Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zdobyć gotówkę na aluminiowe puszki (do 100 USD tygodniowo)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zdobyć gotówkę na aluminiowe puszki (do 100 USD tygodniowo)

Jednym ze sposobów zarabiania przyzwoitych pieniędzy na boku jest zbieranie i recykling aluminiowych puszek.

Może to być realny sposób zarabiania pieniędzy, ale musisz wiedzieć, jak to zrobić w sposób, który zapewnia największy zysk.

Pieniądze, które zarobisz na recyklingu puszek, zależą od wielu czynników, ale dobrą wiadomością jest to, że koszty początkowe są niskie.

Mając kilka worków na śmieci i dobre źródło do zbierania puszek, jesteś na najlepszej drodze do zdobycia gotówki na aluminiowe puszki.

Ile firmy zajmujące się recyklingiem płacą za puszki?

Według aplikacji iScrapkrajowa witryna ekspertów zajmująca się recyklingiem złomu, prąd średnia krajowa płaca za recykling aluminium wynosi około 25 centów za funt.

Ceny recyklingu aluminium są oparte na aktualnej cenie spotowej surowców za aluminium, a firmy zajmujące się recyklingiem zazwyczaj płacą około połowy aktualnej ceny spot.

Tak więc, jeśli obecna cena spot towaru wynosi 50 centów, podmioty zajmujące się recyklingiem prawdopodobnie zapłacą około 25 centów za funt.

Jednak niektórzy nie wiedzą, że ceny aluminium można negocjować. Więc jeśli pójdziesz do zakładu recyklingu i zaoferują ci 15 centów za funt, możesz spróbować negocjować do 20 centów za funt lub więcej.

Z tego powodu ważne jest, aby firma zajmująca się recyklingiem nie oszukała Cię i nie zapłaciła mniej niż aktualna średnia cena krajowa.

Ważne jest również, aby pamiętać, że jeśli nie otrzymujesz zapłaty na miejscu za puszki aluminiowe, które przynosisz do centrum recyklingu, powinieneś otrzymać pisemną informację o cenie i płatności przed opuszczeniem centrum.

Ponieważ ceny aluminium zmieniają się codziennie, dzień oczekiwania może spowodować niższą wypłatę, jeśli nie masz pisemnej umowy na dostarczane puszki.

Rekommenderad:  Recenzja Swagbucks: czy warto poświęcić swój czas?

Czy wiesz, że możesz nawet sprzedawać tabletki z puszką popu za pieniądze?

Ile dostaniesz za puszki z rachunkami za butelki?

W niektórych stanach średnie ceny recyklingu aluminium nie mają zastosowania, ponieważ stan uchwalił tak zwany „rachunek za butelkę”. Rachunki za butelki to przepisy stanowe, które nakładają minimalne wypłaty na puszki i butelki z recyklingu.

Obecnie dziesięć stanów w USA ma aktywne rachunki za butelki, które wymagają minimalne wypłaty pomiędzy 5 centów i 10 centów za puszkę aluminiową z recyklingu.

Oznacza to, że jeśli mieszkasz w jednym z dziesięciu stanów z rachunkami za butelki, Twój potencjalny dochód z recyklingu puszek aluminiowych właśnie wzrósł astronomicznie. Obecna średnia cena za funt w USA wynosząca 25 centów przekłada się na mniej więcej jeden cent za puszkę.

Jeśli mieszkasz w stanie z rachunkiem za butelkę, możesz zarobić od pięciu do dziesięciu razy więcej za puszkę niż w stanie bez rachunku za butelkę.

Na przykład, gdybyś mógł zbierać 1000 puszek tygodniowo, przy 10 centach za puszkę zarobiłbyś 100 dolarów tygodniowo.

Stany, które obecnie mają rachunki za butelki

  • Kalifornia
  • Connecticut
  • Hawaje
  • Iowa
  • Maine
  • Massachusetts
  • Michigan
  • Nowy Jork
  • Oregon
  • Vermont

Jeśli mieszkasz w jednym z tych stanów (lub mieszkasz w pobliżu granicy jednego z tych stanów), recykling puszek aluminiowych może być dla Ciebie bardziej opłacalny.

Gdzie zbierać aluminiowe puszki

Pierwsze pytanie, które powinieneś sobie zadać przed rozpoczęciem recyklingu puszek aluminiowych, brzmi: „Skąd wezmę puszki?” Cóż, masz kilka opcji.

