Jak zatrzymać Skype Od automatycznego uruchamiania na komputerze Mac

W przypadku korzystania Skype na Macu mogłeś to zauważyć Skype uruchamia się automatycznie na komputerze Mac i działa w tle. Poniżej znajdują się kroki Stop Skype Od automatycznego uruchamiania na komputerze Mac.

Przestań Skype Od automatycznego uruchamiania na komputerze Mac

Skype uruchamia się automatycznie na komputerze Mac, aby upewnić się, że komputer jest zawsze w stanie gotowości do odbioru Skype Połączenia i wiadomości.

Problem polega jednak na tym Skype zaczyna się wraz z komputerem Mac i pozostaje aktywny i działa w tle, zużywając zasoby na urządzeniu.

Ponieważ Skype jest znana jako aplikacja wymagająca dużych zasobów Skype automatyczne uruchamianie na komputerze Mac i kontynuowanie działania w tle może mieć wpływ na wydajność komputera Mac.

Ponadto, jeśli tylko używasz Skype raz na jakiś czas nie pozwala się na to pozwolić Skype aby automatycznie uruchamiać się na komputerze Mac i nadal działać w tle.

1. Przestań Skype Od automatycznego uruchamiania na komputerze Mac

W przypadku zauważenia spowolnienia lub spadku wydajności komputera Mac po instalacji Skype, prawdopodobnie jest zaznaczona opcja „Otwórz przy logowaniu” Skype Aplikacja na Maca.

Na szczęście bardzo łatwo jest odznaczyć tę opcję, na wypadek, gdybyś był w stanie uzyskać dostęp Skype z Docka na komputerze Mac.

Kliknij prawym przyciskiem myszy Skype ikona znajdująca się w Docku Maca> najedź kursorem myszy Opcje i kliknij Otwórz przy logowaniu opcja w menu kontekstowym.

Keep Skype Otwórz przy opcji logowania na komputerze Mac

Spowoduje to odznaczenie opcji „Otwórz przy logowaniu” i zapobieganie Skype od automatycznego uruchomienia na komputerze Mac przy następnym uruchomieniu komputera.

2. Przestań Skype Od automatycznego uruchamiania na komputerze Mac przy użyciu ustawień

Możesz także zatrzymać Skype Automatyczne uruchamianie na komputerze Mac, przechodząc do Preferencji systemowych.

1. Kliknij na Apple Ikona znajduje się w menu górnego paska komputera Mac i kliknij Preferencje systemowe w rozwijanym menu.

Otwórz Preferencje systemowe na komputerze Mac

2. Na ekranie Preferencji systemowych kliknij przycisk Użytkownicy i grupy opcja

Opcja ustawień użytkowników i grup na Macu

3. Na ekranie Użytkownicy i grupy kliknij swój Nazwa konta > Przedmioty logowania tab

Zapobiegaj Skype od Uruchamianie automatyczne na komputerze Mac

4. W oknie Elementy logowania wybierz Skype i kliknij minus Ikona „-” Usuwam Skype z listy programów, które mogą uruchamiać się automatycznie na komputerze Mac.