Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zarabiać pieniądze z Airbnb ($1500 lub więcej)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać pieniądze z Airbnb ($1500 lub więcej)

Jeśli chcesz zarobić więcej pieniędzy i mieć w domu dodatkowy pokój, który możesz wynająć, Airbnb może być świetną okazją do zamiany tej dodatkowej sypialni na prawdziwe pieniądze.

Airbnb to firma, która oferuje niedrogie alternatywy wynajmu krótkoterminowego podróżnym, którzy chcą uniknąć wysokich kosztów hotelowych.

Witryna ogłasza dostępne pokoje, mieszkania własnościowe i domy do wynajęcia w trybie dziennym lub tygodniowym dla osób indywidualnych i grup osób podróżujących w celach zarobkowych lub dla przyjemności.

Oto prawdziwa historia Steve’a i Annette oraz ich doświadczeń z Airbnb. Przeczytaj go i dowiedz się, czy ogłoszenie wolnego miejsca na Airbnb może być dobrym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki.

Prawdziwa para zarabiająca pieniądze z AirBnB

Moi przyjaciele, Steve i Annette, szukali sposobów na uzyskanie stałych dochodów ubocznych. Wiedzą, że posiadanie wielu strumieni dochodów jest naprawdę pomocnym narzędziem dla tych, którzy mają cele finansowe, które chcą osiągnąć.

Wszystkie dzieci Steve’a i Annette były już dorosłe i wyprowadziły się z domu. Oznaczało to, że większość innych sypialni w ich domu była pusta.

Pewnego dnia przyszło im do głowy, że mogą umieścić jeden z tych dodatkowych pokoi Airbnb za dodatkową gotówkę.

Na początku oferowali jeden pokój i zarabiali około 500 dolarów miesięcznie. Po zapoznaniu się z tym, jak to działa, postanowili sprawdzić, czy mogą wystawić również drugi pokój w swoim domu i zwiększyć swoje dochody.

Zadziałało. W rzeczywistości działało to tak dobrze, że w chwili pisania tego artykułu zarabiają średnio $1500 miesięcznie ogłasza pokoje na Airbnb!

Nie wszystko jest idealne

Chociaż ich poboczna praca na Airbnb zdecydowanie przynosi im dochody, nie zawsze jest to bezproblemowy sposób na zarabianie pieniędzy.

Większość osób, które z nimi przebywały, była wspaniała, ale mieli też swoich wymagających gości.

Steve opowiedział mi o sytuacji, kiedy facet powiedział im, że zamierza zameldować się o 23:00, ale potem nie pojawił się aż do 1:30 rano

Ma to znaczenie, ponieważ Steve i Annette lubią witać swoich gości i umawiać ich na miejsce.

Nie trzeba dodawać, że witanie ludzi tak wcześnie rano nie jest idealne.

Ale gdzie jest wola, znajdzie się sposób. Steven i Annette zmienili swoją ofertę na Airbnb, tak aby zawierała informację, że nie akceptują już zameldowania w późnych godzinach nocnych. Zdecydowali również, że chcą prześwietlić wszystkich przyszłych gości.

Dzięki opcji natychmiastowej rezerwacji Airbnb podróżujący nie muszą uzyskiwać zgody gospodarza przed dokonaniem rezerwacji. Jeśli jednak gospodarz ma opcję natychmiastowej rezerwacji wyłączoną, może sprawdzić wszystkich kandydatów.

Włączenie natychmiastowej rezerwacji może mieć wpływ na zdolność gospodarza do szybkiego zarabiania pieniędzy na osobach podróżujących w ostatniej chwili, jednak sprawdzanie potencjalnych gości przed dokonaniem rezerwacji pozwala gospodarzom upewnić się, że gość (goście) pasuje do ich równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Rekommenderad:  Recenzja Spreadshirt: Zarabiaj pieniądze projektując i sprzedając koszulki

Dla Steve’a i Annette ważna jest ostrożność i unikanie gości, którzy mogą zakłócać ich równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Tak więc, chociaż Airbnb oferuje opcję natychmiastowej rezerwacji, zamiast tego wolą wstępnie sprawdzać swoich gości.

Kto korzysta z Airbnb?

Steve i Annette kazali ludziom nocować u nich z różnych powodów. Jedna para została z nimi, ponieważ przeprowadzali się z Indii do Arizony i potrzebowali miejsca na nocleg do czasu znalezienia stałego miejsca zamieszkania.

Mieli też ludzi, którzy zostali z nimi, gdy byli na wakacjach. Ponieważ Steve i Annette mieszkają w Arizonie, jest to niezwykle korzystne, gdy nadchodzi zima.

Średnia temperatura w okolicy Phoenix wynosi zimą około 67 stopni, więc ludzie podróżują z całego świata, aby cieszyć się ciepłem i uciec od śniegu.

Oto kilka innych powodów, dla których ludzie mogą korzystać z Airbnb:

 • Aby zatrzymać się na konferencji pracy
 • Aby odwiedzić chorego przyjaciela lub członka rodziny przez dłuższy czas
 • Aby pójść na ważne wydarzenie, takie jak mecz Super Bowl lub World Series
 • Mieć pobyt tam, gdzie jest dostęp do kuchni
 • Aby móc mieć pralnię na miejscu, gdzie przebywają
 • Aby móc zaoszczędzić pieniądze: Rezerwacje Airbnb są tańsze niż w większości hoteli

Jakich zarobków mogę się spodziewać jako gospodarz na Airbnb?

Na Airbnb można zarobić, ale wysokość opłaty za ofertę może się znacznie różnić w zależności od:

 • Wielkość Twojego wynajmu
 • Jakie to miłe
 • Dodatkowe udogodnienia
 • Bliskość popularnych miejsc, takich jak stadiony sportowe i inne obiekty

W przypadku Steve’a i Annette wystawiają każdy pokój za około 55 dolarów za noc. Liczba ta może się jednak zmieniać w zależności od pory roku.

Latem często pobierają niższe stawki, ponieważ w Arizonie jest bardzo gorąco.

W miesiącach zimowych mogą pobierać więcej opłat, ponieważ pogoda jest tak dobra, a Arizona jest popularnym miejscem dla osób, które chcą uciec od zimna i śniegu.

Jeśli zdecydowałeś się zostać gospodarzem Airbnb, umieściłeś wolny pokój w swoim domu lub mieszkaniu i przez pół miesiąca (14 dni) zarabiałeś 50 USD za noc, możesz zarobić nawet 700 USD miesięcznie.

Fajną rzeczą w wystawianiu ofert na Airbnb jest to, że dostajesz dokładnie tyle, ile obciążasz gościa. Airbnb dolicza podatki i opłaty do Twojej stawki za noc. Tak więc, jeśli pobierasz opłatę w wysokości 50 USD za noc, to właśnie otrzymasz zapłatę.

Wiele osób decyduje się na korzystanie z PayPal, aby otrzymywać płatności, jednak Airbnb płaci nawet opłatę za przetwarzanie płatności, więc nie jest to opłata, o którą musisz się martwić.

Co zrobić, jeśli chcę wymienić cały mój dom?

Airbnb może również przyjąć gospodarzy, którzy chcą wystawić cały swój dom. Opłaty za wykazy całych domów również są różne, ale zdecydowanie można w ten sposób zarobić więcej pieniędzy.

Rekommenderad:  Zbliża się premiera „Stranger Things” 3„A Netflix ujawnia więcej szczegółów serialu

Wynajęliśmy z żoną dom za 125 dolarów za noc, co było całkiem miłe. Użyjmy tej liczby do naszych obliczeń.

Gdybyś był w stanie wystawić cały dom na dwie trzecie miesiąca, mógłbyś zarobić $2500 miesięcznie.

Jak więc widzisz, możesz zarobić o wiele więcej, wymieniając cały dom, a nie tylko jeden pokój.

Mam bardziej luksusowy dom. Czego mogę się spodziewać?

W większości przypadków ładniejszy dom będzie oferowany za więcej pieniędzy na Airbnb. Szukałem domu z czterema sypialniami i trzema łazienkami w Scottsdale w Arizonie (zamożnym mieście) i znalazłem domy, w których ceny wahały się od 550 do 2500 dolarów za noc.

Oznacza to, że jeśli masz NAPRAWDĘ ładny dom i możesz dostać 2500 $ za noc, dwie noce w tygodniu przez miesiąc, możesz przynosić 20 000 $ miesięcznie. Chociaż nie jest to normalne, jest to możliwe.

Czego można się spodziewać, ogłaszając swoje miejsce jako gospodarza

Będziesz chciał się upewnić, że jesteś ubezpieczony, zamieszczając ofertę swojego miejsca na Airbnb.

Bycie gospodarzem na Airbnb ma wiele aspektów, więc upewnij się, że wystawiasz ofertę swojej nieruchomości dokładnie.

Ważne jest również, aby potencjalni goście wiedzieli, czego się spodziewać, zanim zarezerwują pokój lub cały dom w Twojej nieruchomości.

