Jak zmienić hasło w Houseparty

Aplikacja do rozmów wideo „Houseparty” stała się szaleństwem w 2020 r., Dzięki możliwościom rozmów wideo w aplikacji, umożliwiającym członkom rodziny i przyjaciołom kontakt między epidemią Coronavirus. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android, a także na komputery oraz jako rozszerzenie przeglądarki „Google Chrome. To rozszerzenie jest dostępne tylko na Chromebooka i Windows Urządzenia komputerowe. Po utworzeniu konta Houseparty wybierzesz swoje unikalne hasło, ale co, jeśli chcesz zmienić to hasło na inne? W tym artykule wyjaśnimy, jak zmienić hasła w Houseparty, w kilku szybkich i łatwych krokach.

Zobacz także: Jak grać w gry na Houseparty

Jak zmienić hasło w Houseparty 1

Przede wszystkim należy pamiętać, że nie można zmienić hasła do konta Houseparty, gdy jest ono obecnie zalogowane, nie można go zmienić z menu profilu w aplikacji, jak wielu by to zakładało. Z tego powodu pierwszym krokiem do zmiany hasła Houseparty jest otwarcie aplikacji (wygląda jak żółta, machająca ręka na różowej ikonie) i wylogowanie z konta. Aby to zrobić, musisz najpierw stuknąć ikonę uśmiechniętej buzi w lewym górnym rogu ekranu. Następnie musisz dotknąć ikony koła zębatego, która pojawi się w lewym górnym rogu tego menu, przewiń w dół strony i kliknij ikonę wyświetlaną jako „X”, co da ci możliwość Wyloguj.

Następnie zostaniesz przekierowany do strony logowania Houseparty, na której zostaną wyświetlone dwie opcje: „Zarejestruj się” lub „Mam już konto”. Aby kontynuować, musisz dotknąć „Mam już konto” opcja Konto ”na tym ekranie, aby zmienić hasło.

Na poniższym ekranie „Zaloguj się” musisz nacisnąć „Nie pamiętasz hasła?” przycisk znajdujący się pod polami „E-mail lub nazwa użytkownika” i „Hasło”. Po skorzystaniu z tej opcji aplikacja Houseparty wyświetli monit z prośbą o sprawdzenie zarejestrowanego adresu e-mail konta, co zapewni dalsze kroki w kierunku zmiany hasła.

Teraz musisz sprawdzić swój adres e-mail. Musi to być ten sam adres e-mail, którego pierwotnie użyłeś do utworzenia konta Houseparty. Możesz to zrobić, otwierając aplikację, stronę internetową lub usługę, której używasz do wysyłania i odbierania wiadomości e-mail dotyczących tego konta. Jeśli nie jest to od razu widoczne, sprawdź folder „Wiadomości-śmieci”, ponieważ mógł zostać błędnie zidentyfikowany jako spam. Ten e-mail powinien zostać wysłany z „Team Houseparty” i zawierać dalsze instrukcje, a także link do strony internetowej niezbędnej do kontynuowania procesu.

Po linku z e-maila Team Houseparty zostaniesz przeniesiony na stronę internetową zachęcającą do wpisania nowego hasła i zrobienia tego dwa razy, aby je potwierdzić i uniknąć błędów. W nowym haśle rozróżniana jest wielkość liter i będzie musiała być całkowicie unikalna w stosunku do poprzednich haseł zarejestrowanych na tym koncie. Po wprowadzeniu wybranego hasła i upewnieniu się, że spełnia ono wszystkie wymogi bezpieczeństwa, należy nacisnąć niebieski przycisk „RESETUJ HASŁO” pod tymi polami.

Po naciśnięciu tego przycisku zostanie wyświetlony komunikat potwierdzający „Twoje hasło zostało zaktualizowane”. Poniżej znajduje się niebieski link, który ponownie otworzy aplikację Houseparty z nowym potwierdzonym hasłem z tej karty przeglądarki.