Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zarządzać zapasami w szczycie sezonu e-commerce

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarządzać zapasami w szczycie sezonu e-commerce

Jeśli masz setki lub tysiące jednostek SKU, którymi musisz zarządzać w szczycie sezonu e-commerce, najprawdopodobniej zrozumiesz, jak bolesne i stresujące może być zarządzanie zapasami.

Założę się, że masz mnóstwo zapasów, setki klientów i nieefektywne metody, takie jak Excel, do śledzenia wszystkich zapasów.

Załóżmy, że prowadzisz firmę jubilerską, lubisz tworzyć piękne dzieła sztuki przy użyciu biżuterii z koralików i prawdopodobnie masz problemy z zarządzaniem stroną biznesową. Musisz dowiedzieć się, za ile sprzedać swoją biżuterię, aby zachować rentowność, a jednocześnie zarządzać odpowiednią ilością dostaw w miarę zmian popytu.

The właściwy system zarządzania zapasami pozwoli Ci skupić się na sprzedaży biżuterii z koralików, poświęcając mniej czasu na przeglądanie liczb i zajmowanie się domowymi arkuszami kalkulacyjnymi.

Oto trzy ważne inajlepsze praktyki zarządzania zapasami o czym należy pamiętać, szukając pakietu oprogramowania do kupienia dla swojej firmy e-commerce:

Jedna z najtrudniejszych części prowadzenia biznes e-commerce zajmuje się obsługą i śledzeniem pozycji w Twoim ekwipunku. Jest to bardzo ważne przy ocenie pakietu oprogramowania dla Twojej firmy. Śledzenie zapasów pozwoli Ci monitorować koszty zaopatrzenia i robocizny, a także pomoże Ci ustalić właściwy poziom cen dla wytwarzanej i sprzedawanej sztuki produktu.

Proces odbioru, pakowania i wysyłki jest podstawą każdej transakcji detalicznej online. Świetne oprogramowanie do zarządzania zapasami natychmiast dostosuje zapasy po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym, automatycznie utworzy listy przewozowe tego, co należy zapakować i wysłać. Mając wszystkie te informacje na wyciągnięcie ręki, proces kompletacji, pakowania i wysyłki będzie wymagał znacznie mniej czasu i wysiłku. Przyspieszenie tego procesu to świetna oszczędność czasu i pieniędzy dla Twojej firmy.

Śledzenie zamówień Twoich poprzednich klientów pozwoli Ci informować ich o wyprzedażach i nowych produktach, które chcesz promować. Równie ważna jest realizacja zamówienia. Klienci są bardziej niecierpliwi niż kiedykolwiek, a wydajność ma znaczenie, jeśli chcesz zatrzymać klientów. Świetny pakiet oprogramowania do zarządzania zapasami pozwoli Ci łatwo śledzić stan zapasów i ułatwi zarządzanie i realizację zamówień od początku do końca.

Rekommenderad:  Co to jest widoczność w wyszukiwarce i dlaczego ma znaczenie dla SEO?