Są to gry, które nie są już tworzone, ale często powracają.

Rodzice przedstawiają swoim dzieciom ulubione gry z dzieciństwa, a gry znów stają się popularne.

Księgarnie

Książki to kolejny świetny przedmiot arbitrażu, ponieważ możesz je wysłać po obniżonej stawce za pocztę medialną.

W lokalnych księgarniach możesz szukać wyprzedaży i ofert specjalnych. Sklepy z artykułami używanymi i wyprzedaże garażowe mogą również sprzedawać książki za niską cenę.

Tak jak w przypadku każdego przedmiotu, który planujesz odwrócić, Twój potencjał zysku wzrasta, jeśli możesz kupić duże ilości.

Niektórzy sprzedawcy dają większe rabaty przy zakupie hurtowym. Jednak zakup większej liczby przedmiotów wymaga większej inwestycji początkowej.

Rekommenderad:  Jak założyć blog o urodzie w prostych krokach

Na szczęście możesz odzyskać swoje pieniądze dzięki zwiększonej sprzedaży. Tylko pamiętaj, aby wycenić swoje książki z zyskiem.

Jeśli planujesz sprzedaż podręczników online, sprawdź 26 najlepszych miejsc do sprzedaży książek i podręczników online za pieniądze.

Sklepy spożywcze

Możesz zdobyć ekscytujące oferty w sklepach spożywczych. Jeśli znajdziesz sklep, który usuwa nietrwałe produkty, być może uda ci się uzyskać okazję.

Sklepy spożywcze, które wycofują się z działalności, to kolejna opcja wyszukiwania okazji.

Każdy sklep spożywczy ma sekcję wyprzedaży. Najlepsze okazje możesz znaleźć w środku tygodnia, kiedy sklepy uzupełniają zapasy.

Weekendy mogą spowodować wyczyszczenie półek. Możesz mieć więcej szczęścia w poniedziałki i wtorki.

Warto również odwiedzić kilka sklepów w różnych miastach. Dzieje się tak, ponieważ niektóre obszary mają tendencję do dyskontowania większej liczby produktów niż inne.

Walmart lub Target Wyprzedaż

Target i Walmart mogą być świetnymi miejscami do wyszukiwania zapasów do arbitrażu detalicznego.

Spójrz na produkty z wyprzedaży sezonowej, ale przeszukaj półki sklepowe i zaślepki pod kątem przedmiotów, których sklep po prostu chce się pozbyć, aby zrobić miejsce na nowy towar.

Nie zapomnij również przeszukać sieci Target i Walmart. Na ich stronach internetowych można znaleźć świetne oferty.

Klub Costco i Sama

Magazyny, takie jak Costco i Sam’s Club, znane są ze sprzedaży towarów po atrakcyjnych cenach.

Jeśli możesz podwoić te ceny, znajdując przedmioty z wyprzedaży, możesz zarobić gotówkę, sprzedając je.

Pomaga wiedzieć, jak rozpoznać ceny wyprzedaży w klubach magazynowych. Na przykład ceny wyprzedaży Costco zawsze kończą się na „97”, na przykład 10,97 USD.

Ceny z wyprzedaży Sam’s Club zwykle kończą się na „1”, na przykład 15,91 USD lub7.41. Na znaku możesz również znaleźć literę „C”, która może oznaczać cenę wyprzedaży.

eBay

Możesz rozważyć przeszukanie serwisu eBay w poszukiwaniu ofert. Najlepszą opcją może być znalezienie przedmiotów dostępnych do odbioru lokalnego.

Lokalne produkty mogą być sprzedawane za wyższą kwotę na innej platformie sprzedaży. Note że mogą wymagać lekkiego remontu.

Korzystne może być również licytowanie na aukcjach z niskimi cenami.

Gdy będziesz gotowy do odsprzedaży przedmiotu, możesz go wystawić w serwisie eBay, Amazon lub Craigslist. Ewentualnie możesz wybrać inny sklep internetowy lub stacjonarny.

Ikea

Wiele osób zachwyca się Ikea produkty. Jeśli jednak nie mieszkasz w pobliżu sklepu, musisz zapłacić za wysyłkę.

