Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zarejestrować nową subskrypcję Xbox Game Pass od firmy Microsoft [Program poleceń]

Firma Microsoft wprowadziła nowy program polecający Xbox Game Pass, który umożliwia członkom Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass zaproszenie maksymalnie pięciu znajomych na bezpłatne 14-dniowe wersje próbne PC Game Pass. Za pomocą tego programu gracze mogą zapraszać swoich znajomych i rodzinę do bezpłatnego korzystania z Game Pass. Przyjrzymy się, jak zapewnić swoim znajomym bezpłatną wersję próbną Game Pass.

Zanim zrobisz cokolwiek innego, ważne jest, aby zrozumieć, że program polecający jest dostępny tylko dla znajomych, którzy nigdy nie korzystali z Game Pass. Nie zostaną oni zakwalifikowani do tej oferty, jeśli Twój znajomy zarejestrował się już w Game Pass przy użyciu adresu e-mail, który podałeś. ponownie planuję skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego.

Ponadto, jeśli Twój znajomy zaakceptuje ofertę polecenia, nie będzie mógł później skorzystać z innej oferty wprowadzającej, takiej jak karty promocyjne dołączone do akcesoriów.

Kroki, aby podarować nową subskrypcję Xbox Game Pass firmy Microsoft [Referral Program]

Jak podarować nową subskrypcję Xbox Game Pass firmy Microsoft [Referral Program]

Aby wysłać zaproszenie do polecania znajomych w ramach usługi Game Pass, dostępne są dwie metody. Pierwsza metoda polega na otwarciu aplikacji Xbox na komputerze i przejściu do Game Pass znajdującego się po lewej stronie. The Daj PC Game Pass przycisk można znaleźć na środku ekranu po dotarciu do strony głównej Game Pass. Kliknięcie tego przycisku spowoduje wyświetlenie mniejszego okna, w którym będziesz mógł utworzyć link do zaproszeń. Możesz udostępnić to zaproszenie łącznie pięciu znajomym, którzy nigdy nie subskrybowali Game Pass.

Druga metoda polega na wejściu na oficjalną stronę Xbox, gdzie można znaleźć tę nową funkcję. Po zalogowaniu się na swoje konto zostanie wyświetlony plik Zaproś swoich znajomych przycisk pojawi się na środku ekranu. Kliknij ten przycisk, aby uzyskać dostęp do linku z zaproszeniem. Gdy tylko będziesz mieć link, możesz wysłać go znajomym e-mailem lub inną platformą społecznościową.

PC Game Pass obejmuje dostęp do wszystkich gier Microsoft na Xbox PC, setek gier na PC innych firm, tytułów Bethesda na PC oraz członkostwo EA Play umożliwiające wypróbowywanie nowych wydań przez maksymalnie 10 godzin. To sprawia, że ​​jest to doskonała alternatywa dla każdego, kto chce wypróbować Game Pass za darmo, zanim za niego zapłaci.

Podsumowując, program polecający Microsoft Game Pass to wspaniała szansa na zapoznanie znajomych i rodziny z korzyściami płynącymi z Game Pass. Możesz z łatwością podarować swoim znajomym bezpłatną wersję próbną Game Pass i zachęcić ich, aby dołączyli do ekscytującego grania w setki gier na PC, wykonując proste kroki opisane w tym artykule.