Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zarabiać na Snapchacie – 13 sposobów zarabiania pieniędzy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na Snapchacie – 13 sposobów zarabiania pieniędzy

Szukasz sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie w zabawny i ekscytujący sposób? Dlaczego nie spróbować Snapchata? Oto dokładnie, jak zarabiać na Snapchacie.

Świat online stał się miejscem, w którym warto być w dzisiejszych czasach. Będąc online możesz praktycznie zrobić i zdobyć wszystko.

Internet stał się dla nas nie tylko źródłem rozrywki, łączności i informacji, ale także źródłem dochodu dla wielu osób.

Jest to mile widziany dodatek dla każdego, kto chce zarabiać pieniądze lub uzyskać dodatkowe źródło dochodów dla siebie.

Sposobów na zarabianie w internecie jest wiele, więc jaki jest najlepszy? A co ważniejsze, który z nich Ci odpowiada i jest zgodny z Twoimi ogólnymi celami finansowymi? Cóż, tak naprawdę zaczyna się od ciebie. Jeśli lubisz bawić się i tworzyć filmy, ta strona jest dla Ciebie.

Jeśli słyszałeś o TikTok, na pewno polubisz też Snapchata. Działają podobnie, gdy mówimy o filmach. Jednak Snapchat ma więcej funkcji, które czekają na odkrycie przez wszystkich.

Przejdźmy od razu do Snapchata i dowiedzmy się dokładnie, jak zarabiać na Snapchacie.

Co to jest Snapchat?

Snapchat to multimedialna aplikacja i usługa do przesyłania wiadomości błyskawicznych, która umożliwia użytkownikom wymianę zdjęcia i wideo. Jedną z głównych funkcji Snapchata są snapy, nazwa zdjęć i filmów na platformie, które znikną po obejrzeniu.

Snapchat jest znany z dodawania filtrów, soczewek i efektów świetlnych do zdjęć, które możesz udostępniać znajomym.

Ponieważ zdjęcia znikają, gdy odbiorca je otrzyma, jest to idealna aplikacja do wysyłania znajomym zabawnych zdjęć z jednym z ich filtrów gazillionowych.

Aby dowiedzieć się więcej o Snapchacie, oto lista kluczowych terminów i zwrotów:

 • Czat – to funkcja przesyłania wiadomości używana do komunikowania się z różnymi osobami, przyjaciółmi lub grupami. Czaty są później usuwane, gdy zostaną wyświetlone lub wygasną.
 • soczewki – służą do zmiany Twojego wyglądu i wszystkiego wokół Ciebie. Możesz dodawać zabawne efekty do swoich selfie lub używać naklejek, które można zobaczyć lub wysłać rodzinie lub przyjaciołom za pośrednictwem relacji.
 • Przyciągaj mapę – ta funkcja pozwala użytkownikom udostępniać swoją aktualną lokalizację, a także znaleźć znajomego, który pojawia się na mapie jako Bitmoji.
 • Historie – to jest podobne do Facebook I Instagram, ale Snapchat miał to pierwsze. Publikowanie kolekcji zdjęć lub filmów widocznych przez 24 godziny, po czym znika.
 • Snap w centrum uwagi to obecny trend i to jest klucz do zarabiania pieniędzy na Snapchacie. Użytkownicy Snapchata mogą teraz przesyłać filmy, aby mieć szansę na zarobienie części $1 milion dziennie. Tak samo jest z YouTube – liczba wyświetleń decyduje o tym, ile zarobisz.

Czy można zarabiać na Snapchacie?

Dzięki nowej funkcji Snapchata o nazwie Snap Spotlight możesz zarabiać na Snapchacie! To zachęca Cię do korzystania z ich usług, takich jak tworzenie i publikowanie swoich Snapów w Spotlight. Zapłacą ci za twoje usługi, gdy zakwalifikujesz się zgodnie z warunkami Spotlight.

