Jak zdobyć więcej naklejek WhatsApp

Przy całym szeregu świetnych dostępnych usług przesyłania wiadomości konkurencyjność w tym obszarze nigdy nie była wyższa. WhatsApp, jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie, ma wiele ciekawych funkcji, którymi można się chwalić. Około dwunastu miesięcy temu dodali kilka fajnych pakietów naklejek, aby urozmaicić „aplikację” obsługi wiadomości.

W porównaniu do aplikacji takich jak Snapchat i Hike, WhatsApp spóźnia się na imprezę z naklejkami; Jednak dzięki szerokiemu arsenałowi naklejek, WhatsApp naprawdę stał się jedną z najlepszych aplikacji w swojej kategorii.

Zdobywanie kolejnych naklejek

Dla wszystkich, którzy tak naprawdę nie są zainteresowani wszystkimi fajnymi rzeczami, które naklejki przyniosły na stół, lub dlaczego same naklejki są obecnie tak duże, oto krótki przewodnik na temat ich używania w aplikacji.

Aby uzyskać dostęp do naklejek w WhatsApp, wystarczy otworzyć grupę lub indywidualny czat, przejść do pola tekstowego, dotknąć go i wybrać ikonę naklejki w prawej części pola tekstowego.

Od razu jednak zauważysz, że liczba dostępnych naklejek jest w najlepszym razie niewielka. Czy są to wszystkie naklejki, do których będziesz mieć dostęp w WhatsApp? Oczywiście nie! Możesz pobrać niezliczone pakiety naklejek, aby czat był przyjemny i dynamiczny.

Aby pobrać więcej naklejek, przejdź do ekranu naklejek (zgodnie z instrukcją powyżej) i znajdź ikonę plusa w skrajnie prawej części ekranu naklejek. Dotknij tej ikony, a pojawi się nowy ekran ze wszystkimi dostępnymi naklejkami, które możesz pobrać i używać, jak chcesz. Aby pobrać pakiet naklejek, po prostu dotknij przycisku pobierania (kółko ze strzałką skierowaną w dół). Na następnym ekranie zobaczysz listę wszystkich naklejek, które zawiera dany zestaw. Kran Ściągnij zdobyć je wszystkie.

naklejki WhatsApp

Dlaczego naklejki są ważne

Przede wszystkim naklejki są szeroko stosowaną funkcją na wielu platformach. Czy ci się to podoba, czy nie, są używane przez wielu zapalonych posłańców. Teraz, jak wspomniano, WhatsApp spóźnia się tutaj nieco z grą, ponieważ większość konkurencji wprowadziła funkcję naklejki już dawno temu. Pomimo preferowania prostego, przyjaznego dla użytkownika wyglądu i interfejsu WhatsApp, a także jakości i bezbłędnej wydajności, wielu użytkowników przeszło na inne aplikacje czatu, które oferowały naklejki.

Jako jedna z najczęściej używanych aplikacji na wszystkich inteligentnych platformach, ważne było, aby WhatsApp wykorzystał tę funkcję, aby pozostać na szczycie gry.

Ale rozumowanie tutaj nie jest czysto estetyczne. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale wiele osób tak naprawdę woli używać naklejek niż pisanie na klawiaturze, szczególnie gdy odpowiedź jest prosta, kciuk w górę lub znak OK. Dodatkowo naklejki naprawdę ożywiają rzeczy i sprawiają, że nawet najnudniejszy, najbardziej pieszy czat jest bardziej interesujący.

Co musisz wiedzieć o naklejkach WhatsApp

Naklejki na WhatsApp są dostępne zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida. Jeśli nie widzisz funkcji naklejki, nie dzieje się tak z powodu wybranej platformy. Przejdź do dedykowanego sklepu na swoim urządzeniu i upewnij się, że WhatsApp jest aktualny.

Aby usunąć pakiet naklejek, przejdź do ekranu naklejek (zgodnie z instrukcją powyżej) i dotknij zakreślonego znaku zaznaczenia po prawej stronie posiadanego pakietu naklejek (zlokalizowanego w miejscu, w którym znajduje się ikona pobierania dla pakietów, których nie pobrałeś). Spowoduje to przejście do ekranu paczki, gdzie zobaczysz czerwony Kasować przycisk w kierunku dolnej części ekranu. Potwierdź usunięcie i to wszystko!

Jak zdobyć więcej naklejek WhatsApp 1

Naklejki WhatsApp

Pobieranie, zarządzanie i usuwanie naklejek WhatsApp jest proste i intuicyjne. Jako aktualizacja, te naklejki znaczą wiele dla WhatsApp, ale także dla ciebie, jako użytkownika. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się pomysł naklejek, czy nie, na pewno będzie ich odtąd dużo więcej w WhatsApp.

Czy używasz naklejek na WhatsApp? Czy podoba Ci się dostępne paczki? Jakie nowe pakiety chciałbyś zobaczyć w przyszłości? Dodaj uwagi, wskazówki, opinie i pomysły w sekcji komentarzy poniżej.