Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zarabiać na Instagram

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na Instagram

Instagram przekształciła się w jedną z najpotężniejszych platform mediów społecznościowych w Internecie.

Według Instagram’S strona dla firm, 9 na 10 użytkowników obserwuje jedną lub więcej marek na platformie, co oznacza, że ​​jest to doskonałe miejsce dla firm do nawiązania kontaktu z potencjalnymi nabywcami.

Ale nie musisz być wielomilionową firmą ani wielkim influencerem, takim jak Kylie Jenner, aby zarabiać na Instagram. Każdy może wykorzystać Instagram zarabiać pieniądze, jeśli rozumieją, jak z nich korzystać i zarabiać na nich.

W tym przewodniku pokażemy Ci, jak zarabiać na Instagram zwiększając liczbę obserwujących i stosując strategie monetyzacji.

Jak zbudować Instagram Następny

Zanim będziesz mógł użyć Instagram aby zarabiać pieniądze, musisz zdobyć zwolenników, więc masz zaangażowaną publiczność, której możesz sprzedawać.

Budowanie Instagram Poniżej znajduje się mieszanka sztuki i nauki. Możesz skorzystać z następujących metod, aby zdobyć obserwujących.

1. Wybierz niszę

Jeśli chcesz zarabiać na Instagram, musisz wybrać temat do opublikowania i trzymać się go! Gromadzenie zaangażowanych odbiorców może być trudne dla konta, jeśli publikujesz posty o rzeczach pozornie przypadkowych i bez ukierunkowania.

Chcesz, aby Twoi odbiorcy mieli podobne zainteresowania, abyś mógł prezentować produkty i usługi, które kochają.

Popularne nisze na Instagram obejmują zwierzęta domowe, zdrowie, styl życia, biznes, podróże, fotografię i jedzenie.

2. Zoptymalizuj swój Instagram Profil

Twój profil jest kluczowym elementem zdobywania obserwujących. Użyj przyjaznej dla wyszukiwania nazwy użytkownika i przyciągającego wzrok zdjęcia profilowego, aby ludzie odwiedzający Twoją stronę byli przyciągani przez Twoje zdjęcie. Następnie dodaj chwytliwą biografię, aby powiedzieć użytkownikom, czego mogą się spodziewać, gdy Cię obserwują.

Twoja biografia pozwala również na jeden link, dzięki któremu możesz wysłać odbiorców do swojego bloga lub strony docelowej. Nawet jeśli nie masz witryny internetowej, warto mieć stronę docelową, na której będą zbierane adresy e-mail, dzięki którym będziesz mógł komunikować się ze swoimi Instagram obserwujących poza platformą.

Skorzystaj z usług dostawcy poczty e-mail, np ConvertKit aby pomóc Ci łatwo stworzyć stronę docelową, na której możesz zbierać adresy e-mail. (To nawet za darmo dla pierwszego 1000 subskrybentów!)

Na koniec pamiętaj, aby upublicznić swoje konto!

3. Twórz dynamiczne Instagram Posty dla docelowych odbiorców

Twoje treści to miejsce, w którym dzieje się magia! Dobra treść sprawi, że użytkownicy staną się obserwującymi.

Publikuj interesujące, przyciągające wzrok i wysokiej jakości treści, w które zaangażują się Twoi docelowi odbiorcy. Możesz zadać pytanie, udzielić odpowiedniego samouczka lub opowiedzieć wizualną historię za pomocą zdjęć. Używać Instagram Stories i Reels, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób.

Rekommenderad:  Robi Instagram Powiadamiaj, gdy wykonasz zrzut ekranu wiadomości DM?

Na przykład, w przypadku konta w niszy dla zwierząt, możesz opublikować wideo na żywo o tym, jak myć zęby psa.

4. Postępuj zgodnie ze stałym harmonogramem publikowania

Spójność jest kluczem. Na szczęście istnieje kilka narzędzi, których możesz użyć do planowania postów z wyprzedzeniem, aby Twoje konto wyglądało na bardziej aktywne niż jest w rzeczywistości!

Narzędzia takie jak Buffer i SocialBee umożliwiają masowe przesyłanie obrazów do kanałów mediów społecznościowych, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na przesyłanie każdego posta z osobna.

Jeśli możesz, zaplanuj treści na kilka tygodni z wyprzedzeniem, aby zmaksymalizować potencjał wzrostu!

