Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zdobyć klientów jako specjalista od mediów społecznościowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zdobyć klientów jako specjalista od mediów społecznościowych

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}” da_is_popup=”off” da_exit_intent=”off” da_has_close=”on” da_alt_close=”off” da_dark_close=”off” da_not_modal=”on” da_is_singular=”off” da_with_loader=”off” da_has_shadow=”on” da_disable_devices=”off|off|off”][et_pb_row _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]

Jak znajdujesz klientów jako niezależny menedżer mediów społecznościowych? Wszyscy widzieliśmy tych profesjonalistów mediów społecznościowych, którzy wydają się mieć nowych klientów padających im do stóp i może to być przygnębiające.

Ale nie zawsze jest tak, jak się wydaje.

Ci ludzie nie mieli sukcesu podanego im na tacy iz pewnością nie zdobywali klientów z dnia na dzień. Podjęli strategiczne decyzje, dzięki którym mogą stać się osobą, którą wybierze właściciel firmy, gdy będą gotowi do zatrudnienia.

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby postawić się w podobnej sytuacji, ale oto nasze najlepsze 4 sposoby, aby ludzie zatrudniali CIEBIE.

4 SPOSOBY ZATRUDNIENIA JAKO SOCIAL MEDIA PRO

#1 – Praktykować to, co głosisz.

Pracuj ciężko we własnych mediach społecznościowych i pokazuj się, gdy eksperci przychodzą, polecają i zatrudniają.

I nie szukaj wymówek z tego powodu. Jeśli chcesz pracować w mediach społecznościowych musieć bądź gotów udowodnić potencjalnemu klientowi, że wiesz, o czym mówisz.

Aby to zrobić, musisz mieć dobrą prezencję i musisz się pokazać. Jeśli ludzie cię nie widzą, nie mogą cię zatrudnić, ponieważ nie wiedzą, że istniejesz.

Jeśli oczekujesz, że ludzie rozstaną się ze swoimi pieniędzmi, musisz upewnić się, że ci ufają, a media społecznościowe są najlepszym miejscem do tego.

#2 – Zaprzyjaźnij się z właściwymi ludźmi.

Ludzie chcą wiedzieć, że mogą ci zaufać i że otrzymujesz dobre rady od właściwych osób. Upewnij się więc, że nie tylko przebywasz w odpowiednich kręgach, ale także strategicznie informujesz ludzi, w których kręgach się znajdujesz.

Rekommenderad:  Kishore Biyani: indyjski Sam Walton i król sprzedaży detalicznej

Jedna z naszych członkiń zdobyła klienta, ponieważ była w The Inner Hubi krzyczała o tym.

Ludzie szanują cię, gdy ciężko pracujesz, aby być na szczycie, ponieważ wiedzą, że oznacza to, że będziesz w stanie wykonać dla nich dobrą robotę.

Bez względu na to, jakie członkostwo posiadasz, pamiętaj, aby informować ludzi o wartości, jaką wnoszą do nich jako do potencjalnych klientów.

[/et_pb_text][et_pb_image src=”https://thetwolauras.com/wp-content/uploads/2020/10/Screenshot-2020-10-12-at-14.55.43.png” title_text=”Screenshot 2020-10-12 at 14.55.43″ align=”center” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#e0df58″ global_colors_info=”{}”][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]

#3 – Sprawny proces wdrażania

Od momentu, gdy klient wykaże zainteresowanie Twoimi usługami, potrzebujesz niesamowitego procesu, który podtrzyma ich zainteresowanie, a następnie przekształci.

Muszą czuć się pewni swoich umiejętności od pierwszego dnia. Zapewnienie, że proces wdrażania jest tak sprawny, jak to tylko możliwe, da im pewność, jak prowadzisz swoją firmę, a to przełoży się na pracę, którą chcą, abyś wykonał dla nich.

#4 – Promuj swoją firmę w Katalogu Meet the Social Pro®

Wpis na naszej Poznaj The Social Pro® jest bezpłatny dla członków The Inner Hub a wielu członków pozyskało od niej klientów na zarządzanie, doradztwo i szkolenia zarówno w zakresie kampanii organicznych, jak i płatnych. Niektórym członkom poproszono również o prowadzenie kursów mistrzowskich i pisanie gościnnych blogów.

Dzięki setkom unikalnych odwiedzających każdego miesiąca jest to idealne miejsce, aby zostać zauważonym przez właścicieli firm aktywnie poszukujących pomocy w swoich mediach społecznościowych, więc pamiętaj, aby napisać mocny wpis.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Table of Contents