Oprócz Snap Spotlight istnieje tuzin innych sposobów zarabiania pieniędzy dzięki Snapchatowi. Na przykład tworzenie reklam Snap, tworzenie wirusowych filmów, umów sponsorskich i nie tylko.

Ile można zarobić na Snapchacie?

Podobnie jak w przypadku każdej innej platformy mediów społecznościowych, zarabianie pieniędzy na Snapchacie oznacza, że ​​aby się kwalifikować, musisz spełnić ich standardowe kwalifikacje. Osiągnięcie tego wymaga dużo czasu, kreatywności i wysiłku. Nisza, którą wybierzesz, może ci również pomóc.

Od zeszłego roku najlepiej opłacani użytkownicy Snapchata, tacy jak Cam Casey, zarabiają miliony miesięcznie. Katie Feeney, 18-letnia Snapchatterka, zarobiła $1 milionów w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, publikując filmy z rozpakowywania i zabawne treści.

Ponadto mikroinfluencerzy zarabiają do 20 USD na osobę 1000 obserwujących za każdy udostępniony post.

Ilu subskrybentów potrzebujesz, aby zarabiać na Snapchacie?

Aby kwalifikować się do zarabiania pieniędzy na Snapchacie, musisz mieć co najmniej 100 subskrybentów i profil Snap dla 1 tydzień. Każdy influencer otrzymuje pomoc w ustaleniu, ile pieniędzy otrzyma z reklam.

Na przykład użytkownicy, którzy mają 25 000 obserwujących, mogą spodziewać się zarobku około $2,000 miesięcznie.

Podczas gdy ci, którzy mają 150 000 lub więcej obserwujących, mogą spodziewać się zarobku w wysokości $8500 miesięcznie.

Teraz wiesz, ile możesz zarobić dzięki Snapchatowi. Na co czekasz? Zacznijmy!

Jak zdobyć obserwujących na Snapchacie?

Utworzenie konta i publikowanie zdjęć lub filmów jest łatwe, ale musisz najpierw zwiększyć liczbę obserwujących, aby uzyskać kwalifikacje do zarabiania pieniędzy. Oto kilka wskazówek, które zostały wykorzystane i okazały się skuteczne w poszerzaniu liczby obserwujących na Snapchacie.

 • Ustaw link do Snapchata na swojej stronie internetowej i innych kontach w mediach społecznościowych, takich jak Instagram, Twitter, Facebook.
 • Upewnij się, że wszystkie Twoje posty na blogu zawierają wezwanie do działania lub link do Twojego konta Snapchat.
 • Udostępniaj unikalne i kreatywne treści w swoich snapach.
 • Możesz zrobić oldschoolowy styl, dodać swój snapcode na swoich wizytówkach. To doskonały sposób na promocję konta.
 • Użyj swojego kodu Snapcode jako zdjęcia profilowego na różnych kontach w mediach społecznościowych.
 • Znajdź wpływowych użytkowników i współpracuj z nimi. Możesz publikować ciekawe projekty, zabawne filmy i wywiady, które przyciągną uwagę odbiorców.
 • Spersonalizuj swój podpis e-mail zawierający swój kod Snapcode i nazwę użytkownika Snapchata.
Rekommenderad:  5 Najlepsze karty kredytowe dla Amazon Zakupy w Kanadzie w 2023 r

13 sprawdzonych sposobów zarabiania pieniędzy na Snapchacie

To jest ulubiona część, na którą czekałeś, jak zarabiać na Snapchacie.

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na Snapchacie. Zebraliśmy jednak wszystkie sprawdzone kroki, które musisz wykonać, aby zarabiać pieniądze na Snapchacie.

Oto 13 sprawdzonych sposobów na osiągnięcie zysku:

1. Twórz wirusowe filmy wideo

Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, aby zarabiać na Snapchacie, jest tworzenie wirusowych filmów. Może to brzmieć łatwo. Jednak użytkownicy, którym udało się to zrobić, najpierw nakręcili mnóstwo filmów, zanim stali się wirusowi.

