Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zarabiać na nieruchomościach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na nieruchomościach

Agenci nieruchomości nie są jedynymi profesjonalistami zarabiającymi na nieruchomościach. Istnieją inne sposoby zarabiania na nieruchomościach, takie jak pieniądze z wynajmu nieruchomości lub zarządzanie nieruchomościami.

Jaki rodzaj przedsięwzięcia związanego z nieruchomościami będzie dla Ciebie najlepszy i co ważniejsze, czy powinieneś inwestować w nieruchomości?Rodzaje działalności związanej z nieruchomościami

Wybraliśmy cztery główne typy firm z branży nieruchomości. Użyjemy szerokiego pędzla, aby zdefiniować te cztery główne typy i przejdziemy do bardziej szczegółowych informacji poniżej (12 sposobów zarabiania pieniędzy na inwestowaniu w nieruchomości).

 1. Inwestycje w nieruchomości mieszkalne
 2. Inwestycje w nieruchomości komercyjne
 3. Usługi zarządzania nieruchomościami w sektorze nieruchomości
 4. Deweloperzy nieruchomości

Nie musisz być licencjonowanym agentem nieruchomości, aby zaangażować się w te segmenty branży nieruchomości, ale posiadanie takiego wykształcenia i doświadczenia z pewnością pomoże. Jeśli nie masz licencji na obrót nieruchomościami, skontaktuj się z zaufaną osobą, która ją posiada.

12 sposobów zarabiania pieniędzy na inwestowaniu w nieruchomości

To jest fakt. Inteligentni ludzie, którzy prowadzą badania, zarobią pieniądze na nieruchomościach.

Inwestowanie w nieruchomości przybiera różne formy:

1. Dochody ze sprzedaży i wynajmu mieszkań

Możesz kupować nieruchomości, takie jak mieszkania i domy, i zostać właścicielem, który je wynajmuje, aby generować dochód. Długoterminowy wynajem mieszkań może stać się znaczącym źródłem pasywnego dochodu.

Lub możesz kupić nieruchomości, które wymagają naprawy, dokonać napraw i odsprzedać je. Nazywa się to często odwracaniem.

Termin Flipping oznacza, że ​​transakcja jest szybkim i łatwym zadaniem, ale często tak nie jest. Niezależnie od tego, czy zamierzasz wynająć, czy odsprzedać nieruchomość, poświęć dodatkowy czas, ponieważ remonty prawie zawsze trwają dłużej niż oczekiwano. I są droższe niż oczekiwano.

2. Sprzedaż i wynajem nieruchomości komercyjnych

Nie zapominaj o stronie komercyjnej jako dochodowej nieruchomości na wynajem. Po pandemii wiele miast boryka się z nadmiarem pustych nieruchomości komercyjnych, od zamkniętej restauracji lub kompleksu biurowego po fabrykę lub magazyn.

Podobnie jak w przypadku nieruchomości mieszkalnych, te powierzchnie komercyjne można doposażyć, aby pasowały do ​​dzisiejszego rynku i można zacząć pobierać miesięczny czynsz za każdego najemcę.

Na przykład możesz podzielić dużą przestrzeń na kilka mniejszych i generować dochód z wynajmu małych powierzchni. Ten rodzaj przedsięwzięcia nadaje się do kreatywnego finansowania, takiego jak platformy finansowania społecznościowego nieruchomości. Przedsiębiorcy i inni inwestorzy mogą wesprzeć takie przedsięwzięcie.

3. Fundusze Inwestycyjne w Nieruchomości

Fundusze powiernicze są często tworzone w celu zarządzania inwestycjami finansowymi, ale fundusze inwestycyjne zajmujące się nieruchomościami zajmują się nieruchomościami – mieszkalnymi, komercyjnymi lub kombinacją. Fundusz inwestycyjny nieruchomości może być częścią portfela inwestycyjnego, również regulowanego wytycznymi Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Lub może zostać założona przez grupę inwestującą w nieruchomości.

Rekommenderad:  Jak zwiększyć ruch na blogu do 400 000 odwiedzających miesięcznie

Będziesz potrzebował prawnika, który specjalizuje się w tej dziedzinie. Gdy nieruchomość lub nieruchomości są dodawane do trustu, tworzony jest nowy akt własności, aby odzwierciedlić nowego „właściciela” (nazwa trustu). Będziesz potrzebował powiernika, który jest odpowiedzialny za podział majątku, jeśli okaże się to konieczne.

Adwokat lub certyfikowany planista finansowy dobrze zorientowany w tej dziedzinie może zbadać, czy zaufanie inwestorów w nieruchomości jest dobrą strategią inwestycyjną i najlepszym sposobem na uporządkowanie nieruchomości inwestycyjnych.