Możesz kupować przedmioty z Ikei i oferować za darmo Amazon główny 2-wysyłka dzienna.

Będzie to tańsze niż koszty wysyłki Ikei i możesz zarobić. Możliwe jest również oferowanie produktów Ikea w serwisie eBay z bezpłatną wysyłką, aby umożliwić dodatkową ekspozycję produktu.

Sklepy z zabawkami

Możesz odwiedzić sekcję wyprzedaży sklepów z zabawkami, aby znaleźć ponadczasowe zabawki, takie jak Lego i Barbie. Wybierz zabawki, które są zawsze poszukiwane.

Może nawet bawiłeś się niektórymi z tych zabawek jako dziecko. Zabawki oparte na najnowszym filmie lub grze mogą być również opłacalne.

Jednak te zabawki mogą stanowić większe ryzyko, ponieważ ich popyt zwykle maleje z czasem.

Sklepy Dolarowe

Możesz odnieść sukces osobiście lub internetowe sklepy dolarowe. Uzyskaj zniżkę, kupując hurtowo, a następnie naliczaj ceny detaliczne.

Czasami sklepy dolarowe sprzedają produkty za $1 które są sprzedawane po normalnej cenie detalicznej na Amazon.

Kupuj, co możesz, i sprzedawaj online, aby zgarnąć różnicę jako zysk.

Możesz także znaleźć oferty, kupując od hurtowników. Niektórzy, którzy sprzedają do zwykłych sklepów z dolarami, będą również sprzedawać tobie.

Gdzie sprzedawać przedmioty z zyskiem

Wielu oszustów zajmujących się arbitrażem detalicznym celuje w określone punkty sprzedaży, gdy idą do odsprzedaży zakupionych przedmiotów.

Możesz odsprzedawać w dowolnym miejscu, ale na początek rozważ te opcje.

eBay

EBay to popularna witryna z arbitrażami detalicznymi. Chociaż serwis eBay jest przyjazny dla sprzedawców, bądź przygotowany na uiszczenie opłat.

Zwykli (niebiznesowi) sprzedawcy zapłacą około 12% jako prowizję od każdej sprzedaży. Sprzedawcy biznesowi mogą wybrać jeden z trzech planów sprzedawcy.

Ceny planów dla sprzedawców biznesowych wahają się od około 60 USD rocznie do ponad 700 USD rocznie. Możesz wybrać plany miesięczne lub roczne.

Rekommenderad:  6 Rodzaje reklam TikTok z przykładami (dlaczego i jak są skuteczne)

Oznacza to, że eBay może towarzyszyć Twojej działalności związanej z arbitrażem detalicznym przez kilka etapów rozwoju.

Amazon

Możesz także odsprzedać swoje towary na Amazon z Amazon program FBW. Program pokaże ci, jak skonfigurować plik Amazon konto sprzedawcy.

Stamtąd wszystko, co musisz zrobić, to kupić produkt i wysłać go do Amazon centrum logistyczne (magazyn). Wyślą go do kupującego, gdy dokonasz sprzedaży.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczka na temat tego, jak to wszystko działa, aby przerzucić elementy Amazon korzystając z programu FBA, sprawdź ten przewodnik po arbitrażu detalicznym z The Selling Family. Dowiesz się, jak działa arbitraż detaliczny.

Istnieje również kilka najlepszych praktyk, których należy przestrzegać, jeśli chodzi o odsprzedaż przedmiotów Amazon. Pomogą Ci one zmaksymalizować Twój sukces.

Użyj aplikacji do skanowania produktów z wyprzedaży i wyprzedaży

Zanim zaczniesz kupować i sprzedawać, warto zapoznać się z cenami rodzajów przedmiotów, które chcesz sprzedać. The Amazon Aplikacja sprzedawcy może w tym pomóc.

Szukaj przedmiotów, które Twoim zdaniem mogą być okazyjne i łatwe do sprzedania. Następnie dowiedz się, za co ten sam przedmiot jest sprzedawany online za pomocą aplikacji.

Jeśli nie możesz go sprzedać za bliską lub niższą cenę Amazon opłaty, musisz znaleźć inny przedmiot.

