Jak zdobyć nowe emotikony dla swoich najlepszych aplikacji

Jeśli masz obsesję na punkcie pozyskiwania nowych emoji do aplikacji do przesyłania wiadomości i mediów społecznościowych, nie jesteś sam. Według tej infografiki na Entrepreneur.comkażdego dnia na całym świecie wysyłanych jest sześć miliardów emoji w aplikacjach do przesyłania wiadomości.

Ale co, jeśli po prostu nie masz dość? Widzisz wszystkie fajne dzieciaki używające najnowszego emoji bakłażana na swoich iPhone'ach i też chcesz z niego korzystać. Oto kilka wskazówek, jak zdobyć nowe emoji:

Jakie są emoji?

nowe emoji

Emotikony to zabawne małe piktogramy używane w aplikacjach do przesyłania wiadomości i w mediach społecznościowych do reprezentowania takich rzeczy, jak zawody, mimika, jedzenie i inne. Rosną popularność zarówno do użytku osobistego, jak i marketingowego, a nowe emoji są stale dodawane. Nawet Papież ma teraz własne emoji. Większość współczesnych klawiatur urządzeń mobilnych ma własny standardowy zestaw tysięcy emoji, od popularnych buźek po chmury deszczowe. Możesz także znaleźć dodatkowe emoji, zarówno bezpłatne, jak i płatne na kilka różnych sposobów.

Znajdowanie nowych emotikonów na telefonie z Androidem

Jeśli nie jesteś zadowolony z emoji na standardowej klawiaturze dla telefonu z Androidem lub nie ma żadnych, istnieją sposoby na obejście tego. Możesz łatwo pobrać Klawiaturę Google ze sklepu Google Play za darmo, a będziesz mieć dostęp nie tylko do świetnej klawiatury, ale i do emoji. Lub pobierz inną aplikację klawiatury innej firmy, taką jak SwiftKey, lub ich całą aplikację emoji SwiftMoji, które są bezpłatne przy zakupach w aplikacji.

Możesz także kupić klawiatury emoji lub paczki za 99 centów i więcej. Istnieje wiele opcji, takich jak pandy, psy i kardashianie. Ostrzegamy, że nie wszystkie aplikacje są kompatybilne z każdą platformą mediów społecznościowych lub aplikacją komunikatora. Aby powstrzymać się przed robieniem faux pas, zapoznaj się z tym znaczeniem Emoji zanim zaczniesz się zbyt głęboko zanurzać.

Znajdowanie nowych emotikonów na iPhonie

Zwykle użytkownicy iPhone'a najpierw wypróbowują najnowsze emoji. W ubiegłym roku doszło do wrzawy, gdy użytkownicy Androida widzieli, jak właściciele iPhone'ów uzyskują dostęp do nowych emoji w aktualizacji do IOS 9.1, w tym bardzo poszukiwane emoji środkowego palca, zgodnie z artykułem na temat BGR.

A teraz z IOS 10.0, dodali lub przeprojektowali wiele swoich emotikonów, aby mogły zawierać więcej opcji płci i rodziny. Ale jeśli potrzebujesz więcej, w App Store dostępne są bezpłatne i płatne opcje. Podobnie jak w przypadku telefonów z Androidem, możesz pobrać klawiaturę innej firmy, taką jak Swype. Sprawdź artykuł Jak zdobyć emotikony na iPhone'a 6 I IOS 8: 5 Sposoby na więcej na temat dodawania emotikonów do iPhone'a.

Korzystanie z emotikonów na Snapchacie

W aplikacji dostępne są podstawowe emoji Snapchata, których można używać zarówno do zdjęć, jak i filmów. Jedną z zabawnych rzeczy, które ma Snapchat, jest zestaw emotikonów znajomych, które reprezentują pewne rzeczy w twoich kontaktach. Kiedy ktoś ma urodziny i ma włączone to ustawienie, obok nazwy użytkownika powinien być widoczny tort urodzinowy.

Kolejną fajną rzeczą w Snapchacie jest używanie Bitmojis do tworzenia spersonalizowanych emoji. Możesz przeczytać więcej o Bitmojis i Snapchacie w tym artykule z sierpnia, Jak używać emotikonów w Snapchacie.

Odblokowanie jeszcze większej liczby emotikonów

Jeśli lubisz Disneya i lubisz emotikony, Disney Emoji Blitz będzie wyglądał jak mecz wykonany w niebie. Disney Emoji Blitz to zabawny mecz3 gra, która nagradza cię za odblokowanie emoji z motywem Disneya za wykonanie misji.

Aby naprawdę odnieść sukces w Disney Emoji Blitz i zebrać wszystkie emotikony, których potrzebujesz, musisz grać często i dobrze. Oto kilka wskazówek, jeśli dopiero zaczynasz:

  • Jeśli często grasz, aplikacja nagradza Cię większą ilością monet. Zaloguj się nawet, jeśli nie będziesz grać we wszystkie 8 godziny. Otrzymasz bezpłatną nagrodę do zebrania, która może być większą ilością monet, klejnotów lub życia.
  • Chociaż jest to dopasowanie3 gra, podobna do innych gier, takich jak Crush Candy, uzyskasz wyższy wynik, jeśli dopasujesz cztery, pięć lub nawet więcej!
  • Możesz pomóc oczyścić planszę, koncentrując się na kilku dolnych rzędach, aby nastąpiła reakcja łańcuchowa.
  • Użyj specjalnej mocy swojej postaci. Jeśli grasz z Mickeyem, wciąż usuwaj Mickeysa z planszy i obserwuj, jak podnosi moc u dołu ekranu. Kiedy przyrząd jest pełny, klikasz na podskakującego Mickeya i przywołujesz jego moc, która tworzy błyskawice na planszy. Będziesz ich potrzebować, ponieważ można ich użyć do wymazania całego wiersza lub kolumny i dodania do wyniku.
  • Im wyższy wynik, tym więcej monet zarobisz. Bądź mądry ze swoimi monetami i zachowaj je, aby kupić srebrne pudełko lub złote pudełko. Trzymaj srebrne pudełko za 15 000, a zbierzesz nowe podstawowe emoji lub kup złote pudełko za 30 000 monet, aby uzyskać bardziej zaawansowane emoji.
  • Trzymaj się tych klejnotów. Kuszenie jest pomijanie każdej misji, gdy masz dużo klejnotów, ale będziesz potrzebować klejnotów, aby kupić więcej monet później. Dlatego wypróbuj każdą misję, zanim ją porzucisz.

Po zarobieniu emotikonów możesz dodać je do klawiatury emoji blitz i używać ich podczas wysyłania wiadomości tekstowych lub wysyłania wiadomości. W tej chwili dostępne są emoji postaci z 33 filmów, a także inne emoji oparte na parkach Disneya i obiektach, takich jak słynny „Mickey Bar”, których będzie więcej.

Teraz, gdy masz już kilka pomysłów, jak zdobyć nowe emotikony, możesz mieć dużo więcej zabawy z aplikacjami do przesyłania wiadomości i mediów społecznościowych. Zanim pobiegniesz pobrać Disney Emoji Blitz lub Snapchat, skorzystaj z tej ostatniej porady. Pamiętaj, aby sprawdzić, co oznacza emoji, zanim klikniesz „wyślij”, zwłaszcza komuś, kogo nie chcesz obrażać. Czasami uśmiechnięta buźka to nie tylko uśmiechnięta buźka.