Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zarobić 400 dolarów dziennie – 13 realistycznych metod (przewodnik 2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarobić 400 dolarów dziennie – 13 realistycznych metod (przewodnik 2023)

Chcesz zarabiać 400 dolarów dziennie?

Choć może się to wydawać niemożliwe, istnieje kilka sposobów zarabiania pieniędzy, które mogą przynieść nawet 400 USD dziennie.

w tym poście Zbadam, jak zarobić 400 USD dziennie, kilka wskazówek dotyczących zarabiania pieniędzy w Internecie i wiele więcej. Zacznijmy!

Ile kosztuje 400 dolarów dziennie?

Zarabianie 400 dolarów dziennie jest równoznaczne z zarabianiem 146 000 dolarów rocznie.

To duży dochód, z którego większość ludzi byłaby zadowolona.

I jest to całkowicie możliwe. Chociaż możesz pomyśleć, że zarobienie tylu pieniędzy będzie niemożliwe, mylisz się!

WSKAZÓWKA: Najlepiej zacząć od mniejszego celu, zanim zaczniesz dążyć do zdobycia wszystkich 400 USD. Na przykład zacznij od zarobienia 50 $ dziennie, potem 100 $ dziennie, następnie 300 $ dziennie, zanim zarobisz 400 $ dziennie.

Najlepsze sposoby zarabiania 400 $ dziennie

1. Blogowanie

Blogowanie to jeden z najlepszych sposobów na zarobienie 400 dolarów dziennie lub więcej. Bloguję od ponad 3 lat i zarabiaj ponad 400 USD dziennie na moim portfolio witryn.

Jest to jedna z najlepszych pobocznych czynności, które możesz zacząć od niewielkich pieniędzy, ponieważ koszt założenia bloga jest minimalny.

Zazwyczaj możesz uruchomić swojego bloga za około 100 USD rocznie, ale czasami może to być nawet mniej.

Po pierwsze, będziesz chciał mieć biznesplan blogowania. Pomoże Ci to określić, o czym będzie Twój blog, jak będziesz zarabiać pieniądze i jakie są Twoje cele.

Po przygotowaniu planu musisz zabezpieczyć domenę dla swojej witryny i kupić hosting do przechowywania plików.

Polecam użycie Namecheap do zakupu nazwy domeny i SiteGround do hostingu. Platformy te są najbardziej renomowanymi i niedrogimi opcjami na rynku.

Będziesz chciał wybrać domenę, która rezonuje z Twoim tematem lub niszą. Na przykład, jeśli zakładasz bloga o gotowaniu lub przepisach, świetnym pomysłem będzie coś związanego z gotowaniem w nazwie.

Po zakupie hostingu możesz bezpłatnie zainstalować WordPress na swojej stronie. SiteGround może zrobić to za Ciebie bezpłatnie. Jest to bardzo łatwe i mają mnóstwo samouczków, które są pomocne dla początkujących.

Następnie możesz wybrać motyw swojego bloga, aby uzyskać pożądany projekt. Istnieje wiele bezpłatnych motywów lub możesz zdecydować się na zakup motywu premium, który można lepiej dostosować.

W końcu nadszedł czas, aby rozpocząć tworzenie treści!

Kluczem jest tworzenie wysokiej jakości treści, które rezonują z czytelnikami. To najbardziej czasochłonny proces, ale też najważniejszy. Jeśli nie możesz zbudować zaufania wśród odbiorców, będzie ci trudniej zarabiać na swoim blogu.

Więc w jaki sposób blog zarabia pieniądze?

Blogi mogą zarabiać dzięki reklamom graficznym, marketingowi afiliacyjnemu, sprzedaży postów sponsorowanych i nie tylko.

Na moich blogach łączę wiele metod – ale 99% z nich pochodzi z reklam displayowych i marketingu afiliacyjnego, tak działa większość blogów.

Oto zarobki jednej z moich witryn w ciągu jednego miesiąca z reklam graficznych. Nieźle jak na słodki dochód pasywny!

Nie oczekuj jednak, że zaczniesz zarabiać 400 dolarów dziennie z dnia na dzień.

W wielu przypadkach, może minąć kilka miesięcy, zanim Twój blog ruszy z miejsca i zacznie zarabiać przyzwoity dochód.

Po kilku miesiącach Twój blog może przynosić dochód pasywny, co oznacza, że ​​możesz zarabiać nawet podczas snu!

Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu na blogowaniu, sprawdź mój post na temat zakładania bloga, aby uzyskać więcej informacji.

2. Mycie samochodów

Jeśli mieszkasz w cieplejszym klimacie, mycie samochodów może być świetnym sposobem na zarobienie 400 USD dziennie lub więcej.

Jest to jedna z najlepiej płatnych pobocznych czynności i może być świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy, jeśli szukasz natychmiastowej gotówki.

Oczywiście samochody można myć tylko wtedy, gdy jest ładna pogoda, więc może to nie być świetna opcja na zimowe miesiące.

Aby rozpocząć działalność w zakresie detalowania samochodów mobilnych, będziesz potrzebować podstawowych materiałów eksploatacyjnych i sprzętu.

Niektóre z najbardziej powszechnych materiałów eksploatacyjnych używanych w mobilnym detalowaniu samochodów obejmują:

 • Myjka ciśnieniowa
 • Szampon i wosk samochodowy
 • Ręczniki
 • Gąbki
 • Węże i końcówki do węży

Aby znaleźć klientów, możesz reklamować swoje usługi lokalnie Facebook grupy, a nawet chodząc od drzwi do drzwi w Twojej okolicy.

Rekommenderad:  Jak tworzyć komórki tego samego rozmiaru w Arkuszach Google

Ilość pieniędzy, które możesz zarobić, zależy od Twojej okolicy i liczby samochodów, które możesz umyć.

Powszechne jest pobieranie opłat od 50 do 150 USD za samochód i możesz ukończyć kilka dziennie, aby osiągnąć swój cel i zarobić 400 USD dziennie.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, jak uszczegółowić samochód!

3. Pielęgnacja trawnika

Pielęgnacja trawnika to kolejna świetna letnia praca, która może pomóc Ci zarobić do 400 USD dziennie lub więcej.

Wierzcie lub nie, ale w szkole średniej prowadziłem firmę zajmującą się pielęgnacją trawników, która była całkiem dochodowa. Mój partner biznesowy i ja w końcu sprzedaliśmy firmę, kiedy udaliśmy się na studia za niezłą porcję gotówki.

Jeśli chodzi o pielęgnację trawników i kształtowanie krajobrazu, musisz być w porządku z ciężką pracą i musisz znaleźć sposób na promocję swojej firmy. Przekonałem się, że ulotki były niezwykle skuteczne w pozyskiwaniu nowych klientów. Dotarliśmy około 3% współczynnika konwersji dla każdej rozdanej przez nas ulotki.

Wykonując prostą matematykę, możesz zobaczyć, że 100 ulotek = 3 klienci. 3 klientów = ponad 100 USD tygodniowo.

Aby rozpocząć działalność związaną z pielęgnacją trawników, musisz zainwestować w podstawowe materiały eksploatacyjne i sprzęt.

Niektóre z kluczowych dostaw obejmują:

 • Kosiarka
 • Przycinarka
 • Dmuchacz
 • Kanistry gazowe
 • Sznurek trymera
 • Przyczepa do przewożenia sprzętu

Ilość pieniędzy, które możesz zarobić, będzie zależała od twojego miasta i każdej indywidualnej nieruchomości, którą utrzymujesz.

W wielu przypadkach można pobierać opłaty od 40 do 100 USD za jard tygodniowo.

Dzięki architekturze krajobrazu możesz zarobić jeszcze więcej. Możliwe jest ładowanie powyżej $1,000 za ściółkowanie i odchwaszczanie ogrodu, które można ukończyć w ciągu jednego dnia.

Gorąco polecam wypróbowanie firmy zajmującej się pielęgnacją trawników i kształtowaniem krajobrazu, jeśli chcesz zarabiać 400 USD dziennie. To wspaniała dodatkowa rozrywka dla nastolatków lub każdego, kto nie ma nic przeciwko wkładaniu pracy.

4. Pisanie niezależne

Pisanie niezależne to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie dla początkujących, ponieważ rozpoczęcie nic nie kosztuje i możesz zarobić świetne pieniądze.

Dzięki niezależnemu pisaniu możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie (z połączeniem internetowym) i ustalać własne godziny i stawki.

To sprawia, że ​​jest to doskonała opcja dla matek pozostających w domu lub każdego, kto szuka elastycznej dodatkowej pracy.