Kiedy Twoje filmy stają się wirusowe, możesz zyskać setki lub tysiące widzów. Im więcej widzów obejrzy Twój film, tym większa szansa na zysk.

Nie ma żadnego skrótu ani formuły, która gwarantuje, że treść stanie się wirusowa. Niektórzy twórcy lub firmy dystrybucyjne mogą twierdzić, że możesz ich zatrudnić, aby Twój film stał się wirusowy. Mimo to każde usposobienie, które zaczyna się w ten sposób, najprawdopodobniej kończy się konsternacją.

Sprawdź różne pomysły, które są obecnie na żądanie, lub możesz tworzyć treści, w których każdy może się bawić. Nie przestawaj robić snapów, a pewnego dnia możesz zostać jednym z tych słynnych twórców treści, których filmy stały się wirusowe.

2. Twórz reklamy Snap

Innym sposobem zarabiania pieniędzy na Snapchacie jest tworzenie Snap Ads. Są idealnym sposobem na promowanie dowolnych produktów lub usług, które posiadasz. Reklama to jedna ze strategii marketingowych, którą możesz wykorzystać, jeśli chcesz zaprezentować swoje produkty i usługi.

W rzeczywistości reklamy Snapchata mają współczynnik klikalności (CTR) to pięć razy więcej niż w przypadku innych platform mediów społecznościowych.

Sugeruje to, że po zdobyciu odbiorców lub potencjalnych klientów dla swojej reklamy będziesz miał większe szanse na zarobienie pieniędzy na Snapchacie niż na innych stronach.

3. Promuj swoje produkty i usługi

Oprócz tworzenia filmów i reklam, dlaczego nie sprzedawać swoje produkty i usługi na Snapchacie? To jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy i bycia znanym na Snapchacie. To jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Będziesz musiał wykazać się kreatywnością, ponieważ snapy mogą trwać tylko do 10 sekund.

Istnieje wiele sposobów reklamowania produktów lub usług, na przykład tworzenie filmów zza kulis. Widzowie są ciekawi i uważają, że oglądanie ich jest zabawne. Niektórzy rozpakowują produkty zakupione online, pokazując, jak działa firma, przygotowują się rano lub po prostu pokazują swoje codzienne życie.

Może to być osobiste, ale jest to doskonały sposób na pokazanie charakteru Twojej firmy.

Ponadto możesz tworzyć filmy instruktażowe pokazujące potencjalnym nabywcom, jak korzystać z Twoich produktów lub jak mogą im pomóc.

Bądź innowacyjny, jak tylko możesz, zrób to zabawnie, dodaj efekty lub filtry, naklejki i cytaty, które mogą przyciągnąć odbiorców.

Sponsoring to powszechny sposób zarabiania pieniędzy na różnych platformach. Jeśli masz wystarczającą liczbę fanów, marki zaproszą Cię i zapłacą za współpracę z nimi. Sponsorzy promują swoje produkty lub usługi w najbardziej kreatywny sposób.

W zależności od umowy mogą poprosić Cię o opublikowanie kilku snapów z ich produktami, a następnie zapłacić za reklamowanie ich fanom.

Ta forma marketingu jest skuteczna i ma wyższą stopę zarobienia dużych pieniędzy. To dlatego, że Twoi odbiorcy ufają Twoim rekomendacjom. Bądź więc uczciwy, kiedy robisz recenzję, udzielasz porad i pamiętaj, aby ujawnić sponsorowane treści.

Aby zawrzeć umowę sponsorską, powiększyć grono fanów lub obserwujących, dotrzeć bezpośrednio do marek, zaoferować swoje usługi lub współpracować z menedżerem mediów społecznościowych, który zorganizuje dla Ciebie umowy.

5. Nawiązuj połączenia

Oprócz dodawania znajomych i rodziny możesz także zapraszać innych użytkowników do obserwowania Cię. Zacznij obserwować influencerów, celebrytów, artystów i duże grupy lub firmy. Istnieje możliwość, że w zamian pójdą za tobą.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem Snapchata, czy jesteś użytkownikiem od dawna, musisz zacząć gromadzić obserwujących, którzy zobaczą Twoje historie, jeśli myślisz o powiększeniu konta.

