Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zdobyć swój osobisty lineup festiwalowy ze Spotify dzięki Instafest

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zdobyć swój osobisty lineup festiwalowy ze Spotify dzięki Instafest

Ponieważ wszystko jest udostępniane w mediach społecznościowych, aplikacje do strumieniowego przesyłania muzyki, takie jak Spotify, balansują na granicy między aplikacją muzyczną a aplikacją społecznościową. W dzisiejszych czasach gust muzyczny nie jest już sprawą osobistą, a dzielenie się gustem muzycznym jest częścią kontaktów towarzyskich online.

Najnowszy wzrost popularności udostępniania muzyki online nastąpił dzięki Instafest — aplikacji innej firmy, która łączy się z usługą strumieniowego przesyłania muzyki i tworzy trzydniowy program festiwalowy w oparciu o Twoje preferencje muzyczne. Prawdopodobnie widziałeś ten Instagram historie, ale jak stworzyć własną?

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Co to jest Instafest?

Instafest to aplikacja innej firmy opracowana przez Anshay Saboo, studenta uniwersytetu w Los Angeles. Instafest łączy się z Twoją usługą strumieniowego przesyłania muzyki i uzyskuje dostęp do Twojej historii słuchania, aby dowiedzieć się, jakich artystów kochasz od dawna, a na których ostatnio masz obsesję. Dzięki tym danym Instafest w końcu generuje grafikę idealnego trzydniowego festiwalu z artystami, których kochasz najbardziej.

Ogólny wynik Instafest jest podobny do Spotify Wrapped, ponieważ prezentuje twoich ulubionych artystów, choć ze znacznie mniejszą liczbą szczegółów. Chociaż użytkownicy Spotify są tymi, którzy byli podekscytowani Instafest, aplikacja jest kompatybilna z Apple Muzyka i LastFM.

Jak stworzyć idealny festiwal Spotify za pomocą Instafest

Instafest jest darmowy i wystarczy zalogować się na stronie Instafest, aby natychmiast otrzymać plan festiwalu oparty na Twoim guście muzycznym. Chociaż Instafest nie wymaga żadnych dziwnych uprawnień podczas łączenia się z kontem, ogólnie dobrym pomysłem jest zawsze chronić się podczas przeglądania Internetu. Przeczytaj uważnie wymagane uprawnienia, a jeśli nie podoba ci się sposób, w jaki brzmią, nie zezwalaj na to.

Rekommenderad:  Jak znaleźć Snapcash na Snapchacie

Mając to na uboczu, oto jak możesz wykorzystać Instafest, aby uzyskać swój własny spersonalizowany plan festiwalu:

  1. Wejdź na stronę Instafest.
  2. Kliknij Zaloguj się przez Spotify, Apple MuzykaLub Ostatnia stacja FM.
  3. Zaloguj się do usługi strumieniowego przesyłania muzyki.
  4. Przyznaj Instafest wymagane uprawnienia, klikając Zgadzać się.

Teraz zostaniesz przeniesiony z powrotem na Instafest, aby zobaczyć swój osobisty festiwal. Możesz dostosować festiwal i jego grafikę, zmieniając tło lub zmieniając przedział czasowy, który Instafest bierze pod uwagę przy tworzeniu festiwalu.

Otrzymasz również tzw Wynik podstawowy. Im wyższa ta liczba, tym popularniejsi są artyści na Twoim festiwalu. Niski wynik podstawowy oznacza, że ​​Twój gust jest wyjątkowy.

Ciesz się swoim osobistym festiwalem muzycznym

Korzystanie z infografik to subtelny sposób na dzielenie się swoim gustem muzycznym w mediach społecznościowych, a Instafest to najnowsza aplikacja innej firmy, która robi to w zabawny sposób. Ta aplikacja łączy się z Twoją usługą strumieniowego przesyłania muzyki i tworzy festiwal na podstawie Twoich ulubionych artystów.

Teraz, gdy już wiesz, czym jest Instafest i jak możesz z niego korzystać, nadszedł czas, aby zdobyć własny plan festiwalu i podzielić się nim ze znajomymi i obserwatorami!