Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak zezwolić użytkownikom na przesyłanie obrazów w komentarzach WordPress

Jak zezwolić użytkownikom na przesyłanie obrazów w komentarzach WordPress

Chcesz zezwolić użytkownikom na przesyłanie zdjęć i plików do komentarzy WordPress?

Zdjęcia i komentarze to potężne narzędzia zwiększające zaangażowanie użytkowników w witrynie WordPress. W zależności od niszy witryny i docelowych odbiorców zezwolenie odwiedzającym na przesyłanie zdjęć w komentarzach może znacznie zwiększyć zaangażowanie użytkowników w Twojej witrynie.

W tym artykule dowiesz się, jak zezwolić użytkownikom na przesyłanie zdjęć w sekcji komentarzy WordPress.

Dlaczego pozwalamy użytkownikom przesyłać zdjęcia w komentarzach WordPress?

Komentarze WordPress to świetny sposób na komunikację z odwiedzającymi. Ludzie zostawiają opinie, zadają pytania i oferują rekomendacje, które pomogą Ci zbudować Twoją markę i ulepszyć Twoje produkty.

Zezwolenie użytkownikom na przesyłanie zdjęć w komentarzach może jeszcze bardziej poprawić komfort użytkowania. Na przykład odwiedzający mogą udostępniać zrzuty ekranu swoich problemów w komentarzach i przekazywać zespołowi wsparcia więcej informacji w celu ich rozwiązania.

Podobnie może pomóc w rozpoczęciu ciekawych dyskusji, podczas których ludzie mogą dzielić się zabawnymi obrazkami i memami. Dzięki temu Twoje komentarze będą atrakcyjniejsze wizualnie i przyjemniejsze w czytaniu.

Lub, jeśli prowadzisz bloga podróżniczego, zezwolenie użytkownikom na przesyłanie zdjęć w komentarzach może pomóc w gromadzeniu treści generowanych przez użytkowników. Użytkownicy mogą na przykład udostępniać zdjęcia swoich ulubionych miejsc docelowych, odwiedzonych miejsc i nie tylko.

Zezwalanie na przesyłanie zdjęć w komentarzach WordPress

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczkę DCO Comment Annex. Możesz edytować jego ustawienia, klikając» Załącznik komentarza DCO na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Ta wtyczka pozwala ustawić maksymalny rozmiar przesyłanego pliku. Wymagaj dołączania plików, osadzania załączników, wybierania rozmiaru obrazu załącznika i nie tylko.

Zaznaczając opcję typu pliku, możesz także zezwolić użytkownikom na dołączanie różnych typów plików, takich jak dokumenty, pliki PDF, prezentacje programu PowerPoint i arkusze kalkulacyjne Excel.

Istnieje również możliwość zaznaczenia wszystkich użytkowników. Lub zezwól tylko zalogowanym użytkownikom na przesyłanie załączników, takich jak zdjęcia, do komentarzy WordPress.

Po dokonaniu zmian nie zapomnij kliknąć przycisku „Zapisz zmiany”.

Następnie przejdź do dowolnej strony postów na swoim blogu WordPress, a w sekcji komentarzy WordPress zobaczysz pole przesyłania zdjęć, jak pokazano poniżej:

Wszystkie zdjęcia przesłane przez użytkowników są przechowywane w Twojej bibliotece multimediów WordPress. Jeśli chcesz usunąć obraz przesłany przez użytkownika, musisz przejść do Media »Biblioteka, znaleźć obraz, a następnie go usunąć. Spowoduje to usunięcie zdjęcia z komentarza bez wpływu na tekst komentarza.

Zalecamy dodanie do witryny wskazówek dotyczących komentarzy, aby zapobiec nadużyciom tej funkcji. Aby poinformować użytkowników, jakie typy załączników mogą przesyłać.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, jak umożliwić użytkownikom przesyłanie zdjęć do komentarzy WordPress.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPresskurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie mobilnePobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmopobierz płatny kurs Udemy za darmo