Im bardziej rozszerzysz swój zasięg poza znajomych, tym większe są szanse, że inni Cię odkryją. Innym pomysłem jest poproszenie bliskich przyjaciół o udostępnienie konta wszystkim, których znają, jako przysługę.

Rekommenderad:  Tangerine Void Cheque: Jak czytać i drukować próbki mandarynek

6. Zarabiaj pieniądze na Snapchacie przez Spotlight

Spotlight to najnowsza funkcja do generowania dodatkowych pieniędzy na Snapchacie. W listopadzie 2020 roku uruchomili Spotlight jako najnowszą funkcję wideo podobną do TikTok i Instagram Kołowrotki.

Zespół recenzentów Snapchata sprawdza wszystkie przesłane filmy i udostępnia najlepsze migawki Spotlight na określonej karcie w aplikacji. Aby reklamować Spotlight, Snapchat płaci ponad $1 milionów dziennie dla popularnych twórców.

Snapchat używa ekskluzywnego systemu do decydowania, kto otrzyma zapłatę, a kto nie.

Twój Snap musi znajdować się w pionowym wideo z dźwiękiem, aby mieć pewność, że otrzymasz zapłatę. Treść powinna być również oryginalna, interesująca i zawierać hashtagi, aby ludzie mogli ją łatwo znaleźć.

Możesz także użyć narzędzi, takich jak soczewki i prezenty, aby wyróżnić swój film. Funkcja Spotlight może być najprostszym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki. Jednak potrzeba dużo szczęścia, aby zostać wybranym spośród tysięcy filmów, które codziennie ogląda zespół Snapchata.

7. Utwórz geofiltr dla swojej firmy

Dla tych, którzy nie znają geofiltrów, jest to filtr Snapchata, który służy do udostępniania Twojej lokalizacji. Możesz je tworzyć, aby świętować wydarzenia lub promować swoje firmy. Użytkownicy niebiznesowi mogą korzystać z geofiltrów dla swojej społeczności i to za darmo! Niestety właściciele firm muszą je kupować.

Stworzenie i uruchomienie bezpłatnego geofiltra dla miejsc publicznych, takich jak parki, dzielnice czy miasta, pozwoli użytkownikom Snapchata wyświetlać swoją firmę na swoich snapach. Może to być sposób na rozpoczęcie Twojej marki i biznesu, a kiedy to się stanie, możesz tworzyć geofiltry podczas organizowania wydarzeń lub otwierania oddziału.

Aby utworzyć geofiltr, najpierw zrób zdjęcie lub nagraj krótki film, a następnie przesuń palcem, aby wyświetlić wszystkie dostępne filtry i wybierz właściwy. Zawsze dostosuj swój geofiltr, korzystając z szablonów Snapchata w formacie programu Illustrator lub programu Adobe Photoshop.

Po zakończeniu pobierz go, ustaw odpowiednią godzinę i datę, wybierz miejsce, kup filtr i potwierdź zamówienie.

8. Promuj produkty partnerskie

Marketing afiliacyjny działa tak samo na Snapchacie, jak na innych portalach społecznościowych. Omów produkty lub usługi w mgnieniu oka za pomocą linku, a otrzymasz prowizję, jeśli ktoś dokona zakupu za pośrednictwem Twojego linku.

Najłatwiejszy program partnerski to Amazon. Możesz polecić dowolne produkty na stronie, a następnie udostępnić je, a jeśli ktoś kupi, otrzymasz 10% zniżki od Amazon.

AmazonProgram Associate umożliwia zaprojektowanie prezentacji, dzięki której ludzie będą mogli przeglądać różne rodzaje przedmiotów, które kochasz. Otrzymasz unikalny adres URL, lepiej, aby był prosty i łatwy do zapamiętania.

