Jak zatrzymać przesyłanie zdjęć / filmów HD do Facebook od…

Kiedy mam nieograniczony luksus danych komórkowych, przesyłam strumieniowo wysokiej jakości muzykę, filmy i przesyłam zdjęcia HD do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook Nigdy nie martw się. Jednak gdy na ograniczonym paśmie zabraknie gazu na długo przed terminem, wolę monitorować swoje wykorzystanie, aby móc wycisnąć jak najwięcej danych komórkowych. I właśnie dlatego znalazłem sposób, aby przestać przesyłać zdjęcia / filmy HD Facebook z urządzeń iPhone i Android. Jeśli moje uczucia również do ciebie pasują, pozwól, że pokażę ci, jak możesz przesłać zdjęcia niskiej jakości Facebook.

Przesyłaj zdjęcia i filmy niskiej jakości do Facebook z iPhone’a i Androida

Ładowanie zdjęć niskiej jakości nie tylko zużywa mniej danych komórkowych, ale także zużywa stosunkowo mniej baterii. Jeśli więc chcesz, aby bateria Twojego urządzenia działała nieco dłużej między ładowaniami, ta mała sztuczka może się przydać. Mówiąc o procesie, jest to bardzo proste i możesz to zrobić bezpośrednio z Facebook Aplikacja. Ponieważ jest bardzo podobny dla systemów iOS i Android, pokazujemy tylko zrzuty ekranu aplikacji na iOS.

1. Otwórz to Facebook i gra karta menu.

2. Teraz przewiń w dół i dotknij Ustawienia i prywatność. Następnie dotknij Ustawienia.

dotknij Ustawienia

3. Przewiń w dół do filmy i zdjęcia sekcji i dotknij jej.

Dotknij Wideo i zdjęcia

Note: Na urządzeniach z Androidem musisz dotknąć opcji Media i Kontakty.

4. Na dół Ustawienia wideo / zdjęć, wyłącz przełącznik na Prześlij HD.

Przesyłaj zdjęcia niskiej jakości do Facebook

Całkiem! Śmiało, za każdym razem, gdy publikujesz zdjęcie FacebookAutomatycznie zmieni go na niską jakość, oszczędzając dane komórkowe i dane baterii. Co więcej, spowoduje to również szybsze ładowanie obrazów.

Zatrzymaj przesyłanie zdjęć i filmów HD do Facebook Użyj aplikacji ustawień iOS

Jeśli używasz systemu iOS, możesz także wyłączyć ten przełącznik ładowania HD w aplikacji Ustawienia. Proces ten wydaje się znacznie łatwiejszy niż ten znaleziony w Internecie. Facebook Aplikacja.

  1. Wodowanie Konfiguracje aplikacja na twoim urządzeniu. Następnie przewiń w dół i wybierz Facebook.

Przewiń w dół i dotknij Facebook

2. Przewiń ponownie w dół i wyłącz przełącznik Prześlij HD na dół Wideo i Zdjęcie to na zewnątrz Aplikacja do konfiguracji.

Aby zapobiec Facebook przesyłanie zdjęć i filmów HD

Otóż ​​to!

Przesyłaj zdjęcia i filmy niskiej jakości do Facebook

W ten sposób możesz przesyłać obrazy o niższej jakości Facebook. Jak powiedziałem wcześniej, zawsze lepiej jest opublikować swoje zdjęcia w najlepszej jakości, aby mieć więcej okazji do uzyskania wielu polubień i komentarzy. Dlatego trzymaj się tej sztuczki tylko podczas przechowywania danych komórkowych lub wydłużania żywotności baterii urządzenia, co jest ważniejsze niż modne wykonywanie zdjęć. Facebook. Niedawno omówiliśmy post, który był równie pomocny w usuwaniu dostępu do aplikacji innych firm. Facebook. Sprawdź, czy chcesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo i prywatność.