Jeśli chodzi o częstotliwość, eksperci zalecają wysyłanie do Ciebie Instagram karmić nie częściej niż raz dziennie i nie mniej niż 2-3 razy w tygodniu. Jeśli jednak masz taką pojemność, możesz dodawać Stories częściej – do dwóch dziennie.

5. Wykorzystaj odpowiednie hashtagi

Po podpisie użyj odpowiedniej, ale nie nadmiernej liczby hashtagów. Używanie zbyt wielu hashtagów sprawi, że będziesz wyglądać na spamera dla innych użytkowników i InstagramAlgorytm użytkownika tego nie lubi!

Dobrą zasadą jest 1-3 na post, ale niektóre marki dobrze sobie radzą, używając do 11. Eksperymentuj z hashtagami, aby znaleźć idealne miejsce dla swojego konta.

Jeśli chodzi o to, które hashtagi uwzględnić, użyj narzędzi badawczych, takich jak Wszystkie Hashtagi Lub Generator hashtagów Inflact aby znaleźć najlepsze tagi odpowiednie dla Twojej niszy. Możesz także sprawdzić, jakich hashtagów używają inne konta w Twojej niszy.

6. Współpracuj z użytkownikami

Gdy ktoś skomentuje Twój post, odpowiedz. Angażowanie użytkowników zwiększy prawdopodobieństwo, że będą Cię obserwować i pozostaną zaangażowani w przyszłości.

Oprócz komentowania postów odpowiadaj na bezpośrednie wiadomości użytkowników, gdy wysyłają do Ciebie wiadomości, nawet jeśli jest to tylko krótkie „dziękuję!” lub „rozumiem!”.

7. Promuj swoje Instagram Konto na innych platformach

Wykrzycz swoje Instagram konto w innych kanałach społecznościowych, np Facebook aby pokazać go szerszemu gronu odbiorców. Dołącz swój identyfikator IG na dole e-maili, wizytówek (jeśli je masz) i strony internetowej.

Jak zarabiać na swoim Instagram Konto

Po zbudowaniu grupy zaangażowanych obserwujących możesz zacząć zarabiać! Istnieje kilka metod zarabiania pieniędzy Instagram; Oto niektóre z najlepszych strategii:

1. Promuj marki dla sponsorów

Post sponsorowany to wszystko, co publikujesz na swoim koncie w zamian za płatność. Średni post sponsorowany płaci około 300 dolarówczyniąc sponsoring lukratywnym miejscem do realizacji jako Instagram wpływowy.

Utwórz listę marek, które są kierowane do grupy demograficznej Twoich obserwujących i skontaktuj się z nimi w sprawie potencjalnych partnerstw. Utwórz zestaw multimedialny ze wszystkimi statystykami konta i wskaźnikami zaangażowania i wyślij je e-mailem ze swoją ofertą.

Rekommenderad:  Telefon nie wibruje; Dlatego? & Najlepsze poprawki

Innym sposobem, aby zostać zauważonym, jest oznaczanie marek, z którymi chcesz współpracować w swoich postach. Może to przykuć ich uwagę i pokazać, że masz zaangażowaną publiczność, która idealnie pasuje do ich marki.

Możesz także skorzystać z platform sponsorskich, np IZEAx I inteligencja kontakt z markami zainteresowanymi sponsoringiem Instagram influencerzy.

Jeden influencer, Jej pierwsze 100 000 $udostępniła, że ​​zarabia $8,000 za post IG (który obejmuje trzy historie) i ma 370 000 obserwujących.

2. Sprzedawaj własne produkty

Jeśli tworzysz przedmioty fizyczne lub cyfrowe, takie jak dekoracje do domu, biżuteria, koszulki, e-booki, poduszki lub rękodzieło, Instagram może być świetnym miejscem do ich sprzedaży!

Z Instagram Zakupy, możesz sprzedawać produkty fizyczne bezpośrednio ze swoich postów. Posty zakupowe są jak zwykłe posty, ale użytkownicy mogą stuknąć, aby zobaczyć tagi produktów i zobaczyć ceny.

Jeśli zechcą, mogą dotknąć interesującego ich produktu i zostać przeniesionym bezpośrednio na Twoją stronę docelową.

Sztuczka do sprzedaży produktów na Instagram polega na częstym prezentowaniu produktów za pomocą samouczków i zakulisowych spojrzeń. Zachęć klientów do udostępniania zdjęć i filmów przedstawiających produkt, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób.