Promowanie produktów stowarzyszonych może być trudne, ale stanie się łatwiejsze, gdy dostosujesz produkt i usługi do swojej marki. Musisz ujawnić linki partnerskie dla legalności, a także dołączyć reklamy, sponsoring, aby ludzie wiedzieli, że czerpiesz z tego zyski.

[Related Read: Making Sense Of Affiliate Marketing Review – My Results]

9. Sprzedawaj filtry Snapchata online

Oprócz kupowania filtrów na Snapchacie możesz także sprzedawać je swoim odbiorcom. Projektowanie niestandardowych lub spersonalizowanych filtrów na potrzeby wydarzeń, takich jak urodziny, święta, ukończenie szkoły, śluby i inne, to kolejna metoda zarabiania pieniędzy na Snapchacie.

Ludzie mogą kupować niestandardowe filtry i przesyłać je po zalogowaniu się do Snapchata z komputera stacjonarnego lub laptopa. Możesz także poszukać filtrów na Etsy. Istnieje wiele opcji, z których możesz wybierać.

10. Utwórz soczewkę Snapchata, aby promować firmę

Soczewki są jak filtry, ale różnica polega na dodaniu rozszerzonej rzeczywistości. Na przykład filtr uszu psa, masz ładny nos, a język wychodzi, gdy otwierasz usta. Oto niektóre z rzeczy, którymi ludzie mogą się bawić, robiąc filmy i robiąc zdjęcia.

Te kreatywne, urocze i uzależniające dodatki do filmów i zdjęć są hitem wśród osób w każdym wieku. Możesz je tworzyć w celach biznesowych i zarabiać na tym trendzie.

Soczewki są popularnym narzędziem reklamowym, ponieważ są dwustronne, ciekawe i przyjemne w użyciu. W związku z tym firmy lub marki licytujące płacą do 500 000 USD za sponsorowaną soczewkę.

Aby produkować soczewki, musisz wypróbować darmowe studio obiektywów Snapchata, założyć konto i rozpocząć naukę oprogramowania.

11. Promuj swój profil na Snapchacie w innych serwisach społecznościowych

Promowanie konta to świetny sposób na zdobywanie obserwujących i zarabianie pieniędzy na Snapchacie. Platformy lubią Facebook, InstagramI Twitter są przydatne w reklamie Twojego konta Snapchat.

Korzystaj z tych platform, aby dzielić się niektórymi informacjami, zapraszać ich do dołączenia do Snapchata i oferować im wartościowe treści, takie jak ekskluzywne treści, które mogą zobaczyć tylko na Snapchacie.

12. Promuj inne konta za gotówkę

Oprócz promowania własnego konta, możesz zarabiać na promowaniu innych. Ta metoda jest podobna do umów sponsorskich, ale nie wymaga miliona obserwujących, aby rozpocząć. Gdy dojdziesz do punktu, w którym osoby z mniejszymi fanami zaproszą Cię do ich promocji.

Rekommenderad:  Taylor Schreiner z Adobe: Głos już wpływa na to, jak robimy zakupy, nawet jeśli ostateczna transakcja nie zostanie przeprowadzona za pomocą Alexy

Kluczową wskazówką tej metody jest skupienie się na konkretnej niszy, takiej jak fitness, moda lub gotowanie. W ten sposób ludzie będą łatwo szukać innych użytkowników, którzy mają tę samą niszę co Ty.

13. Korzystaj ze Snapcash

Na koniec skorzystaj ze Snapcash. To jest PayPal-sponsorowany produkt fabularny, w ramach którego użytkownicy Snapchata mogą wysyłać i odbierać pieniądze od innych użytkowników. Dzięki temu możesz teraz prowadzić sklep internetowy, który jest w całości oparty na Snapchacie, a dzięki Snapcash ułatwia dokonywanie transakcji na tej platformie.

Sprzedawcy, którzy sprzedają produkty cyfrowe, takie jak oprogramowanie i e-booki, uważają Snapcash za bardzo przydatny i pomocny w prowadzeniu działalności.