Kupuj produkty za $3+ Zysk i 50% zwrotu z inwestycji

Ważne jest, aby upewnić się, że spread jest wystarczająco opłacalny, aby pokryć pracę włożoną w znalezienie przedmiotów i ich sprzedaż.

Upewnij się, że każdy przedmiot, który sprzedajesz, spełnia dwa kryteria:

  • Gwarantuje, że zarobisz co najmniej $3 zysk (po wydatkach, wysyłce itp.)
  • Otrzymujesz co najmniej 50% zwrotu z inwestycji

Kolejną zasadą zalecaną przez The Selling Family jest zasada 3x. Ta zasada mówi, że nie powinieneś kupować przedmiotu, jeśli nie możesz go sprzedać Amazon za trzykrotność ceny zakupu.

Zasada 3x najlepiej sprawdza się w przypadku przedmiotów, które można odsprzedać za 15 USD i więcej. Tak więc Twoja cena sprzedaży wynosząca 15 USD minus cena zakupu wynosząca USD5minus opłaty $5równa się zysk $5.

Korzystanie z takich drobnych wskazówek, gdy szukasz przedmiotów do sprzedania, pomaga upewnić się, że nie osiągasz zbyt małego zysku za swoje wysiłki.

OfertaUp

Sprzedaż na OfferUp lub podobnych stronach może być inną opcją. OfferUp może być nieco bardziej atrakcyjny dla kupujących niż Craigslist po prostu dlatego, że zawiera zdjęcia bezpośrednio na stronie głównej.

Świetne zdjęcia przyciągają kupujących i pomagają zwiększyć prawdopodobieństwo szybszej sprzedaży przedmiotu. W przypadku Craigslist musisz kliknąć jedną lub dwie strony, zanim przejdziesz do zdjęć.

Może to być przeszkodą w szybkiej sprzedaży. Zdjęcia strony głównej to jeden z powodów, dla których OfferUp szybko wyprzedza Craigslist jako witrynę sprzedaży online.

Twój własny sklep

Inną opcją jest założenie własnego sklepu e-commerce w celu sprzedaży przedmiotów. Możesz to zrobić, tworząc własną witrynę za pośrednictwem usługi hostingowej, takiej jak Bluehost lub za pomocą platformy takiej jak Shopify.

Aby mieć największe szanse powodzenia z tą opcją, upewnij się, że używasz świetnych zdjęć i konkurencyjnych cen swoich produktów.

Wskazówki dotyczące arbitrażu w handlu detalicznym

Arbitraż detaliczny może być opłacalny. Jednak, jak każda firma, może również zakończyć się całkowitą porażką. Oto kilka wskazówek, które należy wziąć pod uwagę, rozpoczynając swoje przedsięwzięcie w zakresie arbitrażu detalicznego.

Poznaj swoje liczby

Znajomość swoich liczb ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz odnieść sukces w arbitrażu detalicznym.

Ustal liczby, których możesz się trzymać, aby zapewnić sobie przyzwoity zysk po sprzedaży przedmiotu. Nie trać czasu na przedmioty z niską marżą zysku.

Podobnie pracuj, aby dowiedzieć się, ile przedmiotu powinieneś kupić z punktu widzenia ilości. Jeśli wybierzesz odpowiednie przedmioty, powinieneś kupić ich tyle, ile zdołasz zdobyć.

Nauka liczb zajmie trochę czasu, ale dojdziesz do celu, jeśli będziesz wkładać wysiłek.

Nie zakładaj

Kolejna wskazówka dotycząca udanego arbitrażu detalicznego to nigdy nie zakładać.

Łatwo jest wpaść w nawyk myślenia, że ​​tylko dlatego, że ty czegoś nie kupisz, inna osoba też tego nie zrobi.

Nigdy nie zakładaj. Wszyscy wiemy, co oznacza „założyć”. Ludzie mają różne gusta i różne potrzeby.

Rekommenderad:  Jak płacić ambasadorom marki TikTok

Użyj zewnętrznych wskaźników, takich jak Amazon Ranking bestsellerów, który pomoże Ci uzyskać obiektywny obraz tego, co może się sprzedać.

