Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zdobyć recenzje Amazon Szybko w 2023 roku bez kłopotów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zdobyć recenzje Amazon Szybko w 2023 roku bez kłopotów

Jeśli chodzi o rozpoczęcie odnoszącego sukcesy biznesu e-commerce, musisz wiedzieć jak zdobyć recenzje Amazon.

Nie tylko recenzje przedstawić społeczny dowód słuszności dla twojego wpisu, ale jest silna korelacja między liczbą pozytywnych recenzji a współczynnikiem konwersji w dniu Amazon.

Jak widać na powyższym wykresie, tzw współczynnik konwersji podwaja się po osiągnięciu 50 recenzji. W rezultacie zdobywanie większej liczby recenzji powinno być integralną częścią Twojego ogólnego wyniku Amazon strategia.

Dzisiejszy post nauczy Cię techniki białych, szarych i czarnych kapeluszy jak zdobyć recenzje Amazon. Niektóre z poniższych strategii należy wdrożyć na własne ryzyko!

Skorzystaj z mojego bezpłatnego minikursu, jak założyć odnoszący sukcesy sklep e-commerce

Czy jesteś zainteresowany stworzeniem silna, dająca się obronić marka dla swoich produktów? W takim razie składam ok kompleksowy pakiet zasobów to ci pomoże uruchomić własny sklep internetowy od zupełnego zera. Koniecznie złap go przed wyjazdem!

AmazonZasady recenzji

Dawno temu zbierałem recenzje Amazon było proste. Wystarczyło zaoferować klientowi nagrodę w zamian za pozostawienie recenzji. Ale dzisiaj, ta praktyka jest nielegalna.

Według Amazonwarunki korzystania z usługi, jesteś nie wolno zachęcać klienta w jakikolwiek sposób, aby zostawić recenzję.

Konkretnie nie można…

 • Zapłać lub zaoferuj jakiejkolwiek zachęty dla kupującego za przekazanie lub usunięcie opinii.
 • Publikowanie obraźliwych lub nieodpowiednich opiniilub ujawnić danych osobowych dotyczących zamówienia
 • Proszę tylko o pozytywne recenzje
 • Proszę tylko o opinie kupujących, którzy mieli pozytywne doświadczenia
 • Zapytaj recenzenta zmienić lub usunąć swoją opinię.

W przypadku wykonania którejkolwiek z powyższych czynności ryzykujesz zawieszenie konta.

Oto, czego się obawiali Amazon przejrzyj ostrzeżenie o manipulacji wygląda e-mail.

W przypadku otrzymania jednego z tych e-mailiprzerwij wszelkie czynności związane z przeglądaniem szarego lub czarnego kapelusza i idź prosto i wąsko.

Jeśli nadal będziesz naruszać Amazonzapoznaj się z warunkami korzystania z usługi, Amazon eskaluje twoją karę.

Najpierw zabiorą twoje przeglądać uprawnienia.

Wreszcie, jeśli nadal będziesz naruszać ich zasady, ryzykujesz, że zostaniesz zbanowany.

Mając na uwadze te zagrożenia, porozmawiajmy o wielu różnych sposobach jak zdobyć recenzje Amazon.

Amazon Przejrzyj strategię #1: Ręcznie poproś o recenzje za pośrednictwem Seller Central

(Ocena bezpieczeństwa: 10/10)

W tej chwili jeden z najskuteczniejszych sposobów zdobywania recenzji Amazon jest do ręcznie poproś o sprawdzenie na swoim koncie Seller Central.

Po prostu przejdź do strony „Zarządzaj zamówieniami” i wybierz zamówienie chcesz recenzję dla.

Następnie kliknij zamówienie i przejdź do strony „Szczegóły zamówienia”. Stąd, kliknij przycisk „Poproś o weryfikację”..

Po kliknięciu przycisku, zobaczysz następujący ekran.

Jeśli klikniesz „Tak”, Amazon wyśle zarówno prośba o opinię od sprzedawcy, jak i prośba o recenzję produktu do kupującego i co jest miłe, ta wiadomość zostanie automatycznie przetłumaczona na język kupującego.

Oto, co wiadomość z prośbą o sprawdzenie wygląda z perspektywy kupującego.

Z doświadczenia wynika, że ​​wiadomości te są jednym z najskuteczniejszych sposobów zdobywania recenzji i dostarczalność jest doskonała. Jednak proces ten jest celowo bardzo ręczny.