Co sprawia, że ​​Snapchat jest dobrą aplikacją do zarabiania?

Snapchat działa od ponad roku 9 lat i podbija świat. Ma ponad 238 milionów aktywnych użytkowników i pokonała platformy mediów społecznościowych Facebook I Twitter w wyświetleniach wideo od 2016 r.

Wskaźnik zaangażowania Snapchata jest również wysoki i tylko kilka firm nauczyło się, jak z niego korzystać.

Oto kilka innych powodów, dla których Snapchat jest dobrym kanałem monetyzacji:

 • 10% użytkowników Snapchata zgłosiło korzystanie z aplikacji w swoich firmach, podczas gdy 42% korzysta z platformy wyłącznie w celach rozrywkowych.
 • Aplikacja jest idealna do organizowania wydarzeń, konkursów i udostępniania kuponów.
 • Snapchat jest popularny wśród pokolenia Z i dobrze jest promować swoją firmę.
 • 50% użytkowników Snapchata ogląda filmy w sekcji odkrywania co tydzień.
 • Snapchat ma 5-krotnie wyższy wskaźnik zaangażowania niż inne platformy społecznościowe i rośnie z każdym dniem.
 • Użytkownicy Snapchata są otwarci na influencer marketing. Prawie wszyscy użytkownicy Snapchata twierdzą, że odkrywają produkty swoich ulubionych influencerów.

Jak zarabiać na Snapchacie?

Teraz, gdy wiesz, że Snapchat jest dobrym kanałem monetyzacji, następną rzeczą, której musisz się nauczyć, jest zarabianie na Snapchacie. Zebraliśmy listę wskazówek, jak zarabiać na Snapchacie.

 • Bądź autentyczny i staraj się być jak najbardziej sobą, aby mieć maksymalne zaangażowanie.
 • Zastosuj pomysły, które są na żądanie i zyskują popularność.
 • Korzystaj z funkcji Snapchata, takich jak filtry, soczewki i naklejki.
 • Bądź innowacyjny podczas tworzenia treści, przystawek i robienia selfie.
 • Promuj swoje produkty i usługi w wyjątkowy sposób, aby przyciągnąć potencjalnych klientów.
 • Zasięg na Youtube i innych platformach społecznościowych.
 • Dotrzyj do znanych influencerów Snapchata i współpracuj lub poproś ich o zaprezentowanie Twojego produktu.

Zanim zaczniesz korzystać z sugerowanych wskazówek, zawsze powinieneś to przemyśleć, śledzić i analizować pod kątem optymalizacji. Zbierz więcej obserwujących, zachęć ich swoimi treściami, aby mieli więcej wyświetleń i zarobić dodatkowe dochody.

Inne powiązane sugestie dotyczące zarabiania pieniędzy

Nie wszyscy mogą być świadomi Snapchata i to jest w porządku. Możesz zrobić coś innego na własną rękę, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Oto kilka sugestii, które możesz wypróbować:

Podsumowując – jak zarabiać na Snapchacie?

Zarabianie pieniędzy na Snapchacie może wydawać się łatwe, ale potrzebujesz czegoś więcej niż szczęścia, aby to się stało. Cały twój czas, wysiłek i strategie są niezbędne, aby mieć udane konto Snapchata do zarabiania pieniędzy.

Aby zarabiać na Snapchacie, musisz zebrać tysiące obserwujących. Po osiągnięciu tego punktu możesz wysyłać snapy wideo w Spotlight, zacząć promować marki, próbować tworzyć treści sponsorowane i zarabiać pieniądze online za pośrednictwem linków partnerskich.

Ale zaczyna się od jednego filmu. A kiedy już to opanujesz, zrób więcej. Pozwól, aby Twoje filmy wykonywały pracę za Ciebie i zdobywały popularność! To może i być może początek czegoś dobrego dla Ciebie, prawda?

Dostawanie bogaty lub bogaty wymaga ciężkiej pracy, cierpliwości i determinacji. Zajmijmy się tym!