Dowiedz się o harmonogramach przeceny w sklepie

Upewnij się, że znasz harmonogramy przecen w sklepach wokół ciebie. Możesz to zrobić, po prostu obserwując, kiedy niektóre produkty mają tendencję do obniżania cen.

Lub, jeśli jesteś wystarczająco odważny, możesz poprosić pracownika w swoich ulubionych sklepach.

Jeśli potrafisz złapać przeceny, gdy tylko się pojawią, możesz zdobyć więcej przedmiotów, które chcesz odsprzedać, i miejmy nadzieję, że zwiększysz swój zysk w tym procesie.

Bądź cierpliwy, gdy się uczysz

Sukces w twoim nowym biznesie arbitrażu detalicznego będzie wymagał cierpliwości. Potrzeba czasu, aby nauczyć się znajdować najlepsze oferty.

Nauka harmonogramów przeceny wymaga czasu, podobnie jak zrozumienie, które przedmioty będą się sprzedawać, a które nie.

Prawdopodobnie stracisz pieniądze na niektórych przedmiotach, gdy dowiesz się, co się sprzedaje, a co nie i jak musisz wycenić przedmioty, aby zarobić.

Bądź cierpliwy wobec siebie w okresie prób i błędów. Naciskaj do przodu i rób notatki, gdy dowiesz się, co działa, a co nie.

Nie spiesz się w każdym sklepie

Nie spiesz się w każdym sklepie. Zapoznaj się z układem i miejscem, w którym wyświetlają swoje pozycje odprawy i zamknięcia.

Poświęcenie czasu na poznanie tajników każdego sklepu pomoże Ci zaoszczędzić czas na dłuższą metę.

W końcu będziesz dokładnie wiedzieć, gdzie iść, aby znaleźć najlepsze oferty w każdym sklepie.

Często zadawane pytania

Oto kilka odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące zakładania i prowadzenia działalności związanej z arbitrażem detalicznym.

Ile pieniędzy możesz zarobić na arbitrażu detalicznym Amazon FBA?

To zależy. Kwota pieniędzy, którą możesz zarobić, zależy od tego, jakie przedmioty odsprzedajesz, ile zapłaciłeś za te przedmioty, od popytu na Twoje przedmioty i nie tylko.

Ważnym czynnikiem będzie również to, ile czasu i pieniędzy wydasz na swoją firmę. Mądre wykorzystanie czasu i zasobów pomoże zwiększyć zyski.

Czy mogę znaleźć bezpłatne rzeczy do wykorzystania w arbitrażu detalicznym?

Tak. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić własne szafy i pojemniki do przechowywania przedmiotów do odsprzedaży.

Następnie możesz trafić na lokalne wyprzedaże garażowe, aby znaleźć gratisy. Wielu gospodarzy wyprzedaży garażowej zacznie rozdawać przedmioty, gdy zbliża się koniec wyprzedaży.

Na koniec sprawdź bezpłatne sekcje Craigslist i podobne witryny. Nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć.

Poza sklepami detalicznymi, gdzie jeszcze mogę znaleźć przedmioty do arbitrażu detalicznego?

Pozycji do odsprzedaży możesz szukać w lokalnej bibliotece. Biblioteki sprzedają używane książki po bardzo niskich cenach. Często mają też rozdziały z książkami.

Pchle targi to kolejne miejsce, w którym można robić zakupy, aby znaleźć przedmioty, które można kupić tanio i odsprzedać z zyskiem.

Podobnie jak w przypadku innych punktów sprzedaży, ważne jest, aby wiedzieć, że kupujesz po cenie, która pozwoli Ci sprzedawać z atrakcyjną marżą zysku.

Streszczenie

Rozpoczęcie zgiełku związanego z arbitrażem detalicznym może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ale wymaga to trochę nauki z Twojej strony.

Nie oczekuj, że wskoczysz i staniesz się bogaty w ciągu pierwszych sześciu tygodni. Poznaj ten proces i ucz się na błędach. Jeśli to zrobisz, będziesz na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów finansowych.

Table of Contents