Jak zdobyć token botów Discord

Jeśli masz własny serwer na Discord i chcesz nim zarządzać za pomocą bota, możesz to zrobić z łatwością. Dzięki tak wielu funkcjom Discord pozwala stworzyć własnego bota, który daje moc robienia wielu rzeczy. Twój bot to aplikacja zaprogramowana do wykonywania określonych zadań na serwerach. Na przykład Twój bot może witać ludzi, odtwarzać muzykę, a nawet wykonywać zadania administracyjne, gdy Cię nie ma. Nauczmy się, jak zdobyć token botów Discord!

Zobacz także: Jak zmienić hasło Discord

Szybkie tworzenie tokena bota Discord (krok po kroku)

Kiedy tworzysz bota na Discord, otrzymujesz token, pokazany jako długi ciąg znaków złożony z liter i cyfr. Pamiętaj, że twój token ma dostęp do uprawnień bota. Oznacza to, że nigdy nie powinieneś dzielić się nim z nikim.

Krok 1: Otwarty ten link w twojej przeglądarce. Upewnij się, że jesteś już zalogowany przed utworzeniem bota.

Krok 2: Po uzyskaniu dostępu do portalu deweloperów Discord możesz zobaczyć wszystkie boty, które wcześniej utworzyłeś. Jeśli jednak dopiero zaczynasz tworzyć bota, kliknij niebieski przycisk „Nowa aplikacja” (w prawym górnym rogu ekranu), a pojawi się monit.

Krok 3: Nadaj swojej aplikacji nową, ładną nazwę, może być dowolna. Na przykład mam bota o nazwie „Mr. Angry bot ”i po zakończeniu naciśnij przycisk„ Utwórz ”.

Krok 4: Możesz także nadać swojemu botowi nową ikonę, a także ładny opis w zakładce Informacje ogólne. Nie zapomnij nacisnąć przycisku „Zapisz zmiany”, aby go zaktualizować.

Krok 5: Teraz, gdy stworzyliśmy bota, znajdźmy nasz token. Na panelu po lewej stronie kliknij „Bot” (jest to biały kawałek układanki), aby kontynuować.

Krok 6: Kliknij „Add Bot”, a pojawi się wyskakujące okienko z instrukcją wyboru mądrze, możesz kliknąć „Tak, zrób to”, aby potwierdzić.

Krok 7: Teraz zobaczysz zielony nagłówek z komunikatem „Pojawił się dziki bot!”

Krok 8: Aby uzyskać token niezgody, kliknij niebieski link z napisem „Kliknij, aby ujawnić token” (znajduje się pod zakładką Build-a-bot, pod nazwą użytkownika bota), a następnie zobaczysz łańcuch pomieszanych liter i cyfr, to tak przy okazji, to twój token!

I to wszystko! Pomyślnie utworzyłeś bota, a także wygenerowałeś token.

Dodanie bota do serwera Discord w łatwy sposób

Po utworzeniu bota możesz zaprosić go na dowolny serwer na Discord. Przejdźmy przez kilka prostych kroków, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Krok 1: Otwórz aplikację internetową Discord w przeglądarce. Upewnij się, że jesteś zalogowany.

Krok 2: Iść do Portal deweloperów Discord i kliknij dowolny z botów, który chcesz dodać do serwera na karcie „Moje aplikacje”.

Krok 3: Na karcie ustawień po lewej stronie ekranu kliknij kartę „OAuth2”, aby otworzyć ustawienia.

Krok 4: Na karcie Zakresy zaznacz pole wyboru „Bot”. Zobaczysz adres URL, który pojawi się tam na dole, jest to link, który pomaga dodać bota do serwera, ale klikniemy go po wykonaniu kilku ostatnich kroków.

Krok 5: Przewiń w dół, a zobaczysz kartę „Uprawnienia botów”. Możesz teraz wybrać czynności, które ma wykonywać Twój bot.

  • Wybieraj tylko uprawnienia, które ma wykonywać Twój bot, zachowaj ostrożność podczas wybierania uprawnień administratora, ponieważ może to stanowić zagrożenie dla Twojego konta na wypadek kradzieży tokena.

Krok 6: Teraz kliknij ten adres URL, który został wygenerowany w kroku 4. Naciśnij przycisk „kopiuj”. Teraz wklej go w pasku adresu przeglądarki.

Krok 7: Wybierz serwer, do którego chcesz dodać bota, i naciśnij przycisk „kontynuuj”.

Krok 8: Potwierdź swoje uprawnienia i naciśnij przycisk „Autoryzuj”. Kliknij pole wyboru „Nie jestem robotem” i gotowe!

Wreszcie pomyślnie dodałeś swojego bota do swojego serwera. Teraz będziesz mógł zobaczyć bota na czacie na serwerze!