Aby rozpocząć pracę jako niezależny pisarz, masz kilka opcji.

Po pierwsze, możesz utworzyć bezpłatny profil na platformie takiej jak Upwork lub Fiverr. Te niezależne witryny pozwalają znaleźć pisanie koncertów od klientów z całego świata. Nierzadko pobiera się opłatę w wysokości 100 USD za godzinę!

Po drugie, możesz założyć własną stronę internetową do pisania niezależnych tekstów i sprzedawać swoje usługi firmom i przedsiębiorcom. Rozpoczęcie może być nieco trudniejsze i zająć więcej czasu, ale w ten sposób można również zarobić więcej pieniędzy.

Wreszcie możesz dotrzeć do lokalnych firm i zaprezentować swoje usługi.

Istnieje wiele różnych możliwości niezależnego pisania i możesz zarobić tyle pieniędzy, na ile pozwalają twoje umiejętności.

Niektóre popularne rodzaje pisania niezależnego obejmują:

 • Pisanie postów na blogu
 • Przekonujący copywriting
 • Copywriting w e-commerce
 • Copywriting e-mail marketingowy

Każdy rodzaj copywritingu będzie wymagał nieco innego zestawu umiejętności i poziomu doświadczenia, więc miej to na uwadze, starając się o występy.

W zależności od Twojego doświadczenia, możesz zarobić do $1 za napisane słowo.

na przykład 1Post na blogu zawierający 000 słów może Ci zapłacić $1,000. W tym tempie całkiem łatwo jest zarobić 400 $ dziennie na tym pobocznym występie.

Zarabianie 400 dolarów dziennie jest łatwiejsze niż myślisz dzięki niezależnemu pisaniu. Jeśli nie wiesz, jak i gdzie zacząć, obejrzyj poniższy film.

5. Znajdź nową pracę

Niektóre prace płacą 400 USD dziennie lub więcej, ale często wymagają więcej szkoleń, wiedzy i edukacji niż standardowe prace.

Więc jeśli szukasz długoterminowego rozwiązania, aby zarobić 400 USD dziennie, możesz rozważyć jedną z tych ofert pracy:

 • Inżynieria
 • Obroty
 • Marketing
 • Rachunkowość
 • Oficerowie kredytów hipotecznych

Na przykład oficerowie kredytów hipotecznych mogą z łatwością zarobić 150 000 $ rocznie Szklane drzwi – co przekroczyłoby cel 400 USD dziennie. I nie potrzebujesz nawet dyplomu ukończenia studiów, aby zacząć.

Rekommenderad:  Korzystaj z WhatsApp Web jak ekspert 5 triki i opcje, których być może nie znałeś

Oczywiście to tylko kilka przykładów z wielu różnych prac, za które płaci się średnio 400 USD dziennie lub więcej. Możesz nawet znaleźć pracę za 1000 $ za godzinę!

Aby znaleźć jedną z tych ofert pracy, musisz przeprowadzić badania, nawiązać kontakty i dotrzeć do firm z wybranej dziedziny lub branży.

Możesz również skorzystać z tablicy ogłoszeń, takiej jak Indeed lub Glassdoor, aby znaleźć dobrze płatne oferty pracy w Twojej okolicy.

Chociaż są szanse, że nie znajdziesz jednej z tych ofert pracy z dnia na dzień – jeśli będziesz nadal aplikować, w końcu osiągniesz wymarzoną pracę.

6. Wynajmowanie rzeczy

Wynajmowanie rzeczy może być świetnym sposobem na zarobienie 400 USD dziennie, nie robiąc nic.

To doskonały sposób na generowanie dochodu pasywnego i zarabianie na autopilocie – o co mi chodzi.

Na przykład wynajęcie części garażu to prosty i łatwy sposób na zarobienie dodatkowych kilkuset dolarów miesięcznie.

Jeśli jednak chcesz zarabiać 400 USD dziennie za pomocą tej metody, będziesz musiał wykazać się kreatywnością przy wypożyczaniu rzeczy.

Na przykład możesz wynająć samochód, miejsce w garażu, sprzęt do trawników lub miejsce w szafie. Ale to nie to. Możesz także wypożyczyć elektronikę, taką jak drony, drukarki 3D i inne unikalne przedmioty, których ludzie mogą nie mieć.

