Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zbudować bazę danych w panelu C przy użyciu narzędzia Bazy danych MySQL

Najpierw wpisując sposób wejścia do C-Panel wchodzimy do hosta C-Panel naszej witryny, następnie z bazy danych w panelu c klikamy na ikonkę Bazy MySQL.

Aby wejść na tę stronę, tutaj w sekcji utwórz nową bazę danych musimy stworzyć dla siebie nową bazę danych, a w sekcji nowej bazy danych w tym polu musimy wpisać nazwę żądanej bazy danych, napisać test i teraz aby utworzyć tę bazę danych, kliknij przycisk Utwórz bazę danych na niebiesko.

Zbuduj bazę danych w panelu C

Aby zobaczyć zielony komunikat i bazę danych, zobaczenie tego komunikatu oznacza, że ​​nasza baza danych została pomyślnie utworzona, teraz klikamy przycisk wróć. Zbuduj bazę danych w panelu CAby powrócić do strony głównej Ustawień bazy danych.

Krok tworzenia nazwy użytkownika bazy danych

Cóż, teraz musimy utworzyć użytkownika lub użytkownika dla tej bazy danych, którą stworzyliśmy, aby to zrobić, kliknij skok do MySQL-a użytkowników stąd lub przewiń w dół, aby przejść do sekcji użytkowników MySQL, a tutaj jest napisana część dodaj nowego użytkownika w polu nazwy użytkownika, wprowadzamy nazwę użytkownika tego użytkownika z bazy danych zgodnie z potrzebami, ponownie piszemy tutaj minus , ale to nie znaczy, że nazwa użytkownika bazy danych musi być taka sama, jak nazwa bazy danych w poprzednim kroku. Stworzyłem go, żeby był taki sam. A w polach hasło i hasło ponownie musimy wprowadzić bezpieczne hasło dla tego użytkownika z naszej bazy danych, a ponieważ nie chcemy konkretnego hasła, klikamy tutaj przycisk generatora haseł, aby utworzyć dla nas silne hasło. A teraz w oknie generatora haseł kopiujemy wygenerowane hasło z tej części i zapisujemy je w pliku notatnika, swoją drogą pamiętaj o zapisaniu tego hasła w bezpiecznym miejscu bo będzie Ci potrzebne później, to mam taką opcję skopiowane Sprawdź to hasło w bezpiecznym miejscu, a następnie wybierz opcję użyj hasła, aby wygenerowane hasło zostało automatycznie umieszczone w polach haseł. Zbuduj bazę danych w panelu CTeraz kliknij przycisk Utwórz użytkownika, aby zakończyć etapy tworzenia bazy danych nazw użytkowników. Zbuduj bazę danych w panelu CAby zobaczyć zielony komunikat Pomyślnie utworzyłeś użytkownika MySQL o nazwie i teraz kliknij przycisk powrotu. Zbuduj bazę danych w panelu CAby ponownie wejść na stronę główną ustawień naszej bazy danych.

CZYTAĆ:  Top 15 najlepszych programów do zarządzania zadaniami dla małych firm

Połącz bazę danych z nazwą użytkownika bazy danych

W ostatnim kroku musimy połączyć utworzoną bazę danych z użytkownikiem lub utworzonym użytkownikiem bazy danych, którego teraz utworzyliśmy, aby połączenie między nazwą bazy danych a nazwą użytkownika bazy danych było dobrze ustanowione, w tym celu przewiń w dół, aby dotrzeć do Wybierz sekcję Dodaj użytkownika do bazy danych i z tej sekcji wybierz użytkownika bazy danych, a następnie wybierz bazę danych, którą utworzyliśmy w pierwszym kroku, a następnie kliknij tutaj niebieski przycisk dodawania. Zbuduj bazę danych w panelu CAby wejść na stronę Zarządzaj uprawnieniami użytkowników i na tej stronie musimy ukończyć poziom dostępu do naszej bazy danych, ale najpierw upewniamy się, że przed sekcją użytkownika i bazy danych wprowadzono żądanego użytkownika i żądaną bazę danych, a teraz z tutaj opcja wszystkich uprawnień Zaznacz, aby wybrać wszystkie te poziomy dostępu, a teraz kliknij niebieski przycisk wprowadzania zmian, aby sfinalizować te ustawienia. Zbuduj bazę danych w panelu CAby zobaczyć zielony komunikat Nadałeś użytkownikowi żądane uprawnienia w bazie danych, Zbuduj bazę danych w panelu CWidzisz, to jest nazwa naszej bazy danych, a to jest nazwa użytkownika naszej bazy danych, z których każda jest oddzielona podkreśleniem, więc nazwa naszej bazy danych to dokładnie ta fraza ze środkowym podkreśleniem, więc jeszcze raz podkreślamy, że jeśli podczas instalacji System zarządzania treścią Konieczne było wprowadzenie nazwy bazy danych, należy wpisać tę frazę w całości z podkreśleniem w środku, a w przypadku nazwy użytkownika bazy danych należy wpisać tę frazę dokładnie w całości, w przeciwnym razie proces instalacji systemu zarządzania treścią będzie trudno. Wpisujesz, gdziekolwiek chciałeś wpisać hasło do bazy danych, wpisujesz dokładnie to hasło, które utworzyłeś w procesie tworzenia nazwy użytkownika bazy danych, a także kazali ci zachować je w pliku Notatnika, ponieważ będziemy go potrzebować w przyszłości.

Nawiasem mówiąc, jeśli oglądasz samouczek dotyczący tworzenia bazy danych w hoście C-Panel, po czym możesz zainstalować Joomla lub WordPress na swoim hoście za pomocą tego samouczka, sugerujemy Ci film instruktażowy na temat instalacji WordPressa lub film instruktażowy dotyczący instalacji Joomla w bazie wiedzy. Zobacz gospodarza Fa, ponieważ dzięki tym tutorialom możesz to zrobić łatwiej.

CZYTAĆ:  Najlepsze serwery Discord do zaprzyjaźnienia się, aby dołączyć

W następnym filmie instruktażowym, jak szybko zbudować bazę danych w C-panelu, nauczymy Cię Zbuduj bazę danych witrynę hostingową C-panel, więc dołącz do nas i zobacz więcej filmów edukacyjnych na temat C-Panel, który jest jednym z najpopularniejszych panele kontrolne do zarządzania hostingiem, odwiedź stronę Mizbanfa.net lub tę Śledź nas na Twitterze i korzystaj ze wszystkich naszych tutoriali za darmo

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz zerowe motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz zerowe motywy WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie karbonnBezpłatne pobieranie motywów WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo