Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zarobić 200 $ (szybko) dziennie: 23 sposoby na zarobienie 200 $

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarobić 200 $ (szybko) dziennie: 23 sposoby na zarobienie 200 $

O ile lepsze byłoby twoje życie finansowe, gdybyś wiedział, jak zarobić 200 dolarów dziennie i to szybko? Możesz wykorzystać te pieniądze na spłatę długów, utworzenie funduszu awaryjnego, zaoszczędzenie na dom lub inwestowanie długoterminowe.

23 sposoby jak SZYBKO zarobić 200 $

Ten przewodnik zawiera nie mniej niż 23 sposoby na zarobienie 200 $. Niektóre z nich są jednorazowymi okazjami, podczas gdy inne mogą regularnie płacić 200 USD lub więcej. Niektóre z pomysłów na liście dotyczą dochodu pasywnego, dzięki czemu możesz zarabiać pieniądze podczas snu.

Brzmi interesująco? Przejdźmy do listy.

Sprzedawaj usługi jako freelancer

Freelancerzy oferują usługi osobom fizycznym i firmom na podstawie umowy. Są samozatrudnieni i nie są pracownikami firmy. Jeśli masz jakiekolwiek umiejętności, które można sprzedać, istnieje duża szansa, że ​​możesz na nich zarabiać jako freelancer.

Aby rozpocząć, reklamuj swoje usługi na zewnętrznych platformach handlowych, takich jak praca nadrzędna I Fiverr. W miarę zdobywania doświadczenia możesz znaleźć lepszą pracę i podnieść stawki.

Freelancerzy zazwyczaj pracują nad projektami dla wielu klientów w tym samym czasie. Oto kilka typowych zleceń dla freelancerów, za które można zapłacić 200 USD dziennie lub więcej.

1. Pisanie niezależne

Blogi i strony internetowe, zwłaszcza te większe, potrzebują ludzi do dostarczania treści na ich strony. Niezależni pisarze w dużej mierze wypełniają tę rolę.

Na początku możesz zarobić tylko około 50 USD na artykuł, ale możesz zwiększyć tę kwotę do 200 USD, 300 USD i więcej w miarę zdobywania doświadczenia, w zależności od tematu. Gdy zbudujesz bazę klientów i staniesz się bardziej biegły w pisaniu, możesz zarobić 200 $ dziennie. Może nawet stać się Twoim zajęciem na pełen etat.

Jeśli jesteś zainteresowany niezależnym pisaniem, sprawdź artykuł Holly Johnson na tej stronie, Jak zostać niezależnym pisarzem (od 0 do 30 000 USD miesięcznie). Jest pełen wskazówek jednego z odnoszących największe sukcesy niezależnych pisarzy w sieci.

2. Ghostwriting

Ghostwriting jest formą niezależnego pisania, ale piszesz treści, które zostaną opublikowane w czyimś imieniu. Wiele osób w Internecie i innych miejscach chce tworzyć książki, samouczki i inne długie projekty, ale nie ma czasu na faktyczne pisanie. Jeśli jesteś silnym pisarzem i nie masz nic przeciwko temu, by ktoś inny przypisywał sobie zasługi za twoją pracę, ghostwriting może być dla ciebie.

3. Korepetycje

Korepetycje to jedna z najlepszych strategii pomagania dzieciom, które zmagają się z zadaniami szkolnymi. Możesz zostać korepetytorem z prawie każdego przedmiotu, ale nauki ścisłe i matematyka to dwie najbardziej dochodowe nisze. Możesz łatwo się zakwalifikować, jeśli masz wykształcenie pedagogiczne lub specjalizację z dowolnego przedmiotu na studiach.

Możesz szukać pracy jako korepetytor w lokalnych szkołach lub świadczyć swoje usługi online. Dwie strony internetowe, które mogą ci w tym pomóc, to Wyzant I Korepetytor Ja. Możesz zarejestrować się w jednym z nich, a rodzice i uczniowie znajdą drogę do Ciebie.

Korepetytorzy mogą zarobić od 25 do 50 dolarów na godzinę. Dzięki temu możesz otrzymać 200 $ w mgnieniu oka!

4. Nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka

Nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka jest bardziej wyspecjalizowaną wersją korepetycji. Na ogół będziesz pomagać niedawnym imigrantom lub ich dzieciom uczyć się lepiej mówić po angielsku.

Z pewnością możesz oferować swoje usługi lokalnie, często za pośrednictwem lokalnych szkół. Ale możliwe jest również skorzystanie ze źródeł internetowych w celu zlokalizowania studentów zagranicznych.

Przykładem jest strona internetowa o nazwie SayABC, która może pomóc Ci zacząć. Wymagają certyfikacji w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka i obecnie płacą 21 USD za 40-minutową sesję korepetycji. (Oferują również pisanie koncertów za 30-45 USD za godzinę.)

5. Opieka nad dziećmi

Według Parents.com średnia krajowa stawka dla opiekunek wynosi 20,57 USD za godzinę opieki nad jednym dzieckiem i 23,25 USD za dwoje. W dużych miastach opłaty są jeszcze wyższe. Możesz zarobić nawet 200 $ w ciągu jednego dnia opieki nad dzieckiem.

Lokalnie można znaleźć koncerty opieki nad dziećmi, często pocztą pantoflową. Ale jeśli chcesz zwiększyć swoją aktywność – i swoje dochody – możesz opublikować swoje usługi na Care.com. To internetowy rynek opieki nad dziećmi, który może połączyć Cię z klientami w Twojej okolicy.

Rekommenderad:  Jak szybko ukryć aplikacje na iPhonie bez ich usuwania [2023]

6. Opieka nad osobami starszymi

Jest to rozwijający się obszar opieki domowej, a w Twojej okolicy mogą być setki seniorów potrzebujących pomocy. Możesz oferować swoje usługi lokalnie, często za pośrednictwem agencji i centrów seniorów.

Możesz także skorzystać z giełd internetowych. Care.com oferuje również opiekę nad osobami starszymi oraz opiekę nad dziećmi. Inną opcją są odwiedziny aniołów. Oferują pracę opiekunki w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Jeśli posiadasz silne „umiejętności miękkie”, takie jak słuchanie, empatia, współczucie, motywacja, cierpliwość itp., odniesiesz sukces w tego typu pracy.

To może być jeden z najlepszych sposobów na szybkie zarobienie 200 $. Jak wiecie, reklama w mediach społecznościowych w dużym stopniu zastąpiła prasę i ogłoszenia drobne. Niemal każda firma musi być obecna w mediach społecznościowych. Niestety, wielu jest notorycznie złych w praktyce.

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w budowaniu publiczności za pośrednictwem mediów społecznościowych, czy to jest Twitter, InstagramLub Facebook, możesz stworzyć udaną kampanię reklamową dla małych firm. A pieniądze mogą być bardzo dobre. W końcu zwiększasz przychody ich firm i zwalniasz ich z zadania, którego prawdopodobnie nie lubią.

8. Zostań Wirtualną Asystentką

Małe firmy potrzebują pomocy, ale nie zawsze mogą sobie pozwolić na zatrudnienie pełnoetatowych pracowników do każdego zadania. Mogą jednak pozwolić sobie na twoje usługi na podstawie umowy.

Pomyśl o dowolnej usłudze, którą możesz świadczyć, czy to fakturowaniu, obsłudze klienta, księgowości, czy po prostu o czymkolwiek innym, i poszukaj małej firmy w Twojej okolicy, która potrzebuje pomocy. Sprawdź mój post Jak zostać wirtualną asystentką, aby uzyskać więcej pomysłów, jak to zrobić.

9. Zostań tłumaczem online

Wiele firm potrzebuje kogoś do transkrypcji treści, zwłaszcza kancelarie prawne. Prawie wszystko, co robią, musi być gdzieś rejestrowane.

Jeśli nigdy nie myślałeś o byciu transkrypcjonistą, sprawdź stronę internetową o nazwie TranscribeAnywhere.com. Zapewnią ci wszystko, czego potrzebujesz, w tym kurs, jak zostać prawniczym transkrypcjonistą. Następnie możesz użyć aplikacji o nazwie Transkrybuj mnie pomoc w znalezieniu stałej pracy. Wynagrodzenie zaczyna się od 15 do 22 USD za godzinę, ale może być znacznie wyższe w przypadku specjalnych nisz.