Jeśli chcesz wypożyczyć swoje rzeczy, sprawdź Jodlizuj.

Łącząc wiele rzeczy do wynajęcia, możesz osiągnąć swój cel i zarobić 400 USD dziennie.

Powiązana lektura: Jak szybko zarobić 5000 $

7. Sprzedawaj Zbiory Zdjęć

Innym wspaniałym sposobem na zarabianie pasywnego dochodu i zarabianie 400 USD dziennie jest sprzedaż zdjęć stockowych online.

Jeśli masz pasję do fotografii, dlaczego nie zarabiać na robieniu zdjęć?

Wraz z postępem aparatów fotograficznych niekoniecznie potrzebujesz najwyższej klasy lustrzanki cyfrowej, aby rozpocząć. Niektórzy ludzie potrafią używać swoich telefonów komórkowych do robienia i sprzedawania zdjęć.

Możesz wystawiać swoje zdjęcia na sprzedaż w jednej z wielu witryn ze zdjęciami stockowymi, takich jak Shutterstock. Wszystkie są zasadniczo takie same, więc możesz znaleźć platformę, która najbardziej Ci odpowiada.

Ile możesz zarobić z tym pobocznym zgiełkiem?

Wszystko zależy od tego, ile zdjęć możesz sprzedać. Niektórzy fotografowie mogą zarobić ogromne dochody z tej dodatkowej pracy, podczas gdy inni mogą zarobić kilkaset dolarów rocznie.

Będziesz chciał przeprowadzić badania, aby dowiedzieć się, jakie rodzaje zdjęć sprzedają się i jak możesz zmaksymalizować swoje szanse na zostanie czołowym fotografem stockowym.

8. Sprzedawaj rękodzieło online

Jeśli jesteś przebiegły, istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na obróbce drewna i sprzedaży rękodzieła online.

Na przykład możesz sprzedawać drewnianą biżuterię, dekoracje do domu, meble, a nawet niestandardowe prezenty.

Istnieje wiele platform, na których możesz sprzedawać swoje rękodzieło online, takich jak Etsy lub Amazon Wykonany ręcznie.

Aby rozpocząć, po prostu utwórz sklep na jednej z tych witryn i zacznij wystawiać swoje produkty na sprzedaż.

Dzięki odpowiednim produktom i marketingowi możesz z łatwością zarobić 400 USD dziennie, sprzedając swoje rękodzieło online.

Potrzebuję pomocy? Sprawdź poniższy film, aby uzyskać więcej informacji!

9. Rozpocznij biznes marketingu cyfrowego

Marketing cyfrowy to niezwykle cenna umiejętność, której potrzebuje wiele firm, które przenoszą się do świata online.

Oznacza to, że istnieje mnóstwo możliwości zarabiania pieniędzy na Twoich umiejętnościach, pomagając firmom budować świadomość ich produktów i usług.

Istnieje wiele różnych rodzajów marketingu cyfrowego, w tym:

 • Marketing mediów społecznościowych
 • Optymalizacja wyszukiwarki
 • Płatna reklama cyfrowa
 • marketingu influencerów

Tworząc agencję marketingową wokół jednego z tych obszarów, możesz stać się ekspertem, któremu firmy ufają, jednocześnie zarabiając świetne pieniądze.

Niektóre z najlepszych agencji marketingu cyfrowego zarabiają rocznie 100 milionów dolarów lub więcej, pomagając firmom rozwijać się i Ty możesz zrobić to samo.

Kiedy zakładasz agencję marketingową, jest duża konkurencja, więc będziesz musiał znaleźć sposób, aby zachęcić klientów do korzystania z Twojej firmy zamiast innych. Widziałem, jak niektórzy ludzie stają się kreatywni i używają Twitter i inne media społecznościowe jako sposób na przyciągnięcie klientów. Na przykład Jared Bauman z 201 Twórcze używa go, aby przyciągnąć 20% swoich nowych klientów.

Rekommenderad:  Integracja z Magento Salesforce: wszystko, co musisz wiedzieć

W marcu 20% przychodów mojej agencji będzie pochodzić z Twitter. To zawiera:

– projekty jednorazowe
– bieżące miesięczne umowy SEO

Pomagamy wielu witrynom z treścią i stowarzyszonym, firmom SAAS i lokalnym klientom.

