Jak zmienić hasło Sling TV

Czy byłeś na krawędzi, aby chronić swoje konto Sling? Być może twoja kohorta, żona, dzieci lub ktokolwiek inny, kto ma dostęp do twoich danych logowania Slinga, ma problemy z twoją telewizją internetową: modyfikowanie ustawień i planowanie programów, których nie chcesz, i wreszcie popychanie cię do pożądania zmiana hasła do Sling TV, której nigdy nie zamierzałeś zmieniać.

Zobacz także: Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Sling

Jak zmienić hasło Sling TV 1

Bez względu na to, czy chcesz mieć nowe hasło, czy nie, Sling zawsze chciała, aby jej użytkownicy mieli łatwy dostęp do swoich programów, a jednocześnie zapewniał prywatność konta. Dlatego zaopatrywany jest za każdym razem, gdy zapomnisz hasło lub spróbujesz użyć niewłaściwego hasła więcej niż pięć razy, i bez żadnych problemów otrzymasz kod odzyskiwania na swój e-mail, ale tak jest, jeśli o to poprosisz.

Ponadto na koncie Sling znajdują się opcje zmiany i aktualizacji profilu. Dotyczy to adresu e-mail i hasła. Ale jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, Sling zrobił również miejsce na proces „zrób to sam” za pośrednictwem strony logowania, aby klienci nie musieli stresować się telefonowaniem do klienta jednostka opieki przez cały czas.

Zarejestrowałem się i utworzyłem hasło do różnych pakietów podczas procesu subskrypcji, a najczęstszym problemem, jaki mam, jest niemożność zapamiętania hasła, pod którym się zarejestrowałem. Za każdym razem, gdy tego doświadczam, wystarczy zresetować hasło.

Zresetowanie hasła lub zmiana hasła prowadzi do tego samego celu: zdobycia nowego hasła! Różnica polega na procesach, wymaganych szczegółach i dlaczego musisz mieć nowy. Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, musisz zresetować urządzenie.

Aby zresetować hasło, odwiedź stronę Strona temblaka, dodaj swój adres e-mail i kliknij „zapomniałeś hasła?” hiperłącza do tekstu bezpośrednio pod polem rejestracji. Wiadomość e-mail z kodem weryfikacyjnym zostanie wysłana sukcesywnie.

Bez zamykania strony przejdź do wiadomości e-mail, skopiuj i wklej kod w polu kodu weryfikacyjnego. Dodaj swoje przyszłe hasło w polu „nowe hasło” i kliknij „zmień hasło”.

Ważną rzeczą do zapamiętania, gdy chcesz zresetować hasło, jest Twój adres e-mail. Jeśli nie masz odpowiedniego adresu e-mail na swoim koncie, nie otrzymasz kodu weryfikacyjnego. Najlepszym sposobem na odzyskanie wiadomości e-mail jest skontaktowanie się z obsługą klienta (1-877-852-0777).

Omawiając resetowanie hasła, wspomniałem, że cel zresetowania hasła i utworzenia nowego jest taki sam i to prawda. Ale nie powiedziałem ci, że wymagany szczegół jest nieco podobny.

Podczas resetowania wymagany jest tylko adres e-mail; kod weryfikacyjny i nie musisz wchodzić na konto Sling, ponieważ nie masz nawet wymaganego hasła.

Z drugiej strony potrzebujesz swojego profilu Sling odpowiedniego adresu e-mail i hasła, aby zmienić na nowe hasło podczas logowania.

Dlatego jeśli masz swój adres e-mail i konto specyficzne dla swojego profilu Sling i chcesz go zmienić na nowy z powodów, które są Ci najlepiej znane. To jest proste!

Zaloguj się do swojego konta Sling przy użyciu danych logowania, kliknij zmień hasło na stronie konta. Wpisz swoje ostatnie hasło i wprowadź zamierzone hasło. Spowoduje to rozpoznanie „zamierzonego” hasła jako aktualnego, ale nastąpi to po ponownym wpisaniu go w celu potwierdzenia i kliknięciu „zmień hasło”, aby je potwierdzić.