Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak zintegrować ChatGPT z gramatyką? Uruchamianie GrammarlyGO!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zintegrować ChatGPT z gramatyką? Uruchamianie GrammarlyGO!

Dzięki nowemu, generatywnemu pomocnikowi opartemu na sztucznej inteligencji, asystent pisania Grammarly dołączył do modowej sztucznej inteligencji. Snapchat Do Bing – integruje się wiele platform ChatGPT jako ich własna wersja. dlaczego nie Gramatycznie? Jak zintegrować ChatGPT z Grammarly? Ten artykuł wyjaśnia wszystko!

Integracja ChatGPT Grammarly to kolejna ważna wiadomość ChatGPT zastępuje Siri. GrammarlyGO – wersja ChatGPT zrobi coś więcej niż tylko wskaże błędy gramatyczne, gdy zostanie uruchomiona w formie beta w następnym miesiącu. Zasadniczo skomponuje dla ciebie materiał po nauczeniu się twojego stylu pisania. Dowiedzmy się, jak zintegrować ChatGPT z Grammarly.

Jeśli chcesz zintegrować ChatGPT z Grammarly, musisz wiedzieć, że dzięki zupełnie nowemu asystentowi pisania, Grammarly GO, zespół Grammarly AI przygotowuje się do wyścigu AI. Integracja ChatGPT Grammarly będzie potężną zmianą w świecie pisania treści!

Niezależnie od tego, czy jesteś pisarzem, czy nie, musiałeś natknąć się na Grammarly. Od postów w mediach społecznościowych po pocztę e-mail w biurze, Grammarly zawsze spełnia oczekiwania użytkowników. Możemy sobie tylko wyobrazić; jak potężna będzie Grammarly AI. Nie czekaj dłużej i zbadajmy, jak zintegrować ChatGPT z Grammarly.

Jak zintegrować ChatGPT z gramatyką?

Teraz, gdy szukasz sposobu na zintegrowanie ChatGPT z Grammarly, powinieneś wiedzieć, że podobnie jak ChatGPT, GrammarlyGO umożliwia użytkownikom poproszenie o ponowne napisanie ich bieżącej pracy z ulepszeniami tonu, przejrzystości i długości. Użytkownicy mogą również używać GrammarlyGO do rozwijania tekstu w odpowiedzi na podpowiedzi i wymyślania nowych pomysłów na zadania pisemne. Chociaż są one porównywalne, zespół Grammarly AI twierdzi, że jego cechy odróżniają go od innych chatbotów AI.

Używanie wtyczki Grammarly na twoich urządzeniach zapewni ci funkcje pisania podobne do ChatGPT w twoim obecnym programie. Czy korzystasz z Gmaila? Wtyczka Chrome zapewni dostęp do GrammarlyGO, integracji ChatGPT Grammarly. Te same zasady obowiązują podczas pisania w Dokumentach Google lub w każdym innym miejscu, w którym Grammarly jest dostępne. Jeśli więc nauczysz się integrować ChatGPT z Grammarly, Grammarly AI będzie bardzo skutecznym narzędziem AI. Dowiedzmy się teraz o GrammarlyGo, abyś mógł łatwo zintegrować ChatGPT z Grammarly.

Rekommenderad:  Jak chronić swoje dane osobowe podczas kupowania biletów lotniczych

Co to jest GrammarlyGO?

Jeśli szukasz integracji ChatGPT Grammarly, to GrammarlyGO jest dla Ciebie dobrym wyborem. Dzięki GrammarlyGO generatywna sztuczna inteligencja zapewnia teraz pomoc w pisaniu w aplikacji. Niezależnie od tego, czy tworzysz krótką wiadomość e-mail, czy szczegółowy raport, najnowsze narzędzie do pisania Grammarly AI jest dostępne dla Ciebie i Twoich pracowników. Ze względu na swoją kontekstową świadomość, GrammarlyGO może szybko zapewnić pisanie i redagowanie wysokiej jakości, odpowiedniej do wykonywanej pracy. GrammarlyGo został stworzony przy użyciu GPT-3-derived API, mimo że używa własnej metodologii sugestii dotyczących pisowni i gramatyki. Usługa Grammarly będzie obejmować GrammarlyGo bez dodatkowych opłat.

GrammarlyGO zrobiłby coś więcej niż ciągłe wytykanie błędów gramatycznych, gdy zostanie uruchomiony w wersji beta w następnym miesiącu. Zasadniczo skomponuje dla ciebie materiał po nauczeniu się twojego stylu pisania. Kiedy GrammarlyGO zostanie wydane w kwietniu, będzie korzystać z tej samej poczty e-mail, sieci społecznościowych, edytorów tekstu oraz innych stron internetowych i usług, które wykorzystuje Grammarly do tworzenia niestandardowych wersji roboczych, odpowiadania na rozmowy, sprawdzania długości i wymyślania pomysłów.

Rahul Roy-Chowdhury, globalny szef produktu Grammarly, powiedział: „Będzie w wyjątkowy sposób oferować trafne, uwzględniające kontekst sugestie, które uwzględniają osobisty głos i styl marki, pozostając jednocześnie wiernym naszej filozofii rozszerzonej inteligencji, aby zapewnić klientom kontrolę nad ich doświadczeniami”.

Mówiąc najprościej, jeśli GrammarlyGO działa zgodnie z oczekiwaniami, wiele pisania może zostać usprawnionych. E-maile, podsumowania projektów i inne zadania można wykonać za pomocą kilku naciśnięć klawiszy lub kliknięcia.

Jednak prawdziwa funkcja zabójcy? Ponieważ od razu łączy się z obecnymi produktami Grammarly, powinien być dość skuteczny.