4. Wzrost wartości nieruchomości

To jest odwrócenie na opóźnieniu. Na przykład, opierając się na badaniach, analizujesz, jak bardzo nowy biznes wpłynie na lokalny rynek nieruchomości. Jeśli w nowej branży ma powstać 700 miejsc pracy, oczywiste jest, że ci pracownicy będą potrzebować mieszkań. Nowa firma ma zostać otwarta za dwa lata. Kupujesz nieruchomość lub nieruchomość, planujesz ją wynająć lub pozostawić do czasu wzrostu popytu na mieszkania. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, sprzedajesz z zyskiem.

5. Usługi sprzątania

Jest to stosunkowo mało znana nisza w branży sprzątania domów – nowe domy wymagają sprzątania, zwłaszcza jeśli wnętrze zostało wykończone płytami gipsowo-kartonowymi. Szwy suchej ściany należy okleić taśmą i szpachlować, a następnie przeszlifować, aż będą wystarczająco gładkie do malowania. Pył ze szlifowania musi zostać odkurzony i wytarty do czysta, zanim lista prac budowlanych – wykończenie wykończenia, malowanie, montaż podłóg – będzie mogła zostać zakończona.

Właściciele mogą również potrzebować tej usługi w przypadku nieruchomości znajdujących się pomiędzy najemcami.

6. Inscenizacja

Firma zajmująca się inscenizacją wykorzystuje zestaw artykułów gospodarstwa domowego, takich jak meble i akcenty (obrazy ścienne, pościel, dywaniki itp.), aby nadać domowi przyjemny wygląd. Firma dostarcza i odbiera elementy potrzebne do inscenizacji.

Może to być szybki biznes, ponieważ na przykład pośrednicy w handlu nieruchomościami proszą o szybką inscenizację przed drzwiami otwartymi. Staging jest najczęściej używany do przygotowania domu na udany dzień otwarty.

7. Fotografia

Wszyscy widzieliśmy obrazy użyte do sprzedaży domu. Prezentacja nieruchomości za pomocą dobrych zdjęć zajmuje dużo czasu. Coraz częściej pośrednicy w handlu nieruchomościami wykorzystują nagrania z drona, aby pokazać lokalizację nieruchomości.

8. Specjalność Wykluczenie

Kiedy firma staje się własnością banku lub innych twardych pożyczkodawców, często zostaje wymieniona w firmie zajmującej się nieruchomościami. Ale przejęta nieruchomość może być zagracona przedmiotami pozostawionymi przez poprzednich właścicieli. Może być też brudny.

Rekommenderad:  Eksperci dzielą się tym, jak znaleźć idealne miejsce na marketing w mediach społecznościowych

Istnieje kilka sposobów zarabiania pieniędzy, pracując z foreclosures:

Możesz zostać agencją zarządzającą, która go sprząta, przygotowuje do sprzedaży i utrzymuje ziemię w koszeniu lub orce, dopóki nie zostanie sprzedana.

Możesz być osobą, która kupuje wykluczenie jako nieruchomość inwestycyjną, aby ją wynająć lub sprzedać. Są inwestorzy, których cały portfel nieruchomości na wynajem składa się z nieruchomości przejętych.

Zazwyczaj każda firma zajmująca się nieruchomościami będzie miała jednego lub dwóch agentów, którzy zajmują się przejęciami. Może to być śliskie zbocze, ponieważ przejęcie nieruchomości może być skomplikowane przez zastawy na nieruchomości z tytułu zaległych podatków lub niezapłacenia za media. Będziesz potrzebować dobrego wyszukiwania tytułów.

9. Firma Zarządzająca Nieruchomościami

Firma może zajmować się pracami domowymi lub zewnętrznymi, lub jednym i drugim. Obowiązki mogą obejmować sprawdzanie najemców (sprawdzanie zdolności kredytowej i rejestrów karnych) po poważne utrzymanie nieruchomości (elektryczność, hydraulika), a nawet pobieranie dochodów z wynajmu. Lub zarządca nieruchomości może zająć się koszeniem, odśnieżaniem i innymi czynnościami konserwacyjnymi na zewnątrz.

10. Gwarancje/przeglądy domowe

To świetna opcja dla emerytowanego wykonawcy. Często wartości nieruchomości opierają się na inspekcjach, które szczegółowo opisują takie rzeczy, jak rodzaj usługi elektrycznej, wiek dachu i windowsstan fundamentu i więcej.