Jednak rozszerzenie Jungle Scout dla przeglądarki Chrome umożliwia zbiorcze żądanie recenzji. To narzędzie zasadniczo przejmuje kontrolę nad Twoją przeglądarką i klika przyciski za Ciebie!

Oto jak to działa.

Po pierwsze, w zakładce „Zamówienia” w Seller Central, przejdź do „Zarządzaj zamówieniami”. Następnie kliknij przycisk aplikacji Jungle Scout Chrome, tak jakbyś chciał zebrać dane produktu Amazon.

Następnie zostaniesz poproszony o przyznanie pozwolenia Jungle Scout, jak pokazano poniżej.

Na koniec kliknij na pomarańczowy przycisk skauta dżungli aby poprosić o sprawdzenie każdego zamówienia na bieżącej stronie.

Przejrzyj wszystkie strony zamówienia i to wszystko!

Kliknij tutaj, aby uzyskać 30% zniżki na Jungle Scout

Amazon Przejrzyj strategię #2: Użyj narzędzia do recenzji, takiego jak Feedback Genius

(Ocena bezpieczeństwa: 10/10)

Według Amazonwarunki korzystania z usługi, możesz „poprosić o sprawdzenie” od kupującego o ile nie próbujesz ich w żaden sposób uprzedzić.

Teraz możesz ręcznie wysyłać e-maile do kupujących lub skorzystać z zautomatyzowana obsługa jak Geniusz sprzężenia zwrotnego.

Ponadto, Informacje zwrotne Genius są bezpłatne do określonej liczby zamówień, co sprawia, że ​​rejestracja jest oczywista.

Oto przykładowy e-mail, który wysyłam do klientów, którzy kupują.

Ostatnio, Amazon pozwolił kupującym zrezygnować z wiadomości e-mail klientów co osłabiło skuteczność tej strategii.

Więc nie panikuj, jeśli otrzymasz wiadomość e-mail taką jak poniżej.

Niemniej jednak automatyczne e-maile z opiniami są nadal jednymi z nich najlepsze sposoby na uzyskanie recenzji już dziś.

Amazon Przejrzyj strategię #3: Amazon Program wczesnych recenzentów (nie jest już dostępny)

(Ocena bezpieczeństwa: 10/10)

Mimo że Amazon sprawiło, że zachęcane recenzje były nielegalne dla sprzedawców, robią to zezwolić na rekompensatę za recenzje dopóki Amazon jest tym, który go dostarcza.

w 2016 r. Amazon przedstawił Amazon Program wczesnego przeglądu Gdzie Amazon „zachęca” klientów do podzielenia się szczerą opinią o Twoim produkcie w zamian za małą kartę podarunkową.

Uczestnictwo w Amazon Program wczesnego przeglądu kosztuje 60 USD za produkt a oto zasady.

 • Musisz być zarejestrowanym znakiem towarowym
 • Twój produkt musi mieć mniej niż 5 Opinie
 • Twój produkt musi sprzedać za ponad 15 dolarów
Rekommenderad:  Czym jest marketing treści? (A jak działa marketing treści?) [Guide]

Jeśli Twój produkt spełnia wszystkie powyższe wytyczne, to zapisanie się do programu wczesnej recenzji nie wymaga myślenia. Opłata jest nie tylko rozsądna i wynosi zaledwie 60 USD, ale recenzje, które uzyskasz, są prawie gwarantowane.

Jeśli chodzi o wprowadzenie na rynek zupełnie nowego produktu Amazon, 5 recenzje często wystarczają aby szybko uruchomić aukcję. Jednak ważne jest, aby to zauważyć nadal musisz generować własną sprzedaż.

Jeśli Twój produkt się nie sprzedajeNastępnie Amazon nie będzie w stanie zachęcić kupującego do wystawienia opinii. W rezultacie nadal musisz biec Amazon PPC i zastosuj inne strategie, aby zwiększyć prędkość sprzedaży.

Amazon Przejrzyj strategię #4: Użyj Amazon Program winorośli

Amazon Vine to program do recenzji produktów całkowicie zarządzany przez Amazon. Zasadniczo, Amazon zaprasza wybraną grupę recenzentów do swojego programu na podstawie ich rankingu recenzji.

A ci recenzenci otrzymują darmowe produkty w zamian za swoje bezstronne i niemotywowane recenzje. Aby korzystać z Vine, po prostu wybierz tę opcję w Seller Central w sekcji „Reklamy”.