Zapytaj rodzinę, przyjaciół i sąsiadów

Najpierw zacznij od własnego domu, członków rodziny i domów w sąsiedztwie. Zapytaj ich, czy oddają swoje puszki do recyklingu, a jeśli nie, czy będą mieli coś przeciwko, jeśli zdejmiesz je z ich rąk. Niektóre rodziny piją dużo napojów gazowanych, co może zaowocować wieloma puszkami do kolekcji.

Rekommenderad:  Zarówno gracze, jak i audiofile będą chcieli mieć najnowsze, działające w dwóch trybach słuchawki douszne Asusa

Uważaj jednak na przeszukiwanie koszy na śmieci sąsiadów w poszukiwaniu aluminiowych puszek bez ich zgody.

W niektórych stanach obowiązują przepisy, które tego zabraniają. Jeśli nie chcesz, aby twoi sąsiedzi odłożyli dla ciebie puszki, upewnij się, że masz ich pozwolenie, zanim wyjmiesz puszki z ich pojemników do recyklingu przy krawężniku.

Twoje miejsce pracy

Możesz również sprawdzić w swoim miejscu pracy jako potencjalne źródło zbierania puszek aluminiowych. Większość firm ma automaty z napojami gazowanymi w swoich pokojach socjalnych. Co twój pracodawca robi z puszkami, które ludzie dostają z tych maszyn?

Jeśli możesz uzyskać zgodę na zabranie puszek do domu, możesz również zdobyć wiele puszek. Upewnij się tylko, że w koszach znajdują się worki na śmieci, które można łatwo usunąć.

Skontaktuj się z lokalnymi firmami

Inną opcją zbierania puszek są lokalne firmy. Możesz mieć firmy w swojej okolicy, które pozwolą ci ustawić pojemnik na recykling puszek aluminiowych w swoich pokojach socjalnych i co tydzień zbierać puszki do recyklingu.

Ponieważ środowisko jest ważną kwestią dla wielu ludzi, lokalne firmy z przyjemnością pozwolą ci pomóc puszkom po napojach w uniknięciu wysypiska.

Niektórzy ludzie zdobywają puszki, ustawiając kosze do recyklingu w lokalnych stołówkach szkolnych. Ponieważ wiele szkół nie ma programów recyklingu, zużyte puszki po prostu trafiają do lokalnego pojemnika na śmieci.

Jeśli możesz skierować te puszki do swojej prywatnej firmy zajmującej się recyklingiem, możesz dodać nagrodę w postaci puszek do swojej kolekcji.

Przejdź do Wydarzenia

Koncerty i festiwale plenerowe mogą być kolejnym świetnym miejscem do znalezienia aluminiowych puszek do recyklingu. Ludzie biorący udział w tych wydarzeniach często zostawiają puszki na otwartej przestrzeni na trawie lub na stołach, bezpłatnie dla chętnych recyklerów, którzy chcą zebrać puszki i wymienić je na gotówkę.

Rekommenderad:  Jak dodawać strony w wordpress

Gdzie zabrać aluminiowe puszki?

Wykazy lokalnych firm zajmujących się recyklingiem aluminium w Twojej okolicy można znaleźć na żółtych stronach w lokalnej książce telefonicznej lub na stronach internetowych, takich jak centra recyklingu.org.

Pamiętaj, że wszystkie centra recyklingu mają możliwość płacenia różnych cen za otrzymywane puszki, więc sprawdź recenzje online i przeprowadź badania, aby znaleźć centrum recyklingu w Twojej okolicy, które płaci najlepszą cenę.

Streszczenie

Sam recykling aluminiowych puszek prawdopodobnie nie zapewni Ci niezależności finansowej, ale może być sposobem na szybkie zarobienie pieniędzy, jeśli jesteś w trudnej sytuacji.

Zwłaszcza jeśli ty i/lub ludzie wokół ciebie pijesz dużo napojów gazowanych w puszkach i innych napojów. Może to być świetne źródło zdobycia gotówki na aluminiowe puszki.

Skorzystanie z darmowych pieniędzy leżących w aluminiowych puszkach może być warte wysiłku, jeśli zostanie zrobione dobrze.

Table of Contents