Jak zarejestrować swoją firmę w Mapach Google i Google Moja Firma

Czy niedawno założyłeś firmę i chcesz zarejestrować się w wyszukiwarce Google? Tak, Google Moja Firma jest kluczem do Twojego pytania.

Google odgrywa ważną rolę w naszym życiu, podejmując właściwe decyzje. Zwykle szukamy właściwego produktu przed zakupem lub odpowiedniego miejsca przed wyjazdem, czytając recenzje, uzyskując numery sklepów itp. i dzisiaj wszystko staje się rutyną. Oczywiście nie byliśmy zaskoczeni.

A teraz ci, którzy chcą umieścić swoją nazwę w wyszukiwarce, muszą wiedzieć, jak dodać firmę do Google. W tym poście poinformujemy Cię, jak założyć firmę w Google i cieszyć się dużą liczbą klientów. Każdy z nas może to skonfigurować z podstawowymi informacjami, których mogą potrzebować klienci, takimi jak adres, godziny pracy, oceny klientów itp. I jesteś gotowy!

Przeczytaj także: Rozwiń swój biznes dzięki WhatsApp Business

Jak zdobyć firmę w Google Business

Jeśli to twoje pytanie, wykonaj kroki wymienione poniżej.

Zdał 1: Iść do Google Moja Firma.

Uzyskaj moją firmę w Google Business

Zdał 2: Przejdź do prawego górnego rogu i wyszukaj „Enter” i „Zarządzaj teraz”. Jeśli Twoja firma jest już tutaj założona, nie musisz się rejestrować, lepiej nią zarządzać, pisząc nazwę firmy.

Na przykład, kiedy szukam Unearth, widzę, że jest już zarejestrowany, a jeśli jestem właścicielem, mogę nim zarządzać z tego miejsca.

znajdź swoją firmę i zarządzaj nią

Zdał 3: Zaloguj się przy użyciu firmowego konta e-mail. Kliknij „Dodaj swoją firmę do Google”.

twoja nazwa handlowa

Zdał 4: Wybierz nazwę firmy lub możesz nawet wybrać jedną z poniższych kategorii.

Zdał 5: Wybierz typ firmy, którą chcesz pokazać na mapach Google, jej adres, lokalizację i inne szczegóły tutaj. Zostaniesz również poproszony o podanie danych kontaktowych i innych opcjonalnych danych, które można wypełnić w razie potrzeby.

jaki jest Twój adres

Zdał 6: Na koniec wybierz opcję weryfikacji. Możesz sprawdzić później, klikając Sprawdź później „>> Później”.

Dodatkowe wskazówki:

 • Tam, gdzie wpiszesz swój numer telefonu i adres e-mail, możesz wybrać opcję stwórz darmową stronę internetową pojawia się zgodnie z podanymi informacjami.
 • Stronę z napisem „Zarejestruj się już zgłoszono” można wypełnić, klikając opcję Żądanie dostępu. Zostaną podane bardziej szczegółowe wytyczne.
 • Wykonując powyższe czynności, możesz z powodzeniem prowadzić swoją firmę w Google.

  Przeczytaj także: Jak wysłać wiadomość do firmy za pośrednictwem Map Google

  Jak mogę uzyskać swoją firmę w Mapach Google?

  Nadszedł czas, aby skonfigurować swoją firmę na mapach Google, zacznijmy od uzyskania dostępu do Twojej sistema komputer

  Zdał 1: Zaloguj się na swoje konto mapy Google.

  Zdał 2: Istnieje kilka sposobów zarejestrowania firmy w Google.

  metoda 1: Kliknij przycisk Menu po lewej stronie. Przewiń listę i wyszukaj „Dodaj swoją firmę”. Po kliknięciu możesz postępować zgodnie z instrukcjami, aby dodać nazwę firmy i inne wymagania z przodu.

  mapy Google

  metoda 2: Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolne miejsce na mapie i wybierz opcję „Dodaj firmę”. Po kliknięciu tutaj zostaniesz poproszony o dodatkowe informacje, aby utworzyć listę firm w Google.

  umieść swoją firmę w Mapach Google

  I w ten sposób zyskujesz swoją firmę w Mapach Google!

  Przeczytaj także: Jak rozwijać swoją firmę w Google

  Owinąć

  Dlatego wspomnieliśmy, jak zarejestrować firmę w Mapach Google i Google Business. Teraz możesz łatwo powiedzieć światu, gdzie znajduje się Twoja firma, a zadowoleni klienci powiedzą Ci, jak się masz. Ciekawe, prawda?

  Twoja firma będzie wyglądać podobnie do poniższego obrazu z Twoim adresem, godzinami otwarcia, telefonem i komentarzami. Zorganizuj się i od razu zacznij przepływy pieniężne!

  zarejestruj swoją firmę w Mapach Google