W takim razie musisz rozdać 30 produktów członkom przeglądu Vine i a znaczny procent (80%+) z tych członków zostawi rzetelną recenzję Twojego produktu.

Obecnie jest brak opłaty za wpis i możesz zarejestrować tylko swoje produkty, które mają mniej niż 30 recenzji.

Ogólnie rzecz biorąc, Vine to świetny sposób na szybkie uzyskanie wielu recenzji. Wiadomo jednak, że recenzenci Vine są bardzo krytycznie oceniasz swoje produkty w swoich recenzjach.

Jeśli twój produkt to śmieci, nie rejestruj się 🙂 Ale jeśli masz zaufanie do jakości swojego produktu, Vine to świetny sposób na zgromadzenie wczesnych recenzji.

Amazon Przejrzyj strategię #5: Dodaj wkładki produktów

(Ocena bezpieczeństwa: 8/10)

W ramach Twojego produktu możesz dołączyć wkładki które zachęcają klientów do pozostawienia recenzji.

Teraz powód, dla którego zrobiłem ocenę bezpieczeństwa tej strategii 8/10 w przeciwieństwie do 10/10 wynika z tego, że czynnik ryzyka zależy od struktury wkładu.

Anegdotycznie krążyły historie o Amazon konfigurowanie kupujących honeypot aby wykryć nielegalne nakłanianie do recenzji, ale realistycznie tak bardziej prawdopodobne, że zgłosi cię konkurencja Do Amazon w przeciwieństwie do Amazon wykrycie tego na własną rękę.

Uważaj tylko, aby używać tego języka nie zachęca klientowi, aby wystawił opinię.

Oto an przykładowa wstawka Używam do mojego produktu, który jest częścią samego opakowania.

Najpierw staram się namówić klienta zapisz się na moją listę e-mailową oferując im specjalny ebook lub gwarancję (w zależności od produktu). Potem, gdy znajdą się na mojej liście, Przypominam im, aby zostawili uczciwą recenzję.

Amazon Przejrzyj strategię #6: Uruchom promocję rabatową z Facebook Posłaniec

(Ocena bezpieczeństwa: 8/10)

Ogólnie rzecz biorąc, recenzje zwykle nie utrzymują się, gdy dokonujesz sprzedaży w dniu Amazon o godz rabat wyższy niż 30%.

W rezultacie mocno obniżone promocje lub upominki świetnie nadają się do generowania prędkości sprzedaży, ale nie sprawdzają się w zbieraniu recenzji.

Najlepszym sposobem na zbudowanie zweryfikowanych recenzji (i zachęcenie ich do tego) jest skłonienie klienta do zapłacenia pełnej ceny najpierw, a następnie zwróć je później za pomocą PayPal.

W ten sposób klient otrzymuje darmowy produkt, a ty pełny kredyt na sprzedaż w postaci tzw zweryfikowana recenzja, która się trzyma.

Jeśli ta strategia recenzji brzmi jak szary kapelusz, zdecydowanie tak jest dlatego ma ocenę bezpieczeństwa 8/10.

Jednak zrobione poprawnie, jest bardzo trudne dla Amazon wykryć i możesz szybko zbudować zestaw recenzji dla swojego nowo wprowadzonego produktu.

Chociaż istnieją usługi, takie jak RebateKey, które promują rabaty dla dużej grupy odbiorców Amazon kupującym szukającym gratisów, generalnie nie polecam korzystania z usługi rabatowej, ponieważ ślad klienta jest stosunkowo łatwy do wykrycia.

Na przykład, jeśli ta sama grupa ludzi stale recenzuje ten sam zestaw produktów, Amazon może wykryć tę praktykę i potencjalnie zgłosić Twoje konto.

Najlepszym sposobem na przeprowadzenie kampanii rabatowej jest użycie Facebook Bot komunikatora i skieruj własny ruch do swoich produktów.

Oto jak to działa

 • Wybierz Amazon produkt na Twoją promocję rabatową.
 • Stwórz Facebook Bot komunikatora za pomocą ManyChat, który automatyzuje proces kierowania klienta do Ciebie Amazon produkt za pomocą 2 adres URL kroku lub wyszukaj znajdź kup.
 • Uruchom Facebook ogłoszenie lub promocja e-mailowa w celu kierowania ukierunkowanego ruchu do bota Messengera.
 • Twój bot Messenger poinstruuje klientowi, jak kupić Twój produkt i wystawić opinię.
 • Po dokonaniu zakupuTwój bot Messengera poprosi o podanie danych PayPal, które są zapisane w Arkuszu Google.
 • Po potwierdzeniu zakupuklient otrzymuje zwrot kosztów za pośrednictwem systemu PayPal.