Jeśli sprzedajesz usługi lub produkty cyfrowe, możesz umieścić link do swojego sklepu w swojej biografii i promować swoje produkty w swoich postach. W opisie posta poinformuj odbiorców, że w linku w Twoim profilu mogą znaleźć link do Twojego sklepu lub usług.

3. Dołącz do programów partnerskich

Podobnie jak partnerstwo z markami, programy partnerskie umożliwiają współpracę z firmami i otrzymywanie prowizji od sprzedaży lub potencjalnych klientów.

Wyszukaj firmy, które sprzedają produkty odpowiednie dla Twojej niszy i zarejestruj się jako partner. Istnieje wiele świetnych platform partnerskich, które pomagają znaleźć marki i produkty do promowania, takie jak LTK I UdostępnijASale. Umożliwiają utworzenie unikalnego linku śledzącego, dzięki czemu gdy ktoś dokona zakupu po kliknięciu w Twój link, otrzymasz prowizję.

Możesz nie być w stanie umieszczać linków w swoich postach, ale istnieją inne strategie, których możesz użyć, aby skierować użytkowników do linków partnerskich. Jednym ze sposobów jest utworzenie strony internetowej we własnej witrynie ze wszystkimi linkami partnerskimi, które promujesz na swojej Instagram konto.

Gdy publikujesz posty na temat tych produktów, możesz wspomnieć w komentarzach, że mogą kupować te produkty, korzystając z łącza w Twoim profilu.

Kolejny sposób na wykorzystanie marketingu afiliacyjnego Instagram jest znalezienie programów partnerskich, które zapewniają partnerom unikalny kod kuponu rabatowego. W ten sposób żaden link nie jest wymagany do śledzenia sprzedaży, a użytkownicy prawdopodobnie użyją Twojego kodu przy kasie, ponieważ dzięki niemu zaoszczędzą pieniądze.

Rekommenderad:  Pełzanie stylu życia: co to jest i jak tego uniknąć

4. Odznaki na żywo

To nowsza funkcja, która umożliwia obserwującym wspieranie mikroinfluencerów podczas transmisji na żywo za pomocą „serduszek”, które można kupić za $00,99-$40,99.

Instagram życia dają twórcom i influencerom możliwość nawiązania kontaktu z odbiorcami za pomocą wideo w czasie rzeczywistym. Możesz użyć Instagram Na żywo, aby pokazywać samouczki, organizować sesję pytań i odpowiedzi, organizować wycieczki i nie tylko.

Aby włączyć odznaki, przejdź do profesjonalnego pulpitu nawigacyjnego i wybierz „Rozwijaj swoją firmę”. Stamtąd możesz włączyć ikonę Odznaki podczas transmisji na żywo.

Zachęcaj obserwujących do przekazywania odznak, angażując ich w swoje życie. Zapytaj ich, jakie tematy chcieliby, abyś omówił w następnej kolejności. Jeśli okażesz wdzięczność swoim kibicom, a oni na pewno się odwdzięczą! Możesz dowiedzieć się więcej o Instagram Odznaki tutaj.

5. Instagram Reklamy wideo typu In-Stream

IGTV jest Instagrampionowa wersja YouTubegdzie twórcy mogą udostępniać dłuższe treści wideo.

Instagram jest w trakcie wdrażania nowej funkcji, która pozwoli twórcom zarabiać na swoich filmach IGTV z reklamami. Tak jak YouTubereklamy będą odtwarzane, gdy użytkownik kliknie film IGTV w swoim kanale i będą trwały około 15 sekund.

Nadal są w trakcie testowania reklam wideo z niewielką grupą użytkowników z USA Instagram twórców i reklamodawców. Z czasem jednak zostanie udostępniona większej liczbie uprawnionych użytkowników.

Wniosek

Zarabianie jako twórca treści na Instagram wymaga wysiłku i poświęcenia. Najpierw musisz utworzyć konto firmowe i publikować treści, aby zwiększyć grono odbiorców i zyskać pozycję autorytetu w swojej niszy.

Gdy masz zaangażowaną publiczność, możesz wdrożyć te pięć strategii monetyzacji, aby uzyskać potencjalnie imponujący dochód.

Nie pozostaje Ci nic innego, jak chwycić za telefon i zacząć. Śmiało i baw się nim!

Pierwotnie opublikowano 30 listopada 2015 r. Treść zaktualizowano w grudniu 2021 r.