Funkcje GrammarlyGO

GrammarlyGO ma aspiracje, jeśli chodzi o zapewnienie najwyższej klasy, spersonalizowanej, generatywnej sztucznej inteligencji. Tworząc język, który jest indywidualnie odpowiedni i skuteczny dla każdego konsumenta, zespół Grammarly AI „wykracza poza standardową generatywną sztuczną inteligencję”. Następujące cechy Grammarly pomagają w asertywnej komunikacji:

 • Dostosowany głos: GrammarlyGO daje Ci możliwość wyboru spośród wielu profesjonalnych osobowości, aby zmienić głos, którego używa podczas tworzenia materiału.
 • Szybkie sugestie: GrammarlyGO oferuje sugestie, które mogą pomóc Ci zacząć lub oferuje komentarze na temat tego, jak sobie radzisz, biorąc pod uwagę szczegóły trwającej sesji pisania.
 • Wiarygodna sztuczna inteligencja: Zespół Grammarly AI twierdzi, że możesz korzystać z generatywnej sztucznej inteligencji, mając pełne zaufanie do jej zaangażowania w bezpieczeństwo danych biznesowych, prywatność użytkowników i rozwój moralnej sztucznej inteligencji.
 • Szybko: Zespół Grammarly AI twierdzi, że jego technologia sztucznej inteligencji jest szybsza niż konkurencja.
 • Charakterystyczny kontekst: Ujawnia doświadczenie, styl pisania i cele autora lub zespołu, umożliwiając tworzenie wysokiej jakości tekstów.
Rekommenderad:  Jak usunąć metadane ze zdjęć na komputerze Mac

Więcej powiązanych artykułów

 1. Jak zintegrować ChatGPT z WeChat? 3 Udostępnione metody!
 2. Jak zintegrować ChatGPT z Alexą? Wyjaśnione w krokach!
 3. Jak zintegrować ChatGPT ze swoją witryną? Zintegruj Chatgpt ze stroną internetową
 4. Jak zintegrować ChatGPT z Excelem? Niesamowity przypadek użytkownika 2023!
 5. Jak zintegrować ChatGPT z drukarką 3D?
 6. Jak zintegrować ChatGPT w Teams?
 7. Jak zintegrować ChatGPT z WhatsApp? Wyjaśnienie kroków czatu GPT WhatsApp!
 8. Jak zintegrować ChatGPT z Tinderem? Kompletny przewodnik!
 9. Jak zintegrować OpenAI ChatGPT z Chatbotem? 4 Kroki!
 10. Jak zintegrować ChatGPT z Kindle? Kompletny przewodnik!
 11. Jak zintegrować ChatGPT z pocztą e-mail?
 12. Jak zintegrować OpenAI ChatGPT z LinkedIn? 5 Kroki!
 13. Jak zintegrować ChatGPT z Midjourney? Kroki wyjaśnione!
 14. ChatGPT Messenger Bot | Jak to zintegrować?
 15. Jak zintegrować OpenAI ChatGPT z Facebook? | Sekret ujawniony!

Podsumowanie

W kwietniu GrammalyGO zostanie udostępnione w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Niemczech, Polsce, Ukrainie i Japonii. Nie ma gwarancji jakości, ponieważ jest to tylko wersja beta. Jednak, jak wiemy, większość chatbotów AI jest w fazie Beta, w tym ChatGPT i wciąż się rozwija! Omówiliśmy więc, jak zintegrować ChatGPT z Grammarly. Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy. Podążać Deasilex aby uzyskać więcej informacji na temat ChatGPT.

Często Zadawane Pytania

Q1. Czy możesz użyć ChatGPT do poprawienia gramatyki?

ChatGPT może być pomocny przy szybkim sprawdzaniu gramatyki tekstu, ale nie zapewnia takiego samego poziomu dokładnych informacji zwrotnych, jak prawdziwy redaktor, i czasami dodaje błędy, których możesz nie zauważyć. Grammarly zaleca skorzystanie z naszej usługi korekty i redagowania tekstu w celu dokonania pełnej edycji.

Q2. Czy Grammarly używa GPT3?

GrammarlyGo został stworzony przy użyciu GPT-3-derived API, mimo że używa własnych algorytmów sugestii dotyczących pisowni i gramatyki. Przedstawiamy nową generację pisania: GrammarlyGO. Usługa Grammarly będzie obejmować GrammarlyGo bez dodatkowych opłat.

Q3. Jakiego NLP używa gramatycznie?

BERTSUM to nowsza metoda NLP służąca do podsumowania tekstu. Każdemu zdaniu w tekście nadawana jest ukryta reprezentacja przy użyciu wielkoskalowego modelu językowego, a model jest następnie uczony, które frazy są głównymi punktami, a które nie wykorzystują oznaczonych danych treningowych.

Rekommenderad:  You.com kontra DuckDuckGo | Szczegółowo wyjaśnione!

Q4. Jak używać ChatGPT do nauki?

Zadania wielokrotnego wyboru do przewodnika do nauki można wykonać za pomocą ChatGPT. Możesz to wykorzystać do oceny swojego poziomu wiedzy. Poproś ChatGPT o wygenerowanie wielu zapytań dla sekcji tekstu, aby to osiągnąć.

Pytanie 5. Czy istnieje Premium ChatGPT?

Chatbot, który spopularyzował procedury sztucznej inteligencji (AI), ChatGPT, został teraz udostępniony w wersji komercyjnej przez OpenAI. Usługa ChatGPT Plus za 20 USD miesięcznie obejmuje trzy podstawowe funkcje. Po pierwsze, nawet w okresach dużego zapotrzebowania, użytkownicy mają dostęp do ChatGPT.