Piękno biegania Amazon promocja rabatowa to jest to otrzymasz sprzedaż w pełnej cenie dla Twojego produktu w oczach Amazon więc recenzje są znacznie bardziej prawdopodobne.

Tymczasem Ty też dostajesz swoje adres e-mail klienta a te pełne rabaty cenowe również przyczyniają się do szybkości sprzedaży, co będzie zwiększyć swoje rankingi na Amazon.

Chcesz zobaczyć bota w akcji? Oto przewodnik.

1. Użytkownik jest najpierw proszony o podanie szczegółów promocji.

Rekommenderad:  Google Bard AI otrzymuje wsparcie dla obrazów, lepsze kodowanie, integrację aplikacji

2. Następnie podane są szczegółowe instrukcje, które poprowadzą klienta do Twoich produktów. W tym przykładzie zastosowano metodę „szukaj znajdź kup”.

3. Po dokonaniu zakupu bot automatycznie zbiera informacje o kliencie do rabatu.

Amazon Przejrzyj strategię #7: Uzyskaj recenzje od znajomych

(Ocena bezpieczeństwa: 7/10)

Pozyskiwanie recenzji od znajomych jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem najłatwiejszy sposób na zbudowanie portfolio recenzji. Ale trzeba uważać, bo Amazon Z łatwością wykryj swoje powiązania ze znajomymi Poprzez FacebookGoogle i inne platformy społecznościowe.

W rezultacie, jeśli pójdziesz z tą strategią, upewnij się, że dostaniesz dalekich znajomych lub znajomych znajomych zostawiać recenzje, które nie są bezpośrednio z Tobą powiązane w mediach społecznościowych.

Zwłaszcza jeśli masz zupełnie nowy Amazon konto z zaledwie kilkoma sprzedażami na swoim koncie, jesteś znacznie bardziej prawdopodobne, że otrzyma karę ręczną jeśli zostaniesz przyłapany na robieniu tego.

Tylko nie przesadzaj i nie wykorzystuj ponownie tych samych przyjaciół dla wielu produktów.

Amazon Przejrzyj strategię #8: Weź udział w grupach przeglądowych

(Ocena bezpieczeństwa: 3/10)

Ponieważ Amazon staje się mądrzejszy każdego dnia, biorąc udział w Amazon grupy recenzji produktów niezwykle ryzykowne. Jak wspomniałem wcześniej w tym poście, Amazon Móc łatwo wykryć kręgi recenzji i wzory niezwykłej aktywności.

Problem z grupami recenzentów polega na tym, że zazwyczaj jest to tzw te same osoby zostawiają recenzje w kółko i często występuje wzajemność recenzji.

Wielu sprzedawców zostawia recenzje produktów dla siebie nawzajem BARDZO łatwe do wykrycia co czyni tę praktykę ryzykowną. W przypadku, gdy zdecydujesz się skorzystać z grupy recenzentów, nie używaj go przez co najwyżej kilka recenzji.

Amazon Przejrzyj strategię #9: Użyj usługi dołączania wiadomości e-mail i uruchom Facebook Reklamy

(Ocena bezpieczeństwa: 7/10)

Usługa dołączania wiadomości e-mail będzie dopasuj całość Amazon Lista klientów z gigantyczną bazą danych osób do uzyskać prawdziwe adresy e-mail dla Twoich klientów.

Usługi te nie są doskonałe i często tylko ty otrzymywać adresy e-mail za mniej niż połowę swojej listy klientów.

Ale te e-maile są niezwykle potężne!

Gdy masz e-maile swoich płacących klientów, możesz łatwo tworzyć Facebook podobna publiczność i biegnij Facebook reklamy, aby zachęcić tych klientów do kupowania większej ilości produktów, zapisania się na listę e-mailową lub pozostawienia recenzji.

Jeśli chcesz to rozegrać bezpiecznie, pobiegłbym Facebook reklamy, aby skłonić tych klientów do zakupu bezpośrednio w Twojej witrynie, pozostawienia adresu e-mail lub zostania Facebook Abonent komunikatora, więc możesz skontaktuj się z nimi ponownie w przyszłości.