10. Zostań Facebook Marketingowiec

Czy wiedziałeś? Możesz zarabiać na Facebook, największa na świecie platforma mediów społecznościowych. Ale Facebook to coś więcej niż miejsce do łączenia się z przyjaciółmi. To jedna z największych platform reklamowych na świecie. Poznaj tajniki umieszczania i zarządzania Facebook reklamy, a następnie pomóż lokalnym firmom tworzyć i zarządzać nimi Facebook kampanie reklamowe.

11. Dostawa żywności lub paczki

Ekonomia koncertów zrewolucjonizowała wszystko, od tego, jak zamawiamy jedzenie, po sposób, w jaki się poruszamy. Możesz stać się częścią ekonomii koncertów – i zarobić dodatkowe pieniądze – zostając dostawcą usług takich jak DoorDash, Uber, Lyft, Koledzy z pocztyi więcej.

Ponieważ tak wiele produktów musi być dostarczanych „od drzwi do drzwi”, możesz łatwo znaleźć pracę, która Ci się spodoba i będzie pasować do Twojego harmonogramu.

12. Zostań nauczycielem zastępczym

Według Biura Statystyki Pracy, średnia płaca nauczyciela zastępczego wynosi 18,47 USD za godzinę. To średnia krajowa; wskaźnik ten jest wyższy w dużych obszarach metropolitalnych i niektórych okręgach szkolnych.

Oczywiście nie jest to źródło dochodu typu „po godzinach”. Ale może pracować dla gospodyń domowych i emerytów. Jeśli masz doświadczenie w nauczaniu lub nawet wykształcenie wyższe, możesz kwalifikować się do znalezienia pracy jako nauczyciel zastępczy. Sprawdź wymagania w okręgach szkolnych w Twojej okolicy, aby ustalić, czy się kwalifikujesz.

Zostań przedsiębiorcą na pół etatu

Kilka następnych pomysłów na zarabianie pieniędzy wymaga od ciebie naprężenia mięśni przedsiębiorczości. Ich rozwój często zajmuje trochę więcej czasu, ale każdy z nich ma realny potencjał, aby stać się pełnoetatowym biznesem.

13. Sprzedawaj ręcznie robione towary na Etsy

Masz talent do robienia rękodzieła? Jeśli zrobisz, Etsy to cały rynek online, na którym możesz sprzedawać to, co robisz. Wiele osób wykonuje rękodzieło do sprzedaży na wyprzedażach rękodzieła i pchlich targach. Ale Etsy oferuje rynek, który jest zawsze otwarty.

Rekommenderad:  Udział Chrome w rynku spada, podczas gdy Edge i Windows 10 zwiększa się szybko

14. Sprzedawaj lokalnie na Craigslist i Facebook Rynek

Prawdopodobnie już wiesz, że miliony ludzi sprzedają przedmioty w serwisie eBay. Ale możesz także sprzedawać przedmioty lokalnie, wymieniając je na Craigslist lub Facebook Rynek. Wiele osób odnosi sukcesy na obu platformach.

Zaletą Craigslist i Facebook Marketplace polega na tym, że możesz sprzedawać większe przedmioty – które często mają wyższą cenę – bez martwienia się o opakowanie i wysyłkę.

Jest to szczególnie lukratywny rynek, jeśli chcesz odsprzedawać duże przedmioty, takie jak sprzęt AGD, meble lub sprzęt do ćwiczeń.

15. Uruchom bloga

To jest osobisty faworyt. Ale jako doświadczony bloger przyznaję, że zarabianie 200 dolarów dziennie na blogowaniu będzie wymagało więcej czasu, wysiłku i poświęcenia niż inne metody opisane w tym przewodniku.