Oto kilka kwestii do rozważenia:

 • Poproś o kaucję na wypadek, gdyby coś się zepsuło. Depozyty są najczęściej pobierane, gdy goście wynajmują cały dom, ale zwykle nie są pobierane, gdy wynajmują pojedynczy pokój.
 • Wymagaj opłaty za sprzątanie z góry, abyś mógł zatrudnić kogoś lub zapłacić za własny czas na sprzątanie po gościach. Opłaty za sprzątanie mogą wynosić od 15 do 50 USD za prywatny pokój do setek dolarów za cały dom.
 • Note czy zezwalasz na zwierzęta w swojej ofercie, a jeśli tak, to jakie rodzaje i rozmiary. Jeśli wystawiasz prywatny pokój i masz własne zwierzęta, pamiętaj, aby zaznaczyć to w swojej ofercie.
 • Wspomnij, czy Twoje miejsce jest przyjazne dzieciom. Nawet jeśli wystawiasz pokój jednoosobowy, ktoś może chcieć lub musieć zabrać ze sobą dziecko.
 • Upewnij się, że wymieniłeś wszystkie udogodnienia, takie jak bezprzewodowy internet, telewizja kablowa, pralka i suszarka, basen itp. Wspomnij także, jakie popularne miejsca docelowe i lotniska znajdują się w Twojej okolicy oraz jak daleko jesteś od nich.
 • Zaproponuj zniżkę, jeśli ludzie zostaną na tydzień lub co miesiąc (jest to dobre, ponieważ wymaga mniej sprzątania i mniej wakatów).
 • Jeśli przeprowadzasz remonty lub aktualizacje, zablokuj daty, aby ludzie nie mogli dokonać rezerwacji w tych godzinach.

Czego można oczekiwać od pomocy technicznej Airbnb

Jeśli masz pytanie dotyczące hostingu lub gościa, osoby obsługujące hosting na żywo są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni tygodnia.

Rekommenderad:  Jak wyłączyć synchronizację kalendarza Yandex na urządzeniu z Androidem

Niektórzy przedstawiciele wsparcia znajdują się w krajach innych niż Stany Zjednoczone, ale w większości są bardzo troskliwi, kompetentni i pomocni w uzyskaniu odpowiedzi na Twoje pytania.

Bądź świadomy recenzji

Każda osoba, która u Ciebie przebywa, ma możliwość wystawienia recenzji, a jako gospodarz możesz wystawić opinię gościowi. Recenzje budują wiarygodność i prowadzą do statusu „Super Hosta”.

Status Super Hosta przybliża Cię do góry listy, gdy ludzie wyszukują w Twojej okolicy.

Opinie poprzednich gospodarzy gościa również mogą wiele powiedzieć o tym, czy dana osoba będzie pasować do Twojego pokoju gościnnego.

Ponadto, jeśli gość pozostawi negatywne recenzje większości osób, u których przebywał, warto wziąć to pod uwagę przed zatwierdzeniem jego rezerwacji.

Ponieważ recenzje są tak ważną częścią sukcesu Airbnb, ważne jest, aby zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby pokój lub dom, który wystawiasz, był przyjemny.

Oto kilka wskazówek, jak stworzyć gościnną atmosferę:

 • Upewnij się, że pokój i dom są czyste. Odkurzyć, odkurzyć lub zamiatać podłogi, upewnić się, że pościel jest świeża i czysta i utrzymuj porządek w domu.
 • Rozważ małe dodatki, jakie oferuje hotel. Zapewnij ładnie złożone ręczniki i myjki. Oferuj mydła, szampony i inne artykuły higieniczne o własnych rozmiarach. Dodaj butelkowaną wodę do pokoju.
 • Pomyśl o stworzeniu ulotki dla każdego pokoju lub domu, który udostępnia atrakcje i dobre restauracje w Twojej okolicy. Dołącz numery do Lyft, Uber lub lokalnych usług taksówkarskich.
 • Zapewnij osobowość plus. Bądź miły i gościnny, ale nie narzucający się. Pozwól gościowi zainicjować większość nieistotnej rozmowy.

Możesz też grzecznie sugerować recenzje. Chociaż nie możemy kontrolować tego, co piszą nasi goście, rozmawiamy z nimi o tym, co chcą, abyśmy o nich napisali i co bylibyśmy wdzięczni, gdyby o tym wspomnieli.

Streszczenie

Aby zmaksymalizować swój sukces jako gospodarz Airbnb, chcesz wyróżnić się na tle innych ofert i pomóc w ograniczeniu wolnych miejsc.

Steve i Annette robią to, od czasu do czasu dzieląc się kolacją z niektórymi ze swoich gości. Odbyli wspaniałe rozmowy ze swoimi gośćmi, a nawet zaprzyjaźnili się z niektórymi z nich.

Praca nad uprzyjemnieniem pobytu każdego gościa pomoże uczynić Twój dom popularnym Airbnb miejsce docelowe i potencjalnie przyspieszyć uzyskanie statusu Super Gospodarza, abyś mógł nadal maksymalizować to popularne źródło dochodów.

Table of Contents