Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zdobyć Mistrzowski Miecz w Zeldzie Łzy Królestwa

Master Sword to kultowa broń Linka, którą można znaleźć w całej serii Legend of Zelda. Jednak w Zelda Tears of the Kingdom ma to nieco inny wygląd. Zdobycie Master Sword jest opcjonalne, ale możesz je zdobyć w dowolnym momencie gry. To znaczy, o ile wiesz, jak to zrobić.

Jednym z celów wielu graczy w Zelda: Tears of the Kingdom jest zdobycie Master Sword, legendarnego miecza, który może zapieczętować ciemność i pokonać Króla Demonów. Jednak zdobycie Mistrza Miecza nie jest łatwe. Musisz ukończyć 20 kapliczek, pozyskać broń i kości z wrogów, odwiedzić Las Korok, wejść do Drzewa Deku, pokonać Upiornego Ganona i wyciągnąć miecz z głowy smoka. Ten poradnik pomoże Ci zdobyć Master Sword w grze Zelda Tears of the Kingdom.

Master Sword to specjalna broń, która ma więź z Linkiem, bohaterem Hyrulean. Może zmieniać swój wygląd i siłę w zależności od okoliczności i ducha użytkownika. Może także leczyć rany i zmęczenie Linka, gdy ma kłopoty. Mistrzowski Miecz jest ukryty w ukrytym miejscu, do którego może dotrzeć tylko przeznaczony. Aby go zlokalizować, będziesz musiał wyśledzić wskazówki pozostawione przez Świetlnego Smoka, tajemniczą bestię przelatującą nad Hyrule. W tym przewodniku znajdziesz szczegółowe wskazówki, jak zdobyć Master Sword w Zelda Tears of the Kingdom.

Kroki, aby zdobyć Master Sword w Zelda Tears of the Kingdom

Jak zdobyć Mistrzowski Miecz w Zelda Tears of the Kingdom

Metoda 1: Znajdź łzy smoka

Aby zdobyć Master Sword, należy znaleźć wszystkie jedenaście geoglifów i zebrać jedenaście powiązanych z nimi Smoczych Łez. Po zebraniu wszystkich zostaniesz poinformowany o lokalizacji ostatniej 12. łzy, w regionie Akkala. Udaj się na Półwysep Rist i zdobądź ostatnią Łzę, która ujawni lokalizację Mistrzowskiego Miecza.

Powiązane artykuły:

Metoda 2: Zapisz drzewo Deku

Przekonasz się, że Lost Woods jest dla ciebie zamknięty z powierzchni Hyrule. Jeśli jednak udasz się do Głębin, będziesz mógł łatwo uzyskać dostęp do Lasu Korok i odbyć rozmowę z Drzewem Deku.

Po dotarciu do Lasu Korok powinieneś porozmawiać z Drzewem Deku i dowiedzieć się, czy czuje się dobrze. Będziesz musiał wejść do wnętrza Drzewa Deku i zanurzyć się głęboko w jego uroku. Gdy już znajdziesz się na dole uroku, będziesz musiał stoczyć walkę z Mrocznymi Dłoniami. W zależności od tego, kiedy to robisz, może to być trudne, więc upewnij się, że masz ze sobą jedzenie, które leczy i jest odporne na mrok.

Po pokonaniu Mrocznych Dłoni powinieneś wrócić do Lasu Korok i porozmawiać z Drzewem Deku, a otrzymasz od niego zadanie Odzyskiwanie Miecza Bohatera. To zaznaczy lokalizację Świetlnego Smoka na mapie.

Jeśli uda ci się znaleźć Smoka Światła lecącego po niebie, będziesz mógł wspiąć się na nią i dostać się do Mistrza Miecza, nie wykonując żadnego z tych zadań. Znalezienie jej będzie trudną częścią. Łatwym sposobem na jej wykrycie będzie skorzystanie z wież Skyview w całym Hyrule.