Jeśli chcesz to zrobić, sprawdź mój post Jak założyć blog od podstaw i sprawić, by działał. Zaufaj mi, kiedy już uruchomisz swojego bloga, może on zmienić życie. Nie tylko możesz zarobić dużo pieniędzy, ale także otworzyć drzwi do możliwości, których nigdy sobie nie wyobrażałeś.

Jeśli potrzebujesz odrobiny motywacji – lub po prostu chcesz zobaczyć, co jest możliwe, dowiedz się, jak zarobiłem ponad $1097 757 z blogów.

16. Utwórz stronę internetową, aby sprzedawać produkt lub usługę

Czy istnieje produkt lub usługa, o których wiesz, że mógłbyś je sprzedać, gdybyś miał odpowiednią platformę? Jeśli tak, być może nadszedł czas, aby odkurzyć ten pomysł i stworzyć stronę internetową, aby go sprzedawać. Miliony ludzi zrobiło to z powodzeniem.

Może to być produkt „z półki” lub taki, który sam stworzysz. Przykłady obejmują napisanie e-booka lub utworzenie kursu online. Możesz założyć stronę internetową poświęconą sprzedaży, a nawet stworzyć pasywne źródło dochodu w tym procesie.

17. Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny to strategia generująca dochód, w ramach której promujesz produkty i usługi stron trzecich. Za każdym razem, gdy zostanie dokonana sprzedaż z reklamy lub linku w Twojej witrynie, otrzymasz prowizję od dostawcy. Marketing afiliacyjny jest najczęściej prowadzony na blogu lub stronie internetowej.

Jeśli masz dużą i/lub bardzo zaangażowaną publiczność, może to być pasywny sposób na stały dochód. To także sposób na zwiększenie przychodów generowanych przez Twojego bloga lub stronę internetową.

18. Projektowanie stron internetowych i zarządzanie stronami internetowymi

Nie musisz mieć strony internetowej, aby zarabiać 200 USD dziennie. Wielu właścicieli witryn zleca na zewnątrz projektowanie i zarządzanie witrynami. Jako projektant stron internetowych możesz zarabiać zarówno na projektowaniu, jak i bieżącym zarządzaniu witryną.

Jeśli wiesz, jak tworzyć strony internetowe i zarządzać nimi, reklamuj swoje usługi na platformach internetowych, takich jak ProBloggerLinkedIn i podobnych witrynach, aby zacząć zdobywać klientów.

19. Zostań osobistym trenerem

Jeśli masz kilka lat doświadczenia w swojej dziedzinie kariery, zwłaszcza jeśli zajmujesz się zarządzaniem, możesz zarobić dodatkowe pieniądze jako trener osobisty. To specjalność, w której możesz pomóc nowym i średniozaawansowanym pracownikom w rozwoju kariery. I możesz zastosować coaching osobisty w niemal każdej karierze.

Twoje doświadczenie wraz z dodatkowymi badaniami pomoże ci stać się skutecznym trenerem. Możesz pobierać opłaty godzinowe lub na podstawie stałej opłaty. Możesz znaleźć klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych, zwłaszcza na LinkedIn.

Inne sposoby zarabiania 200 $ dziennie

20. Inwestowanie

Okay, jeśli chcesz zarabiać 200 $ dziennie na inwestowaniu, na początek musisz mieć znaczną ilość kapitału. Ale jeśli to zrobisz, jesteś na dobrej drodze do generowania dochodu pasywnego.

Jednym ze sposobów na to byłoby zainwestowanie w portfel wysokiej jakości akcji dywidendowych, powszechnie znanych jako Dywidendowi arystokraci. Lub zamiast kupować pojedyncze akcje, możesz kupić fundusz giełdowy (ETF) Arystokratów dywidendy, taki jak Fundusz ProShares NOBL.

Najłatwiejszym sposobem zakupu akcji i funduszy ETF jest skorzystanie z internetowej firmy maklerskiej, takiej jak Robinhood, M1 Finance, Ally Invest lub SoFi.

Nieruchomości to kolejna dobra inwestycja w dochód pasywny. Ale nie musisz kupować fizycznej nieruchomości ani zajmować się kłopotami związanymi z byciem właścicielem.

