Jak zmienić kamerę w Kik

Może się to wydawać sprzeczne, ale SMS-y to nie tylko pisanie tekstu i wysyłanie. To całe doświadczenie. SMS-y są teraz o wiele bardziej wizualne niż kiedykolwiek wcześniej. To samo dotyczy połączeń telefonicznych. Jeśli nie dzwonisz wideo do swojego najlepszego przyjaciela, nie tworzysz gifów i nie przekazujesz ich wszystkim, nie używasz poprawnie aplikacji do przesyłania wiadomości.

Użytkownicy Kik to rozumieją. Jest to wiodąca anonimowa aplikacja do przesyłania wiadomości, która obecnie bardzo dobrze służy nastolatkom. Ale jakie są najciekawsze rzeczy w Kik? Jak radzisz sobie z modyfikowaniem funkcji, takich jak zmiana aparatu?

Wymiana aparatów w Kik

Konfiguracja Kik jest bardzo prosta. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację. Zmierzać do Google Play Store jeśli używasz telefonu z Androidem i Apple Sklep, jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a. Jedną z najlepszych rzeczy w Kik jest to, że nie musisz podawać swojego numeru telefonu, aby go użyć. Wystarczy prawidłowy adres e-mail i hasło. Ale musisz podać nazwę i nazwę użytkownika.

Po wstępnej, łatwej konfiguracji możesz zacząć. A ponieważ wymiana zdjęć sprawia, że ​​Kik sprawia tyle radości, zobaczmy, jak to działa.

  1. Po otwarciu Kik Messenger wybierz jednego ze znajomych, do którego chcesz wysłać zdjęcie lub film.
  2. Na dole ekranu dotknij ikony zdjęcia (druga ikona od lewej).
  3. Aparat otworzy się i będziesz mógł zrobić zdjęcie, klikając tylko raz. Lub przytrzymaj, aby nagrać film.
  4. Teraz, aby zmienić aparat z przedniego na tylny i odwrotnie, będziesz musiał nacisnąć małą ikonę telefonu, która wskazuje przednią i tylną kamerę. Jest w prawym dolnym rogu ekranu.

Otóż ​​to. Wymaga tylko jednego dotknięcia. Po zrobieniu zdjęcia lub filmu możesz wysłać go bezpośrednio lub wrócić i zrobić kolejne. Jest to dobra opcja, jeśli Twoje selfie niespodziewanie się nie powiedzie.

Jak zmienić kamerę w Kik 1

Możesz także zmienić kamerę w Kik podczas rozmowy wideo. Wszystko, co musisz zrobić, to dwukrotnie dotknąć ekranu, a kamera cofnie się od przodu do tyłu lub na odwrót. Jest to przydatne narzędzie, ponieważ oznacza, że ​​nie musisz odwracać telefonu i nie masz pewności, czy dążysz do właściwej rzeczy.

Kik Change Camera

Wysyłanie zdjęć przez Kik

Jedną z interesujących cech Kik jest to, że pokazuje, kiedy zdjęcie zostało wysłane bezpośrednio w tym momencie. Podobnie jak w przypadku wszystkich wieloplatformowych aplikacji do przesyłania wiadomości, możesz wysłać zdjęcie lub film z rolki aparatu lub bezpośrednio z aplikacji. Ale z Kikiem, gdy użyjesz aplikacji do zrobienia zdjęcia lub nagrania wideo, pod zdjęciem w prawym rogu pojawi się napis „Aparat”.

Oznacza to, do kogo wysyłasz zdjęcie, że robiłeś to zdjęcie lub film w trakcie rozmowy. Oznacza to, że nie wysyłasz na przykład selfie z premedytacją, które pochodzi z arsenału selfie. Raczej jak obecnie wyglądasz. Działa to w obie strony. Możesz być pewien, że ktoś przekazuje Ci raport w czasie rzeczywistym o tym, co się dzieje.

Jak zmienić kamerę w Kik

Kluczowe cechy Kik

Kik ma około 300 milionów użytkowników na całym świecie. Szacuje się, że około 40% to nastolatki z USA i Europy. Można zobaczyć odwołanie. Ma prosty interfejs oraz wiele emoji i naklejek do wyboru. Możesz także eksplorować boty i rozpocząć rozmowy grupowe. Są promowane czaty, do których możesz również dołączyć. To świetny sposób na poznanie nowych ludzi bez poczucia zagrożenia, podając swój numer telefonu.

Zmień kamerę w Kik

Czy Kik jest dla Ciebie?

Jeśli szukasz niezawodnej aplikacji do przesyłania wiadomości, która nie nalega na Twój numer telefonu, Kik może być dobrym rozwiązaniem. Ma wszystko, czego potrzebujesz od aplikacji do przesyłania wiadomości, a także kilka dodatkowych funkcji. Przełączanie aparatu z przodu na tył jest łatwe i dobrze wiedzieć, że możesz to zrobić również podczas rozmowy wideo.

Jak dotąd Kik jest ulubieńcem nastolatków i młodych dorosłych. Ale nie ma żadnych zasad, o których można mówić. Prosta i intuicyjna aplikacja do przesyłania wiadomości zawsze znajdzie wielu użytkowników.

Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.