Zapewnienie analizy witryny, planów treści, bieżącego SEO itp

— Jared Bauman (@jaredbauman) 15 marca 2023 r

10. Zainwestuj w nieruchomości z Arrived

Inwestowanie to świetny sposób na zarabianie pieniędzy i zarabianie 400 USD dziennie, ale na początek będziesz potrzebować trochę pieniędzy.

Aplikacje do inwestowania w nieruchomości, takie jak Arrived, umożliwiają inwestowanie w nieruchomości na wynajem za jedyne 100 USD. Oznacza to, że prawie każdy może zacząć!

W Arrived podoba mi się to, że możesz wybrać, w które nieruchomości chcesz zainwestować, zamiast wiązać swoje pieniądze w wiele różnych nieruchomości.

Z powrotami w okolicy 8% do 10% rocznie, to świetny sposób na budowanie bogactwa i zamianę pieniędzy na więcej pieniędzy.

Chociaż zarobienie 400 USD dziennie na samych nieruchomościach zajmie dużo pieniędzy, gorąco polecam zacząć już dziś.

11. Inwestuj w akcje

Podobnie jak inwestowanie w nieruchomości, inwestowanie na giełdzie to kolejny świetny sposób na zarabianie 400 USD dziennie ze swoich pieniędzy.

Korzystając z platformy takiej jak Acorns, możesz otrzymać 20 $ całkowicie za darmo przy pierwszej wpłacie i bez większego wysiłku inwestować na giełdzie. Platforma jest niezwykle prosta w użyciu, więc nie musisz być ekspertem, aby zacząć.

Podobnie jak w przypadku nieruchomości, potrzeba dużej ilości pieniędzy, aby uzyskać duże zwroty z giełdy.

Jeśli jednak chcesz być cierpliwy, możesz z łatwością zarobić 400 USD dziennie, inwestując swoje pieniądze w czasie.

12. Zostań influencerem w mediach społecznościowych

Innym świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie bez płacenia za nic jest rozwijanie kanału w mediach społecznościowych i wykorzystywanie marketingu afiliacyjnego do zarabiania pieniędzy.

Istnieje wiele sieci społecznościowych, których możesz używać do zarabiania pieniędzy. Niektóre z najpopularniejszych to:

Ale jak właściwie zarabiać?

Aby zarabiać w mediach społecznościowych, musisz zdobyć dużą liczbę obserwujących, a następnie współpracować z markami lub firmami, które zapłacą Ci za promowanie ich produktów lub usług.

Na przykład, jeśli utworzysz plik Twitter założyć konto i zbudować grupę skupioną wokół kondycji i zdrowia, możesz promować suplementy i inne produkty zdrowotne, aby zarabiać pieniądze.

Ilość pieniędzy, które możesz zarobić na marketingu afiliacyjnym, jest niezwykła. Niektórzy marketerzy przesadzają 6- dane liczbowe z ich wysiłków.

Na przykład Chris Bumstead, popularny kulturysta, zarabia fortunę jego Instagram następny.

Nie zawsze jest to łatwe, ale jeśli zrobisz to poprawnie, możesz zarobić duże sumy pieniędzy.

13. Pracuj jako Konsultant

Konsulting to kolejny świetny sposób na zarobienie 400 USD dziennie bez żadnych kosztów początkowych, jeśli masz wiedzę lub doświadczenie, które mogą przynieść korzyści firmom.

Istnieje wiele różnych rodzajów usług konsultingowych, które możesz zaoferować, takich jak marketing w mediach społecznościowych, optymalizacja wyszukiwarek i prawie wszystko inne, co jest cenne dla firm.

Niektórzy konsultanci pobierają ponad 500 dolarów za godzinę za poświęcony czas 1 godzina konsultacji dziennie może pomóc w osiągnięciu celu.

Ostatnie przemyślenia na temat zarabiania 400 dolarów dziennie

Istnieje wiele różnych sposobów zarabiania 400 USD dziennie.

Od założenia firmy online po doradztwo lub zostanie influencerem w mediach społecznościowych – zarabianie 400 USD dziennie jest z pewnością możliwe.

Wszystko zależy od czasu i wysiłku, który chcesz poświęcić. Prawdopodobnie nie stanie się to z dnia na dzień, ale z czasem, jeśli będziesz się tego trzymał, są szanse, że będziesz w stanie zarobić 400 USD dziennie.