Jak zmienić język w Funimation

W tym artykule pokażemy ci sposób zmiany preferencji językowych w Funimation.

Zobacz także: Jak włączyć i wyłączyć autoodtwarzanie w Crunchyroll

Funimation to platforma, na której możesz przesyłać strumieniowo wszelkiego rodzaju pokazy anime. Ta firma i platforma mają siedzibę w Stanach Zjednoczonych i możesz oglądać wszelkiego rodzaju pokazy anime z całego świata. Ta platforma jest w zasadzie dostępna dla każdego rodzaju urządzenia i możesz przesyłać strumieniowo ich zawartość, nową i starą. Platforma jest bardzo popularna wśród miłośników anime i wiele osób na całym świecie korzysta z niej codziennie. Oczywiście Funimation nie jest darmowy i musisz zapłacić niewielką liczbę, aby uzyskać dostęp do wszystkich ich ekskluzywnych treści. Miesięczna opłata za Funimation kosztuje około 6 dolarów miesięcznie, a roczna opłata abonamentowa wynosi sześćdziesiąt dolarów. Ta kwota subskrypcji dotyczy konta standardowego. Musimy wspomnieć, że możesz uzyskać konto Premium Plus w Funimation, które oferuje wiele różnych funkcji. Na przykład z kontem premium plus uzyskasz możliwość strumieniowego przesyłania treści na pięciu różnych urządzeniach jednocześnie, będziesz mógł uzyskać dostęp do treści, nawet gdy jesteś offline. Konto Premium Plus zapewnia również wiele różnych korzyści. Koszt konta Premium Plus wynosi około 8 kosztuje dolara miesięcznie, co daje 80 dolców rocznie, a cena nie jest wyższa niż abonament zwykłego konta. W Funimation istnieje nawet konto typu Premium Plus Ultra, które zapewnia dostęp do jeszcze większej liczby funkcji, ale jest znacznie droższe niż pozostałe dwa rodzaje kont.

Istnieje sposób na zmianę preferowanego języka w aplikacji Funimation. Możesz to zrobić w przeglądarce lub w aplikacji, kroki dla obu są prawie takie same. Bez zbędnych ceregieli zacznijmy od kroków:

  • Najpierw musisz otworzyć aplikację Funimation na swoim urządzeniu. Możesz także otworzyć Funimation w swojej przeglądarce. Preferowana jest przeglądarka Google Chrome, ale możesz korzystać z dowolnej przeglądarki.
  • Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Funimation.
  • Po zalogowaniu się do konta i pojawieniu się strony głównej aplikacji na ekranie musisz kliknąć opcję Moje konto, aby otworzyć konto i rozwinąć niektóre opcje.
  • A po otwarciu konta na nowej stronie musisz znaleźć kartę Preferencje i ją otworzyć, aby rozwinąć preferencje i ustawienia aplikacji.
  • Teraz znajdź Ustawienia wideo i kliknij je, aby zmienić ustawienia wideo swojej aplikacji.
  • Na tej karcie ustawień wideo pierwszą wyświetlaną opcją powinny być preferowane ustawienia języka. Możesz zmienić język wideo na angielski lub japoński. Wybierz dowolną opcję, która najbardziej Ci odpowiada.
  • Po zakończeniu zmiany ustawień języka pamiętaj, aby zapisać zmiany, klikając przycisk Zapisz, jeśli nie zapiszesz ich, prawdopodobnie będziesz musiał wykonać wszystkie te kroki od nowa.

I to wszystko, udało Ci się zmienić ustawienia języka w aplikacji Funimation.