Nigdy nie prowadziłbym jawnie Facebook ogłoszenie poproszenie tych klientów o pozostawienie recenzji. Jak zwykle postępuj ostrożnie. Szanse na złapanie są minimalne, chyba że zrobisz coś głupiego 🙂

Amazon Przejrzyj strategię nr 10: Biegnij Facebook Reklamy w Messengerze

(Ocena bezpieczeństwa: 10/10)

Używać Facebook Messenger bot jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem generowania Amazon sprzedaż podczas zachowanie możliwości kontaktu z klientami.

Oto jak to działa.

 • prowadzisz Facebook Reklama w Messengerze do docelowych odbiorców i zaoferuj kod kuponu o przyzwoitej wielkości
 • Gdy klient kliknie Twoją reklamęsą zabierani do Facebook Komunikator, w którym muszą wejść w interakcję z twoim botem, aby uzyskać kod kuponu.
 • Po wysłaniu kodu kuponukierujesz klienta do adresu URL Twojej witryny sklepowej, gdzie dokonuje zakupu.
 • Odwołujesz się do swojego Facebook Lista komunikatorów z listą klientów i wyślij Facebook Transmisja w Messengerze do tego klienta z prośbą o recenzję.

Możesz również połącz tę strategię z usługą dołączania wiadomości e-mail wymienione w strategii #7 i kierować swoje istniejące Amazon lista klientów z twoim Facebook Reklamy w komunikatorze.

Oto próbka Facebook Bot komunikatora które możesz uruchomić, aby zwiększyć sprzedaż lub skłonić klienta do pozostawienia recenzji.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć bota w akcji (to przeniesie Cię do Facebook Posłaniec)

Amazon Strategia recenzji nr 11: Wysyłaj oferty na swoją listę e-mailową

(Ocena bezpieczeństwa: 10/10)

Aby zrealizować tę strategię, musisz mieć listę e-mailową zainteresowanych klientów. Po pierwsze, oto kilka dobrych sposobów na zdobycie subskrybentów poczty e-mail

 • Możesz uruchomić Amazon Rozdanie grupowe – GoBrandWin to usługa, którą oferuję za darmo, która umożliwia współpracę z innymi sprzedawcami i blogerami w celu łatwego powiększania listy e-mailowej.
 • Możesz biegać Facebook reklamy na stronę docelową kuponu – Oferując kod kuponu w zamian za adres e-mail, możesz szybko zbudować listę e-mailową zainteresowanych kupujących.
 • Możesz uruchomić własne rozdanie – Korzystając z usługi takiej jak Viral Sweep, możesz poprosić ludzi o podanie swojego adresu e-mail, aby mieć szansę na wygranie cennych nagród.

Bez względu na to, którą metodę wybierzesz powyżej, po utworzeniu listy e-mailowej możesz to zrobić przyciągnij subskrybentów do adresu URL Twojej witryny sklepowej Amazon i zachęć ich do kupowania Twoich produktów ze zniżką.

Jeśli czujesz się ryzykownie, możesz nawet poprosić tych klientów o pozostawienie recenzji Twojego produktu i daj im pełny zwrot pieniędzy za pośrednictwem Paypal.

Jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą, upewnij się, że nie powiążesz zwrotu z recenzją.

Na przykład możesz użyć słownictwa, takiego jak „Chcielibyśmy zaoferować bezpłatną wersję próbną naszego produktu i pełny zwrot kosztów za pośrednictwem systemu PayPal. Kliknij tutaj i zostaw recenzję.”
Ponownie, bądź ostrożny z tą taktyką.

Rekommenderad:  Jak przywrócić system Windows 7 do ustawień fabrycznych bez dysku?

Amazon Strategia recenzji nr 12: ręcznie poproś o recenzję po udzieleniu pomocy klientowi

(Ocena bezpieczeństwa 10/10)

Gdy zaczniesz generować sprzedaż na AmazonCzasami klienci będą zadawać Ci pytania dotyczące Twojego produktu.

Na przykład, rutynowo jesteśmy pytani na rabaty ilościowe na nasze serwetki. Jesteśmy również pytani o jakości tkanin naszych produktów i kiedy zostaną odebrane (nawet jeśli kupują za pośrednictwem FBA).