11. Rehabilitacja i projektowanie fabryk i obiektów handlowych

Wiele pustych fabryk i innych budynków komercyjnych mogłoby prosperować, gdyby zostały zmodernizowane, aby były bardziej nowoczesne. Znając swój lokalny rynek, możesz być w stanie zidentyfikować potrzebę i ją zaspokoić.

Na przykład takie nieruchomości mogą stać się „inkubatorami” lub „centrami” dla przedsiębiorstw, które czerpią korzyści z grupowania. Na przykład pustą fabrykę obuwia można podzielić na kilka restauracji, małe przedsięwzięcia handlowe i opiekę dzienną.

12. Kombinacja powyższych

Kluczem do udanego inwestowania w nieruchomości jest dywersyfikacja. Na przykład możesz połączyć inscenizację i fotografię (i pobierać opłaty osobno za każde z nich!). Możesz kupić nieruchomość na wynajem z magazynu egzekucyjnego. Możesz kupić i przygotować nieruchomość z meblami i niezbędnymi podstawowymi artykułami gospodarstwa domowego i wykorzystać ją do wynajmu krótkoterminowego lub wakacyjnego, takiego jak Air BnB lub VRBO.

Rzeczy do rozważenia przed zainwestowaniem w nieruchomości

 1. Lokalny rynek mieszkaniowy i handlowy
 2. Lokalny przewidywany rynek pracy
 3. Twoja tolerancja na ryzyko
 4. Twoje cele – szybki zysk kontra stały dochód

Możesz być w stanie kupić nieruchomość z minimalnym wkładem własnym. Na przykład w przypadku kredytu mieszkaniowego czasami potrzebujesz tylko 5% ceny zakupu (lub 20% w przypadku gruntu niezabudowanego). Twoja miesięczna spłata kredytu hipotecznego może obejmować podatek od nieruchomości, obliczany według miesiąca. Stopy procentowe wpływają na wysokość płatności.

Rekommenderad:  Jak założyć firmę dropshipping bez pieniędzy 5 Kroki

Innymi słowy, mając dobrą zdolność kredytową, możesz zacząć budować swoje aktywa w postaci nieruchomości i kupić swoją pierwszą nieruchomość inwestycyjną z bardzo niewielkim wkładem finansowym. Niezależnie od tego, czy zamierzasz zmieniać domy, czy wynajmować budynki biurowe, potrzebujesz skąpego oszacowania miesięcznych dodatnich przepływów pieniężnych. Upewnij się więc, że dokładnie przejrzysz liczby, aby uniknąć błędów w inwestycjach w nieruchomości.

Jak rozpocząć inwestowanie w nieruchomości

 1. Zdecyduj, czy chcesz kupować i sprzedawać, kupować i wynajmować, czy też wybrać inny rodzaj zaangażowania (zarządzanie, inscenizacja itp.) w nieruchomości.
 2. Wybierz rodzaj nieruchomości, komercyjną lub mieszkalną.
 3. Uzyskaj wstępną zgodę na pożyczki prywatne.
 4. Zapoznaj się z listami dziurek do inspekcji i ocen, aby wiedzieć, czego szukać w nieruchomości.
 5. Sieć. Na przykład, aby ustalić realistyczne cele odnowy, zwerbuj lokalnego wykonawcę do oszacowania. Nawiąż relacje z kluczowymi graczami, takimi jak inspektorzy, rzeczoznawcy, agenci i kredytodawcy.

Jak zarobić więcej pieniędzy jako inwestor

 1. Sieć z lokalnymi właścicielami firm.
 2. Stwórz interaktywną stronę internetową i obecność w mediach społecznościowych.
 3. Zdywersyfikuj swoje gospodarstwa.
 4. Samokształcenie – dowiedz się więcej o konserwacji i marketingu.
 5. Nigdy nie przestawaj badać lokalnego rynku nieruchomości.

Jaki jest najszybszy sposób na zarabianie pieniędzy na nieruchomościach?

Przerzucanie nieruchomości to najszybszy sposób na zarabianie pieniędzy (patrz poniżej).

Ile pieniędzy można zarobić inwestując w nieruchomości?

Przeciętny inwestor zarabia od 70 000 do 121 000 USD rocznie Statystyka. Oto porównanie rodzajów inwestowania:

Flippers zarabiają około 63 000 $ za flip

Czynsze (mieszkalne) zarabiają od 35 120 do 61 097 USD.

Sprzedaż hurtowa nieruchomości przynosi od 21 500 do 98 500 USD.

Wynajem komercyjny przynosi od 27 500 do 121 000 USD rocznie.

Pięć stanów przoduje w zarabianiu pieniędzy dla inwestorów w nieruchomości: Nowy Jork, Massachusetts, Hawaje, Connecticut i New Hampshire.


Table of Contents