Doskonałym przykładem jest Fundrise. Możesz inwestować w portfele nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, nawet jeśli nie masz doświadczenia w inwestowaniu w nieruchomości.

Rekommenderad:  Jak zweryfikować przekazane wiadomości WhatsApp pod kątem dezinformacji

21. Wynajmij swój dom z Airbnb lub VRBO

Aby uzyskać bardziej praktyczne podejście do inwestowania w nieruchomości, rozważ wynajęcie pokoju w swoim domu lub całego domu na Airbnb lub VRBO. Więcej zarobisz, jeśli Twój dom znajduje się w dużym mieście lub popularnej miejscowości turystycznej.

Platformy internetowe, np AirBnb I VRBO może to ułatwić. Dostarczą Ci wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zorganizować wynajem krótkoterminowy w swoim domu. Zapłacisz za ich usługi, ale działają one jako internetowe targowiska, które łączą Ciebie i potencjalnych najemców.

22. Skorzystaj z bonusów za rejestrację

Istnieje wiele sposobów na zdobycie bonusów za rejestrację. Karty kredytowe ze zwrotem gotówki są jednym z najlepszych źródeł. Większość kart kredytowych z nagrodami oferuje bonusy powitalne równe setkom dolarów, jeśli wydasz do określonej kwoty w ciągu pierwszych kilku miesięcy posiadania karty.

Bonusy za karty kredytowe są bardzo powszechne i stanowią jeden z najłatwiejszych sposobów na szybkie zarobienie 200 USD lub więcej.

23. Skorzystaj z bonusów za polecenie

To jeden z najczęściej pomijanych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Ale wiele firm oferuje premie za polecenie nowych klientów. Otrzymasz premię za polecenie, gdy polecisz firmę znajomemu lub członkowi rodziny. Często osoba polecona również otrzyma bonus.

Na przykład Swagbucks wypłaci Ci premię w wysokości 10% zarobków Twojego poleconego tak długo, jak ta osoba pozostaje aktywnym członkiem.

Sprawdź również u swojego pracodawcy, czy ma program premii za polecenie dla potencjalnych pracowników.

Często zadawane pytania

Jak szybko zarobić 200 $ dziennie?

To zależy od tego, co uważasz za szybkie! Jeśli szukasz zapłaty w ciągu kilku dni, rozważ takie działania, jak praca jako wolny strzelec, opieka nad dziećmi, opieka nad osobami starszymi i sprzedawanie swoich rzeczy na Craigslist i Facebook Rynek.

Ale jeśli chcesz regularnie zarabiać 200 USD dziennie, będziesz chciał skupić się na projektach długoterminowych, takich jak inwestowanie, rozpoczynanie dodatkowej działalności lub uruchamianie bloga lub strony internetowej opartej na produktach.

Czy można zarobić 200 dolarów w jeden dzień?

Tak, jest, ale jeśli chcesz zarobić pełne 200 $, musisz zaangażować się w jedno z długoterminowych przedsięwzięć, takich jak freelancing lub zostać przedsiębiorcą w niepełnym wymiarze godzin. Czas rozruchu na tych stanowiskach może wynosić miesiące.

Co mogę zrobić z dodatkowymi 200 $ dziennie?

Prawie wszystko, co chcesz! Wyobraź sobie, że masz dodatkowe pieniądze co miesiąc – a nawet codziennie – na spłatę kart kredytowych, zasilenie konta bankowego lub zasilenie konta emerytalnego?

Dolna linia

W tym przewodniku omówiłem 23 różne pomysły poboczne. Ale jeśli szukasz bardziej konkretnych przykładów, sprawdź mój post z najlepszymi 37 najlepszymi pomysłami na zgiełk na 2023 rok. Na pewno znajdziesz pomysł generujący dochód, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Jeśli marzyłeś o lepszej przyszłości finansowej, musisz nauczyć się zarabiać dodatkowe pieniądze. Gdy to zrobisz, będziesz mógł wyjść z długów, zapłacić za rzeczy, które chcesz, oraz oszczędzać i inwestować na niesamowitą przyszłość. Znajdź strategię – lub kombinację strategii – która będzie dla Ciebie najlepsza i zacznij już dziś.