Zawsze, gdy wchodzimy w bezpośrednią interakcję z klientem w przeciwieństwie do automatycznego e-maila Feedback Genius, robimy notatkę o tym zamówieniu i wysyłamy go do recenzji po otrzymaniu produktu.

Ponieważ mieliśmy z tym klientem prawdziwą interakcję międzyludzką, ci kupujący są o wiele bardziej prawdopodobne, że zostawi pozytywną recenzję na twoim produkcie.

Amazon Strategia recenzji nr 13: Kupuj pozytywne recenzje

(Ocena bezpieczeństwa: 1/10)

Jak opisałem w moim poście na temat niebezpieczeństw związanych ze sprzedażą Amazonistnieją usługi, w których możesz kup pozytywne recenzje lub zostawiaj negatywne opinie o swoich konkurentach.

Prawie wszystkie te usługi są wyczerpane w Chinach i są surowe kary, jeśli zostaniesz złapany.

Mimo wielu brudni sprzedawcy korzystają z tych usług i ujdzie mi to na sucho, mocno w to wierzę Amazon ostatecznie w pewnym momencie rozprawi się z całą nielegalną działalnością związaną z recenzjami.

Amazon idzie w ślady Google. Dawno, dawno temu można było łatwo kupować linki i pozycjonować się w wyszukiwarce Google, dopóki Google nie zaczął karać każdej witryny podejrzanej o manipulację linkami.

Amazon ostatecznie wymyśli bardziej wyrafinowany mechanizm wykrywania fałszywych recenzji. gwarantuję to!

Wniosek

Chociaż więcej recenzji może prowadzić do wyższego współczynnika konwersji i większej sprzedaży, widzę wielu sprzedawców zużywając zbyt dużo mocy mózgowej na temat ich strategii przeglądu.

W wielkim schemacie rzeczy, wystarczy garść recenzji wprowadzić na rynek odnoszący sukcesy produkt Amazon i tu są malejące zwroty związane z dużą liczbą recenzji.

Zamiast tego powinieneś po prostu pozwolić swojemu naturalna prędkość sprzedaży budować swoje recenzje. Jeśli jesteś w stanie wygenerować sprzedaż, problem z recenzjami sam się rozwiąże.

Na moim kursie e-commerce prawie zawsze doradzam tym studentom zebrać kilka opinii aby szybko rozpocząć aukcję, a następnie skoncentrować się na sprzedaży większej liczby produktów.

Sprzedaż rodzi większą sprzedaż, a recenzje są produktem ubocznym.

Gotowy, aby poważnie podejść do rozpoczęcia działalności online?

Jeśli naprawdę zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu online, musisz sprawdzić mój bezpłatny mini kurs Jak stworzyć niszowy sklep internetowy w 5 Łatwe kroki.

W tym 6 dzienny mini kurs, ujawniam kroki, które podjęliśmy z żoną, aby zarobić 100 tysięcy dolarów w ciągu zaledwie roku. Co najlepsze, jest to bezpłatne i będziesz otrzymywać cotygodniowe wskazówki i strategie e-commerce!

Powiązane posty w Amazon Ranking i strategie recenzji

O Stevenie Chou

Steve Chou jest wysoce rozpoznawalnym influencerem w przestrzeni e-commerce i nauczał tysiące studentów jak skutecznie sprzedawać fizyczne produkty online pod adresem ProfitableOnlineStore.com.

jego blogu, MyWifeRzućPracę.comzostał przedstawiony w Forbes, Inc, The New York Times, Entrepreneur i MSNBC.

On też jest współautor dla BigCommerce, Klaviyo, ManyChat, Printful, Privy, CXL, Ecommerce Fuel, GlockApps, Privy, Social Media Examiner, Web Designer Depot, Sumo i inne wiodące publikacje biznesowe.

Ponadto prowadzi popularny podcast e-commerceMoja żona rzuciła pracę, czyli 25 najlepszych programów marketingowych ze wszystkich Apple Podcasty.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami e-commerce, Steve prowadzi 7 sklep internetowy z figurkamiBumblebeeLinens.com, z żoną i zakłada doroczna konferencja e-commerce zwany Zjazd Sprzedawców.

Steve posiada tytuł licencjata i magistra elektrotechniki Uniwersytet Stanford. Pomimo tego, że studiował elektrotechnikę, znaczną część studiów podyplomowych spędził na studiowaniu przedsiębiorczości i mechaniki prowadzenia małych firm.

Table of Contents